Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkness Craft [RPG] [Wilkolaki i Vampiry] [No Premium] [Klasy] [Magia] [Levele] [Umiejetnosci] [ Unikalny Serwer ! ]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

tak pomogę lecz najpierw musisz do mnie napisać na gg najlepiej wbij na mc na innym koncie i powiedz kiedy ci dać unregister . I sprawa załatwiona

Thriad podaj nick jaki masz w mc

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Skoro piszecie że słaby serwer może uzasadnicie to ? hmm ? oh zapomniałem nie umiecie ;>

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

White lista jest gdyż trwają pracę za niedługo się skończą i szukamy budowniczych :>

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

@Up czy któryś wreszcie uzasadni dlaczego to taki zje... serwer ? a nie tylko bezsensowna wypowiedź

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Tarox, mógłbyś nie obrażać? Czy ktoś w swoim poście, że nie potrafisz uzasadnić swojej wypowiedzi? To jest ich wypowiedz, i do ocenienia servera mają jak największy przywilej. Nikt Cię tutaj nie obraził, więc proszę, byś nie rzucał takich chamskich tekstów jak " oh zapomniałem, wy nie umiecie ". Tylko podkreślasz swój chamski stosunek do ludzi.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

to ma byc serwer?! z paczatku zapowiadal sie fajnie,ale jak nieogarnieta administracja nie umie przywrucic lvl (niektuzy cale noce expili) to chcecie tu grac?

 

NIe OGARNIAJA SERWA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...