Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GRP pójdzie na moim komputerze - Temat zbiorczy


Connor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up, i tu Cię mam, śmiga na wysokich ustawieniach przy rozdzielczości 1920x1080 na ok 70-90 fpsach. Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up, i tu Cię mam, śmiga na wysokich ustawieniach przy rozdzielczości 1920x1080 na ok 70-90 fpsach. Pozdrawiam :)

Aż tyle FPS nie jest możliwe jest to dość stara karta pokroju ATI 4000 Series max na niej można wyciągać 30FPS i to przy średnich

Musiałbyś mi pokazać jakieś dowody bo ci nie uwierzę xD

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : IntelCore i3-2330M~2,2GHz(4CPu)
Karta graficzna : NVIDA GeForce 410M (2761MB)
RAM :4GB
System operacyjny :
Win7 Home Premium

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Procesor : IntelCore i3-2330M~2,2GHz(4CPu)

Karta graficzna : NVIDA GeForce 410M (2761MB)

RAM :4GB

System operacyjny : Win7 Home Premium

Myślę że średnie :D

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Witam. czy poleci mi ta gra GHOST RECON ONLINE na moim sprzęcie?

 

Dane:

 

Procesor AMD Athlon II X4 640 Procesor 3.00 GHz

 

Pamięć Ram: 4 GB

 

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 430 , 1 GB

 

Windows 7 64 bit ULTIMATE

 

będzie działała gra ? będzie się zacinało ???

 

Mam neostrade do 10 Mb/s :)

Opublikowano

Witam. czy poleci mi ta gra GHOST RECON ONLINE na moim sprzęcie?

 

Dane:

 

Procesor AMD Athlon II X4 640 Procesor 3.00 GHz

 

Pamięć Ram: 4 GB

 

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 430 , 1 GB

 

Windows 7 64 bit ULTIMATE

 

będzie działała gra ? będzie się zacinało ???

 

Mam neostrade do 10 Mb/s :)

Myślę że na wysokich pograsz ale ta karta nie jest zbyt dobra spróbuj tez na fuul ;p

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : Dual-Core T4200 2x2.00Ghz

Karta Graficzna : ATI Mobility Radeon HD 4570

RAM : 3 GB

System Operacyjny : Windows XP Pro SP 3

Opublikowano

Procesor : Dual-Core T4200 2x2.00Ghz

Karta Graficzna : ATI Mobility Radeon HD 4570

RAM : 3 GB

System Operacyjny : Windows XP Pro SP 3

Low/Średnie

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium Dual-Core 2.4 GHZ

Ram: 4GB

Grafika: Intel GMA 4500HD(chyba)

 

Dodam, że Warface mi działał na low bez ścin.

                           

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium Dual-Core 2.4 GHZ

Ram: 4GB

Grafika: Intel GMA 4500HD(chyba)

 

Dodam, że Warface mi działał na low bez ścin.

Ja wiem hmm może low bo karta nieciekawa

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Tak,bo to laptop hp 6730s. Ale bf p4f działa na 1024x700 i low.

Myślę że na low wytrzyma bo na średnie to raczej nie powinieneś liczyć ;x

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2 CPUs) 2,69 GHz
Karta graficzna : NVIDIA GeForece 8600 GT (256 mb)
Ram : 3x1gb = 3gb ddr2
System operacyjny : Windows XP

pyknie mi na minimalnych bez przycinek? a jak nie to czy jak zmienie windows xp na 7 to moze to pomoze chociaż minimalnie czy jeszcze pogorszy sprawe?

64l7.png

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2 CPUs) 2,69 GHz

Karta graficzna : NVIDIA GeForece 8600 GT (256 mb)

Ram : 3x1gb = 3gb ddr2

System operacyjny : Windows XP

 

pyknie mi na minimalnych bez przycinek? a jak nie to czy jak zmienie windows xp na 7 to moze to pomoze chociaż minimalnie czy jeszcze pogorszy sprawe?

Powiem tak na b niskich wyciągniesz no może low ale jak zmienisz system to wątpię że będzie lepiej problem tkwi w karcie graficznej.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

ale chce pograc płynnie nie ważne jakie ustawienia i jaka grafika wazne by nie było żadnych przycinek

Na b niskich spokojnie uciagniesz.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Na b niskich spokojnie uciagniesz.

i tu niestety sie mylisz bo zacina sie masakrycznie podczas jakies akcji to tak klatkuje ze nie wiem w ktora strone strzelac ;/ moze jest jakis sposob by zwiekszy troche wydajnosc czy tam fps w tej grze?

64l7.png

Opublikowano

i tu niestety sie mylisz bo zacina sie masakrycznie podczas jakies akcji to tak klatkuje ze nie wiem w ktora strone strzelac ;/ moze jest jakis sposob by zwiekszy troche wydajnosc czy tam fps w tej grze?

No to jak wiesz, że nie idzie to po co pytasz.

Co do wydajności napisz nowy temat, ten nie jest od tego. Wtedy postaramy się coś zaradzić ;)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Procesor : e5200 oc 3ghz
Karta graficzna : gt 610 2gb ddr 3
RAM : 3gb ddr 2
System operacyjny : xp sp2

 

Jakie ustawienia graficzne i ile srednio fpsow?

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

Procesor : e5200 oc 3ghz

Karta graficzna : gt 610 2gb ddr 3

RAM : 3gb ddr 2

System operacyjny : xp sp2

 

Jakie ustawienia graficzne i ile srednio fpsow?

Procek i ram nie poraża średnie/wysokie

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon II X2 240 Processor

Karta graficzna : NVidia GFORCE GT 240 1GB

RAM : 2GB

System operacyjny : XP SP3 Home Edition

Low/Medium

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor :Intel Core i3-2330M

Karta graficzna : Intel® HD Graphics 3000

RAM : 3gb

System operacyjny : xp sp1

Nie byłbym pewien czy nawet na bardzo niskich uciągniesz xD

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...