Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Co Jest Nie Działa Mi Serwer? Prawdopodobnie Przez Sysinstall!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O boże jasne, że ci działa ale innym nie daj tylko prin screen nie podawaj pasów z port mapem nic już nie rób i niech wchodzą (czyli po "Operation time out" dajesz tylko prin screen)

Opublikowano

Nosz kurde :P Masz ten link ja robiłem z jego pomocą tylko w DeO daj netmask 255.255.255.0 a nie dawaj cansel tylko Ok>Yes

 

Oto ten link :P :

http://www.youtube.com/watch?v=I_YGsqMf3uE

Opublikowano

A na moim servie dalej jest u innych błąd łaczenia ^^' a tamten temat mi zamknęli -.-

Wg Twoich wskazówek mam NIBY dobrze, ale dalej nie działa innym, a mi działa ;x

43242342423.jpg]
Opublikowano

A ja mam router i serevr smiga na 255.0.0.0 :P

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Opublikowano

a ja robie wszystko dobrze i ciagle jak naciskam lep sury potem ten guzik w prwaym dolnym rogu to niewlacza mis ie gra;/ tylko okineko sie czarne na sek wlacza i angle znika;/ wie ktos o co kaman?

Opublikowano
JEŚLI TO NIE ZADZIAŁA WYŁĄCZ ZAPORĘ SYSTEMOWĄ

Kiedy w sysinstall dojedziemy do DeO włączamy je klikając enter...

 

1. wpisujemy mcncc.com

2. com

3. ip hamachi

4. 4.2.2.3

5. ip hamachi z końcówką .100

6. 255.255.255.0 - jeśli mamy router

6. 255.0.0.0 - jeśli nie mamy routera

 

Klikamy Ok i yes... I wychodzimy z sysinstall :)

I to wszystko jest to jedyny przejrzysty i prosto napisany poradnik na temat sysinstall mam nadzieję, że się przyda :>

 

@EDIT: Bardzo przepraszam napisałem zły netmask już poprawiony :P

 

Jak powiedział DjDeVil musicie zmienić kartę sieciową na Hamachi inaczej nie zadziała!

 

ale gdzie to mam wszystko wpisać?

 

 

 

adi a masz stara wersje metina?

 

sygnats.png

ja zrobiłem tą sygne

Opublikowano

@Up

Kiedy się zalogujesz na freeBSD wpisujesz sysinstall... Wchodzisz Configure>Networking>Interfaces>Deo>No>No tam wszystko zmieniasz :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego umnie tak jest mam wszystko odpalone itd ale wchodze na 2 konto na 2kompie podlaczony do sieci w pliku mc wpisane ip z chamachi wlaczam i nie moge sie zalogowac

 

DLACZEGO TAK JEST?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka tez mam podobny problem tylko że mi się nie zapisuje ip w sysinstall z hamachi ;/ i kumple nie mogą wchodzić jedynie sam mogę grać

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Niestety dołączam do mega listy osób u których

"u mnie działa , u moich kolegów nie działa" :(

co ciekawe , jak wylanczam server całkiem i wlanczam to ciagle musze wpisywać sysinstall

i wpisywac to drugie IP z koncówka 100 i netmask ( IP z .100 brak, netmask sie resetuje )

i po wpisaniu /etec/rc.d/netif restart , i potem ./start u mnie działa , a u kolegów wyskakuje bląd :angry:

Jakbym nie wpisywał sysinstall , to jak sie zaloguje i cokolwiek zrobie to mnie odrazu wywala, a u kolegow dalej bład, server zrobilem na virtualboxie bo na PC virtual wogóle nie chciał mi działac , wyrzycało mnie lub nie widzialem postaci i nic nie moglem zrobic .

 

 

1. Jak sprawdzić czy mam poprawnie skonfigurowane Hamachi i server?

zakladajac ze wszystko jest tak samo jak w poradniku

2 Znalazłem podobny problem z serverem CS przez hamachi

 

http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=196946&st=0&p=1606901entry1606901

 

niby jakies aliasy txt? Wie ktoś jak sprawdzić łaczność przez Hamachi?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurdddeeee.

Mi wyskakuje : invalid ipv4 adress - przepisuje napewno dobrze ! lolll

FRONTSIDE

 

Szukam dobrych zespołów POLSKICH metalcore'owych i trash'owych - > PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...