Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkness Craft [RPG] [Wilkolaki i Vampiry] [No Premium] [Klasy] [Magia] [Levele] [Umiejetnosci] [ Unikalny Serwer ! ]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer To jedno Wielkie Gówno! Nie warto bylo czekac

 

hmm może uzasadnij swą wypowiedź och zapomniałem to za trudne dla dziecka które po 5 minutach chce admina i się dziwi czemu nie może . i czemu nie znajduje Diaxów.. Współczuję ci ale twoja latarnia rozumu nie świeci za jasno

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Server popierdolony, niedosc ze nie moglem wybrac klasy ( qrwa tlumaczyli " nacisnij prawym na tabliczke" ) naciskalem i nic. Nie rozumieją, że po prostu

coś sie z serverem zjebało. Moderator ( tarox) najpierw mnie naobrażał, później zbanował. Ten server to jakiś zakalec jebany. Nie mam dysmózgii, po prostu nie działa.

Zagram na serverze, jezeli dostane tego pierdolonego unbana i tarox sie ogarnie

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Serwer ładnie zrobiony lecz największym minusem jest admin Night_PL,

który jest "psem" pewnego gracza... na serwerze... dostałem bana

za Cheaty, których nie posiadam gdyż admin stwierdzil fakt,że

cheatuje, ponieważ zabiłem jego "pana" i 2 innych graczy co

odrazu skłoniło go do ocenienia tego faktu jako wygrane PvP za pomocą cheatów...

 

Serwer dobrze zrobiony lecz słaba administracja poza 1 albo 2 osobami....

Opublikowano

Server popierdolony, niedosc ze nie moglem wybrac klasy ( qrwa tlumaczyli " nacisnij prawym na tabliczke" ) naciskalem i nic. Nie rozumieją, że po prostu

coś sie z serverem zjebało. Moderator ( tarox) najpierw mnie naobrażał, później zbanował. Ten server to jakiś zakalec jebany. Nie mam dysmózgii, po prostu nie działa.

Zagram na serverze, jezeli dostane tego pierdolonego unbana i tarox sie ogarnie

 

Hahaha teraz to dałeś , najpierw nazywasz serwer popierdolonym , chujowym etc . A potem piszesz ze byś zagrał gdybyś dostał "pierdolonego" unbana. Więc skoro Serw zjebany to po co chcesz grać ? A wyzywając naszą prace i chcąc "pierdolonego " unbana to go nie dostaniesz . A pro po Heroes sam go zbugowałeś swoją głupotą bo spawnu nie łaska przeczytać a potem spamisz na chacie.Więc z samego twojego postu wynika że za mądry to nie jesteś

 

A bana to dostałeś za to ze to TY mnie wyzywałeś i do mnie kozaczyłeś :> A i twoja głupota pomogła ci dostać bana

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

@XXXGolaXXX

Night_PL dostał deopa za to..

@up

No cóż jezeli ktos nie umie na tabliczke nacisnąć...

 

 

Poszukujemy budowniczych na serwer !

Opublikowano

No i pan SweetGrove nie odpowiedzial :>

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Kto ci dal bana i o jakiej tresci ?

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

ban has spoken Nw kto dal bana poprostu dostalem bana jak eq bralem,nic nie pisalo wczesniej

 

Nie bylo ostrzezen typu nie rob bo dostaniesz bana tylko odrazu ban

 

chyba od 371 bana dostalem ale nw

 

dasz unb?

 

moge dostac jakas informacje?

Opublikowano

dalej mam bana

 

to samo pisze

 

Dasz unbana? bo dalej go nie mam

 

NO DOSTANE TEGO UNBANA?!

 

DOSTANE UNBANA WKONCU?

 

NO kur.. 2 administratorow na forum a nie odpisza

Opublikowano

Ahh możliwe że dostałeś bana wtedy kiedy moi "koledzy " przyszli mnie pohejtować ub dostaniesz . Bana na ip masz ? Najlepiej podaj ip

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Nie polecam. Chunki się psują, niezaładowują i trzeba po wylogowaniu iść na spawn. Napisałem, że serwer jest głupi przez ten błąd i od razu Ban Hammer has spoken., no po prostu dzieci...

za duża sygna RMCF

Opublikowano

nick masz taki sam na mpc ta ? jeśli tak to już ub masz

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...