Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GRP pójdzie na moim komputerze - Temat zbiorczy


Connor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor : Intel Core i5 2,5-3,1 ghz procesor (Sam się podkręca, dwurdzeniowy)

Karta graficzna : Intel HD 4000 (2 gb), GeForce 630M (2 gb) (Obie działają jednocześnie jeżeli jedna nie daje rady)

RAM : 4 gb

System operacyjny : Windows 7 Home Premium 64 bit

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor : Amd Athlon 64 Processor 3000+

Karta graficzna : Nvidia Geforce FX 5500

RAM : 2gb

System operacyjny: Windows xp

 

Czy jest możliwe granie na najgorszych ustawieniach, najniższych detalach, żeby nie mieć lagów? Czy to przy moim 6 letnim kompie i tak nic nie pomoże?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Procesor: [ AMD Athlon II X2 250 ]

Płyta Główna: [ ASRock N68C-S UCC ]

Pamięć RAM: [ DDR2 ,2048 MBytes ]

Dysk Twardy: [WDC WD800JD-75MSA3 80Gb SATAII,Toshiba 640Gb ]

Karta Graficzna: [ Readon HD 5670 ]

Nagrywarka: [ Jak sprawdzić ]

Obudowa: [ Nie mam pojęcia jaka ]

Zasilacz: [ Silentline 520W ]

sygna00e9.png
Opublikowano

Procesor: [ AMD Athlon II X2 250 ]

Płyta Główna: [ ASRock N68C-S UCC ]

Pamięć RAM: [ DDR2 ,2048 MBytes ]

Dysk Twardy: [WDC WD800JD-75MSA3 80Gb SATAII,Toshiba 640Gb ]

Karta Graficzna: [ Readon HD 5670 ]

Nagrywarka: [ Jak sprawdzić ]

Obudowa: [ Nie mam pojęcia jaka ]

Zasilacz: [ Silentline 520W ]

Pójdzie.

Opublikowano

Procesor :8x3,5GHz i7-2600k

Karta graficzna :GTX670

RAM :16

System operacyjny :Windows 8

Zasilacz : 700 W

 

edit : ja wiem że pójdzie :D no jak na takim komputerze nie pójdzie komputer maszyna :DD

one_piece_anime_1600x1200_wallpaper_9674

Opublikowano

Procesor :8x3,5GHz i7-2600k

Karta graficzna :GTX670

RAM :16

System operacyjny :Windows 8

Zasilacz : 700 W

Bez jaj na lajcie Ci pójdzie... Na full bez żadnych lagów.

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2 CPUs) 2,69 GHz

Karta graficzna : NVIDIA GeForece 8600 GT (1024 mb)

Ram : 3x1gb = 3gb ddr2

System operacyjny : Windows XP

 

pyknie mi na minimalnych bez przycinek?

64l7.png

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2 CPUs) 2,69 GHz

Karta graficzna : NVIDIA GeForece 8600 GT (1024 mb)

Ram : 3x1gb = 3gb ddr2

System operacyjny : Windows XP

 

pyknie mi na minimalnych bez przycinek?

Na minimalnych pyknie :D

Opublikowano

A mi się lekko ścina i nie wiem dlaczego:

 

CPU: AMD Athlon X2 5000+ 2,6ghz

GPU: GeForce GTX550Ti (1gb, 192bit, ddr5)

RAM: 2gb ddr2 800mhz (wiem ch*jowe)

 

Ustawiłem na najniższe detale i rozdzielczość, i działa tak samo jak na najwyższych, no może minimalna różnica.

Mam 25 fps, odczuwam lekki dyskomfort podczas gry...

Może to przez internet? Mam net 2Mb od Orange (stałe łącze)

 

Planuję w niedługim czasie wykupić lepsze części, ale o tym nie teraz.

Chcę tylko poznać przyczynę ścinek.

Opublikowano

A mi się lekko ścina i nie wiem dlaczego:

 

CPU: AMD Athlon X2 5000+ 2,6ghz

GPU: GeForce GTX550Ti (1gb, 192bit, ddr5)

RAM: 2gb ddr2 800mhz (wiem ch*jowe)

 

Ustawiłem na najniższe detale i rozdzielczość, i działa tak samo jak na najwyższych, no może minimalna różnica.

Mam 25 fps, odczuwam lekki dyskomfort podczas gry...

Może to przez internet? Mam net 2Mb od Orange (stałe łącze)

 

Planuję w niedługim czasie wykupić lepsze części, ale o tym nie teraz.

Chcę tylko poznać przyczynę ścinek.

\

Jaki masz system operacyjny?

2 Mb internetu wystarczające :)

Na Twoim miejscu pomyślał bym nad zmianą procesora i dokupieniu ram.

Opublikowano

\

Jaki masz system operacyjny?

2 Mb internetu wystarczające :)

Na Twoim miejscu pomyślał bym nad zmianą procesora i dokupieniu ram.

 

system win xp sp3

 

A procek właśnie planuję dokupić, razem z płytą główną, a RAM mam 8gb ddr3, ale nie wejdzie do tej płyty co mam teraz xD

Ale nie powinno się ścinać, nawet bratu nie tnie, on ma Intela Core 2 Duo 2,4 (może ciut lepszy od mojego).

Niedawno robiłem formata, dla porównania np. NFS Shift 2 w ogóle mi nie zacina...

Opublikowano

system win xp sp3

 

A procek właśnie planuję dokupić, razem z płytą główną, a RAM mam 8gb ddr3, ale nie wejdzie do tej płyty co mam teraz xD

Ale nie powinno się ścinać, nawet bratu nie tnie, on ma Intela Core 2 Duo 2,4 (może ciut lepszy od mojego).

Niedawno robiłem formata, dla porównania np. NFS Shift 2 w ogóle mi nie zacina...

Dokupisz ram oraz zmienisz procka i będziesz w porządku :D

To na pewno nie jest wina internetu bo te 2mb to wystarczająco dużo.

Opublikowano

|

|

V

Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+

Karta graficzna : GeForce 8600 GT

RAM : 3.1 GB <-------------

System operacyjny : Windows XP SP3

/\

|

|

Moje Tuty

 

Cs 1.6:

Opublikowano

|

|

V

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+

Karta graficzna : GeForce 8600 GT

RAM : 3.1 GB <-------------

System operacyjny : Windows XP SP3

/\

|

|

 

Mało napisałeś tu o swoim komputerze. Jeden gra powinna Ci pójść, jednak tylko na niskich teksturach.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

|

|

V

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+

Karta graficzna : GeForce 8600 GT

RAM : 3.1 GB <-------------

System operacyjny : Windows XP SP3

/\

|

|

Na niskich pograsz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pentium G2020

HD 4870

4GB ram

Win 7 Pro 32

na starym kompie gram na medium, na tym na max pójdzie?

Na średnich pójdzie a co do max to raczej nie.

Opublikowano

Na jakich detalach pojdzie mi GRO bez lagów?

Win 7 service pack 1 64 bit

Karta zintegrowana :(

4 GB RAM DDR3

Procek intel core 2.6 GHz

Dodam ze mam neta 14 MB/s

Opublikowano

Na jakich detalach pojdzie mi GRO bez lagów?

 

Win 7 service pack 1 64 bit

 

Karta zintegrowana :(

 

4 GB RAM DDR3

 

Procek intel core 2.6 GHz

 

Dodam ze mam neta 14 MB/s

Na karcie zintegrowanej to nie pograsz.

Opublikowano

pentium dual core e6600 3.0 GHz

3gb

nvidia gt 220

Opublikowano
Mam pytanie czy mi pojdzie GRO na komputerze stacjonarnym :

- AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 3600+

- 2.0 GHz

- RAM 2.1 GB

- Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit

- Karta graficzna GeForce GT 430

- Karta dzwiekowa Realtek High Definition Audio


I czy pojdzie mi na laptopie :

-Intel® Pentium® M processor 1.73GHz

-1.7 GHz

-RAM 1.0 GB

-Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

-Karta Graficzna ATI display adapter (0x3150)

-Karta Dzwiekowa Realtek AC'97 Audio

1361056914-U334301.png
Zrobil Maxiu

Opublikowano

 

Mam pytanie czy mi pojdzie GRO na komputerze stacjonarnym :
- AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 3600+
- 2.0 GHz
- RAM 2.1 GB
- Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit
- Karta graficzna GeForce GT 430
- Karta dzwiekowa Realtek High Definition Audio
I czy pojdzie mi na laptopie :
-Intel® Pentium® M processor 1.73GHz
-1.7 GHz
-RAM 1.0 GB
-Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (build 2600)
-Karta Graficzna ATI display adapter (0x3150)
-Karta Dzwiekowa Realtek AC'97 Audio

Na stacjonarnym pójdzie a na lapku nie ma mowy..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...