Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GRP pójdzie na moim komputerze - Temat zbiorczy


Connor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor :Intel Core I3-2310-m 2,10GHz

Karta graficzna : Nvidia Gforce 410m

RAM :4GB

System operacyjny :Windows 7 premium 64 bit

  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up

B niskie

 

2Up

Niskie

 

3up

wysokie

 

4up

B wysokie

 

5up

Watpie ze pojdzie a jesli juz to fuuul low

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon II X4 640 Processor | 4x 3.0 GHz

Karta graficzna : AMD 760G zintegrowana :/

RAM : 4GB

System operacyjny : Win 7 64 bit-owy

Opublikowano

Procesor : Intel® Pentium® Dual CPU E2140 @ 1.60GHz

Karta graficzna : NVIDIA GeForce GT 220

RAM : 2GB

System operacyjny : 64-bitowy Windows 7 Ultimate

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procesor : Intel® Pentium® Dual CPU E2140 @ 1.60GHz

 

Karta graficzna : NVIDIA GeForce GT 220

 

RAM : 2GB

 

System operacyjny : 64-bitowy Windows 7 Ultimate

Na niskich powinno pójść.

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 Duo E6750 @ 2.66 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460

RAM: 6GB

System operacyjny: Windows 7 x64 Home Premium

high/fuul

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon X2 7750 2.70 GHz

Karta graficzna : 9500GT 1GB

RAM : 2GB

System operacyjny : Windows 7 x32

low/średnie bo ram i bo karta

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procek: Amd Athlon x2 255 @ 2x3,11 ghz

Gpu: Sapphire hd 6670 1gb gddr5

Ram 4 gb

fuul

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

 

Procesor : 2,4 GHZ Intel pentium 2020M
Karta graficzna : i tu dupa , Intel HD Graphics Family
RAM : 4GB
System operacyjny : win8

 

 

Dodatkowo napisze że to laptop :/

 

Na bardzo niskich może uciągnie, chociaż wątpie z powodu karty graficznej. Jeśli tak to w ogóle można nazwać.

Natomiast lagów nie ogarniesz, karta jest za słaba.

Na nvidia 610m na średnich około 38 fps mam, a spadki są na granicy 2/5 fps.

 

Użyj gameboostera może by Ci pomogł.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Procesor : 2,4 GHZ Intel pentium 2020M
Karta graficzna : i tu dupa , Intel HD Graphics Family
RAM : 4GB
System operacyjny : win8

 

 

Dodatkowo napisze że to laptop :/

high

 

 

Procesor : Intel Pentium DC E5700 3,00 GHz

Karta graficzna : Intel x4500 (intel g41)

RAM : 2GB

System operacyjny :Windows 7 ultimate 32bit

LOW BO RAM

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jak LOW ? kumpel ma geforce 220 oraz 2gb ramu i bez problemu mu chodzi na średnich, minimalizując grę i wchodząc w menadżera zadań GRO zabiera mu 900 ramu, więc ADVERB spokojnie pogra na średnich/wysokich

 

/Wystarczy PW

Następnym razem nie będzie juz 0% tylko 5%

//BAKU

Opublikowano

Baku ja się pytam. Jak na intel pentium 2020m oraz integrze intel hd Ghost Recon by mu pacał na high? Jak ten intel jest słabszy od nvidia 610m. Wiec sorki, lecz na nvidi uzyskuje się 30-40 fps na low/medium.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procesor :AMD A4-3300

Karta graficzna :MSI HD 5850

RAM : 4GB 1333mhz

System operacyjny :WIN 7 32bit

A dokladnie ile karta ma gb i ile Ghz procka ?

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...