Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GRP pójdzie na moim komputerze - Temat zbiorczy


Connor.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2220 2,40ghz 2,40ghz

Karta graficzna: ASUS EAH3450 Series 256mb

RAM: 2,00GB

System operacyjny: Windows vista

Opublikowano

 

Procesor : Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz

Karta graficzna ::Intel® G41 Express Chipset

RAM :3.5

System operacyjny Win7Ultimate

 

Nie pójdzie (ew. okropne, ale to okropne lagi) Wina karty graficznej. Reszta jest w miarę ok.

 

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2220 2,40ghz 2,40ghz

Karta graficzna: ASUS EAH3450 Series 256mb

RAM: 2,00GB

System operacyjny: Windows vista

Pójść pójdzie. Ramu trochę mało, karta trochę za słaba, ale myślę że na minimalnych w miarę bedzie ok. Przycięcia niestety nie uniknione.

Opublikowano

Procesor : Intel Core i3  2.40GHz

 

Karta graficzna : ATI Mobility Radeon HD 5650

 

Ram : 4GB

 

System operacyjny : Win 7 Home Premium   64 bit

Opublikowano

Procesor: Intel® Core i3-3217U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs)

Ram: 6GB

Karta Graficzna 1: Nvidia GeForce 720M 2GB

Karta Graficzna 2: Intel® HD Graphics 4000

System: Windows 8 64bit

 

Na jakich detalach pójdzie :) z ustawioną koligacja na 4 CPU ??

Opublikowano

Procesor : Intel Core i3 2.40GHz

 

Karta graficzna : ATI Mobility Radeon HD 5650

 

Ram : 4GB

 

System operacyjny : Win 7 Home Premium 64 bit

Powinno pójść płynnie na niskich, być może da radę na średnich.

 

 

Procesor : AMD Athlon II X2 240 2,8 GHz

Karta graficzna : Gigabyte 9600 GT

RAM : 4GB

System operacyjny : WIN 7 Home Premium 64Bit

Powinno być w miarę ok na niskich. Sam mam 9800gt (reszta sprzętu bardzo podobna) i na średnich w fullhd mam około 30fps.

 

 

Procesor: Intel® Core i3-3217U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs)

Ram: 6GB

Karta Graficzna 1: Nvidia GeForce 720M 2GB

Karta Graficzna 2: Intel® HD Graphics 4000

System: Windows 8 64bit

 

Na jakich detalach pójdzie :) z ustawioną koligacja na 4 CPU ??

Niskie/średnie w zależności od rozdzielczości.

Opublikowano

Vaakusek, w 18 Maj 2014 - 19:54, powiedział:

 

Procesor: Intel® Core™ i3-3217U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs)

Ram: 6GB

Karta Graficzna 1: Nvidia GeForce 720M 2GB

Karta Graficzna 2: Intel® HD Graphics 4000

System: Windows 8 64bit

 

Na jakich detalach pójdzie z ustawioną koligacja na 4 CPU ??

 

Niskie/średnie w zależności od rozdzielczości.

 

Poszło na full. Hmm troszkę się pomyliłeś :)Ale dzięki za odpowiedź

Opublikowano

 

 

Vaakusek, w 18 Maj 2014 - 19:54, powiedział: Procesor: Intel® Core™ i3-3217U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs) Ram: 6GB Karta Graficzna 1: Nvidia GeForce 720M 2GB Karta Graficzna 2: Intel® HD Graphics 4000 System: Windows 8 64bit Na jakich detalach pójdzie z ustawioną koligacja na 4 CPU ?? Niskie/średnie w zależności od rozdzielczości. Poszło na full. Hmm troszkę się pomyliłeś :)Ale dzięki za odpowiedź
Czasami ciężko przewidzieć. Twój sprzęt na papierze wygląda gorzej niż działa w rzeczywistości ;) jeśli można z pytać... rozdzielczość rozumiem 1920x1080 ? bo jeśli mniej to nic dziwnego że działa na wysokich :D
Opublikowano

Czasami ciężko przewidzieć. Twój sprzęt na papierze wygląda gorzej niż działa w rzeczywistości ;) jeśli można z pytać... rozdzielczość rozumiem 1920x1080 ? bo jeśli mniej to nic dziwnego że działa na wysokich :D

 

A wiesz co zapomniałem dopisać ze to Laptop :) i rozdzielczość to 1366x768 :) jakoś przeszkadza mi tak wysoka rozdzielczość jak 1920x1080 może dla tego że już oczy nie te bo stary ze mnie człowiek :D ale ważne że chodzi na full i nie tnie nawet troszku :) mam w planach zmienić procek na i5 lub i7 ale to z czasem bo mam jeszcze 6 miechów gwarancji 

Opublikowano

Procek : core i5 4440 3.20 GHz

Ram : 8gb

Grafa : MSI ATI Radeon r9 290X gaming 3gb

Win :7

 

 

Da rade ultra ? wysokie

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Procek : core i5 4440 3.20 GHz

Ram : 8gb

Grafa : MSI ATI Radeon r9 290X gaming 3gb

Win :7

 

 

Da rade ultra ? wysokie

Haha i ty się jeszcze pytasz ?. Na najwyższych spokojnie pograsz ;). Zazdroszczę ci takiego zestawu :D

 

Opublikowano

Haha i ty się jeszcze pytasz ?. Na najwyższych spokojnie pograsz ;). Zazdroszczę ci takiego zestawu :D

Skoro ultra to dzęks ściągam

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Procesor-Intel pentinium 4 2.8 (jednordzeniowy)

Karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series

2 karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series Secondary

Ram-1 GB za kilka dni będę miał dodatkowe 250 MB
system-windows XP profesional

Opublikowano

Procesor-Intel pentinium 4 2.8 (jednordzeniowy)

 

Karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series

 

2 karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series Secondary

 

Ram-1 GB za kilka dni będę miał dodatkowe 250 MB

system-windows XP profesional

Nie ma szans nawet z tymi dodatkowymi 250 MB. Nawet jeśli się włączy to będzie całkowicie nie grywalna.
Opublikowano

Procesor-Intel pentinium 4 2.8 (jednordzeniowy)

 

Karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series

 

2 karta graficzna-Ati readon 9600/X1050 series Secondary

 

Ram-1 GB za kilka dni będę miał dodatkowe 250 MB

system-windows XP profesional

 

Tak jak wyżej, nie pograsz bo będą duże lagi ;)

Opublikowano

Procesor :  Intel i5-2500K

Karta graficzna : ASUS EAH6850
RAM : 2x4 GB
System operacyjny : Win 7 

 

Już teoretycznie zainstalowałem.

Warto wspomnieć, że pojawia mi się na chwilę czaszka lub miga cmd i to tyle, nie włącza się. Wolę żeby koniecznością nie było robienie pliku san...

Opublikowano

Procesor :  Intel i5-2500K

Karta graficzna : ASUS EAH6850

RAM : 2x4 GB

System operacyjny : Win 7 

 

Już teoretycznie zainstalowałem.

Warto wspomnieć, że pojawia mi się na chwilę czaszka lub miga cmd i to tyle, nie włącza się. Wolę żeby koniecznością nie było robienie pliku san...

Jeśli masz problem napisz osobny temat dotyczący problemu.

Full bez lagów z zapasem fpsów ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon II X2 250 Processor

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nFORCE 630a

RAM: 2,75 GB

System operacyjny: Win XP

 

Proszę o szybką odpowiedź!

Opublikowano

286971403442018453263.png

 

Grafika to Nvidia GeForce 9600 GT

 

Są szanse na płynne granie  ? :P

Na płynne granie nie masz co liczyc. Ja na 9800gt i e5300 mam przycinki. Szczególnie 2gb ram to zdecydowanie za mało.

 

 

 

Nie sądze. Zainstalowałem i są lagi nie do zniesienia.

Masz rację. Niewiem co kolega myślał, że powiedział, że będzie dobrze działać.Ramu za mało, procek... średni, a do tego budżetowa karta graficzna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...