Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkness Craft [RPG] [Wilkolaki i Vampiry] [No Premium] [Klasy] [Magia] [Levele] [Umiejetnosci] [ Unikalny Serwer ! ]


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

07275878116613401690.png

 

Zaczynasz jako zwykły człowiek... pózniej musisz wybrać kim chcesz zostać

 

Za kazdy poziom dostajesz punkty zycia i many

 

Doswiadczenie zdobywasz zabijając potwory, graczy, oraz przez uzywanie umiejetnosci

 

Kiedy wybierzesz kim chcesz zostac musisz wybrac klase.

 

Dla kazdej rasy dostepne sa inne klasy.

infoiu.png

Adres IP: s1.owncraft.pl:25045

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Sloty: 25

Biala Lista: Nie

 

oglne.png

Vampir

 

Punkty Zycia: 25

Mana: 50

 

Umiejetnosci:

 

Telekinesis

Slow

Port

Despair

Wisdom

Curse

Inversion

 

Wilkolak

 

Punkty Zycia: 35

Mana: 40

 

Umiejetnosci:

 

One

Escape

Cripple

Jump

Wrestle

 

Kiedy osiagniesz wampirem lub wilkolakiem 25 poziom bedziesz mogl wybrac inne klasy

 

Vampiry

Mag:

 

Punkty Życia: 15

Mana: 5o

 

Umiejetnosci:

 

Slow

Bolt

Fireball

Icebolt

Despair

Wisdom

Curse

Bolt

Entomb

 

Nemezis:

 

Punkty Życia: 20

Mana: 40

 

Umiejetnosci:

 

Track

One

PickPocket

Escape

Cripple

Backstab

Jump

FatefulChain

AssassinsBlade

Hunt

 

 

Opancerzony:

 

Punkty Zycia: 40

Mana: 35

 

Umiejetnosci:

 

Telekinesis

Slow

Bolt

Gills

Wisdom

Smite

Root

Spines

FullHeal

 

Wilkolaki

 

Furiat:

 

Punkty Zycia: 20

Mana: 40

 

Umiejetnosci:

 

Hunt

One

Escape

Cripple

Backstab

Jump

PoisonGas

Web

VoidBlade

ShadowBlade

 

Lykan:

 

Punkty Zycia: 25

Mana: 45

 

Umiejetnosci:

 

One

Escape

Cripple

Backstab

Jump

Wrestle

GroundPound

FireFists

FalconPunch

Smite

 

Szaman:

 

Punkty Zycia: 20

Mana: 50

 

Umiejetnosci:

 

Jail

Slow

Bolt

Fireball

Icebolt

Despair

Wisdom

WhirlWind

AirRipper

RegenMana

SoniecBoom

Rockslide

MagicArmor

 

komendyy.png

/hero paths - Lista klas

/hero choose <NazwaKlasy> - Wybieranie klasy

/hero confirm - Akceptowanie wyboru klasy

/skills <NazwaKlasy> - Umiejetnosci <Nazwa Klasy>

/bind <NazwaSkilla> - Bindowanie <NazwaSkilla> na przedmiot ktory masz w rece

/hero armor - Pokazuje jakie przedmioty moze nosic poszczegolna klasa

/f create <NazwaGildii> - Tworzenie gildii, aby stworzyc potrzebujesz 5000 $

 

 

Poszukujemy:

- Budowniczych

- Moderatorów

 

 

Wymagania na Budowniczego:

- Znajomosc komend World Edit'a lub Voxel Snipera

 

GG: 43672626

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No no Zagram na 100% zapowiada się fajnie . Do zobaczenia na serwie :>

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Hhahahahahahah . Grałem na poprzedniej edycji lagii w hoy . hahahahha .

Nie grajcie tam to jedno wielkie guffno .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

@up

Walnij się słownikiem murzynie potem pisz.

Od twojego posta oczy mnie bolą.

 

 

Jak widzę zostanie wgrane Heroes.

Doczekać się nie mogę.

Tylko dajcie jakieś ciekawe czary a nie byle co,aby zabawa była.

mca.png
Opublikowano

Start się opóźnił ale to nic . Pamiętajcie na dobre WARTO poczekać wierzcie mi to nie będzie pierwszy lepszy serwer który startuje z gotową paczką pluginów ściągniętą z jakiegoś forum , Start może się opóźnić bo może coś pójść nie tak ale warto poczekać żeby sprawdzić jak wyszło ? Wolicie mieć start Zje**ny czy dobry ? No to ten 1 dzień na przykład możecie poczekać ? No to widzimy się na starcie

50 postów - Dobry Początek Panowie :D

100 - Nice nie spodziewałem się że dobije tyle :D

150 - Dafuq ?

250 - OMG !

mca.png

Opublikowano

Co prawda to prawda ale jak się podaje datę i no komentarz ze za 1 h startuje to ja kampilem 2 h żeby wbić pierwszy to wiesz mogli podać ze 22 albo jutro.

 

Powinno się testować serwery wcześniej.

Opublikowano

nie jestem adminem ale head mi powiedzial ze wlączy jak jak skonczy rundke w lola. Pamiętajcie na dobre warto czekać

fzn014b0uhps_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...