Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Co Jest Nie Działa Mi Serwer? Prawdopodobnie Przez Sysinstall!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JEŚLI TO NIE ZADZIAŁA WYŁĄCZ ZAPORĘ SYSTEMOWĄ

Kiedy w sysinstall dojedziemy do DeO włączamy je klikając enter...

DeO>No>No

1. wpisujemy mcncc.com

2. com

3. ip hamachi

4. 4.2.2.3

5. ip hamachi z końcówką .100

6. 255.255.255.0 - jeśli mamy router

6. 255.0.0.0 - jeśli nie mamy routera

 

Klikamy Ok i yes... I wychodzimy z sysinstall :)

I to wszystko jest to jedyny przejrzysty i prosto napisany poradnik na temat sysinstall mam nadzieję, że się przyda :>

 

@EDIT: Bardzo przepraszam napisałem zły netmask już poprawiony :P

 

Jak powiedział DjDeVil musicie zmienić kartę sieciową na Hamachi inaczej nie zadziała!

Opublikowano

Tak... Maska 255.0.0.0 ok ale koledze mojemu nie działa metek :/ Ktoś wie czemu? (Czy przy każdym resecie muszę od nowa włączać portmapa? :D)

Opublikowano

Kurcze, kolega nie może się zalogować.. ten problem już mam chyba z 2 tygodnie.. Nie wiem w czym może być problem! :/

 

FreeBSD - sysinstall - odpada? już chyba z 10 razy próbowałem, za każdym razem nie zapisuje tego co tam pisze..

Hamachi - jest w sieci - ma RUCH [Pozwalaj wszystkim]

Opublikowano

Zmieniałeś w settings networking na hamachi?Jeżeli nie to co się dziwić ,że ci metek nie działa :D

 

@@Daj 700 i spokojnie ponad 10 osób se wejdzie z lekkimi lagami :D

Opublikowano
Zmieniałeś w settings networking na hamachi?Jeżeli nie to co się dziwić ,że ci metek nie działa :D

 

@@Daj 700 i spokojnie ponad 10 osób se wejdzie z lekkimi lagami :D

 

Pewnie, że zmieniłem ;D Mi działa metin i rejestracja, ale kolegom nie :P

Opublikowano

Korzystają ze spolszczenia, więc mc.txt nie potrzebne? Ale nie ważne.. Mają w folderze z końcówką normalną, bez .100

 

edit

Tak, są na Hamachi, na mojej sieci ;]

Opublikowano

Nie.... Czytałem, że to się klika gdy jest coś innego..

Operation time out

To jakby zapowiedź, że można się zalogować?

Opublikowano

Działa... Ale tylko mi. Kolega mi pisze czy ma błąd czy nie.. Napisał, że ma błąd.. A tak w ogóle to gdy robię ten Print Screen to muszę ponownie podać passy. Ale czy po podaniu muszę znów odpalać PortMapa?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...