Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][EP3] Play Last Chaos - Nexon Gaming Entertainment


ThripleBash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strona glowna :

 

http://www.playlc.com/

 

Download:

 

http://www.playlc.com/Home/Download

 

Forum :

http://forum.playlc.com/

 

Raty :

Exp x60

Drop x30

Sp x50

HS rate 80%

Runes rate 50%

 

Farma sp odbywa sie w swiatyni zapomnienia w dratan ( zaczynamy na 60 lvlu) w ciagu 10 minut wbijamy 200k sp, dalej az do 177 lvl-a robimy Questy. Powyzej pozostaje Norg i Compra ( tak slyszalem ) Pasek co prawda idzie wolnij niz np na Destiny, ale jesli ktos szuka milej atmosfery na serwerzy ogarnietych ludzi i na prawde stabilnego serwera to zapraszam. Tani IS, mamy rowniesz mozliwosc zyskania 20 cashu dziennie za free " Vote for cash"

 

Jestem jedynym aktywnym Polakiem na tym serwerze, gram obecnie WM (175 lvl 100% cast) RK (173 lvl 100% cast ) NS (155lvl [droper[) Mam gildie 50 lvl itp itd. Pomoge kazdemu na starcie z goldem itemami i poradami dotyczacymi gry na tym serwerze.

 

Moj nick w grze KillingMachine gram na ch1/3/4 jesli nie ma mnie na grze prosze dodawac na gg 43005932 lub Skype dabigguyboss

 

 

@Jesli temat juz byl to sory

titan.jpg
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesli masz ogarnieta gre to kazdy priwek jest 4fun osobiscie gram tutaj nieco ponad miesiac i dosc latwo mozna sie dorobic na dropieniu w chapel klat z castem a dalej wepow 173 lvl, na low llvu polecam NSa z eq +20 i robic akan z potkiem 100% casta soule sa bardzo duzo warte np daggery 173+0 30-40kkk 173+15 150-200kkk ( bez jaweli oczywiscie) a soul dla asska pojdzie za 400-500kkk :> dodaj mnie na skype to pogadamy

titan.jpg
Opublikowano

@Push

 

W gildie juz 30 osob ;]

 

@EDIT juz nie dlugo wraca Slawek Kler I Dominik all 175+

 

 

@DOWN pisz na grze albo dodaj mnie na skype nie chce spamowac w temacie

titan.jpg
Opublikowano

Wszędzie,jakoś bilem lisy,jaguary malpy i wgl nic nie leci ;p

 

Wszędzie możesz wydropić HS mi np w dratan zaczeły dropić..... wszystko zależy od szczęścia.

Koniec z grami... czas na nauke kochanego PRAWA

<3

Opublikowano

ile dostaje się cashu za głosowanie ?

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

Dodawajcie mnie na skype prosze Was na gg raczej malo siedze na gg, ewentualnie ch3 do FL mnie dodajcie

 

@EDIT jestem na ch1 kolo areny. W gildi juz 33 osoby :)

titan.jpg
Opublikowano

zasysam :) za 1 h powinna pobrac :D

 

moj boze kochany..

.start pobierania: ***11:30***

 

13:26 stan pobierania: ***320mb***

 

kurde co to za hosting jest.. lol nigdy mi sie nic tak nie sciagalo z predkoscia 50/kbs -.-

(net 2mb)

 

wrzuci ktos to na inny dosc szybki hosting ? ;/

30570866237474838910.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...