Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:30

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m (na 18 weszlo),wir 8,reszta 1.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 240

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2Bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:lwia +4

Broń:kosa bojowa +4

Hełm:zelazny +5

Tarcza:bojowa +4

Buty:wyszywane zlotem +4

Akcesoria:nic ciekawego ;x

 

Chce wydropic rib'a ;d

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:30

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m (na 18 weszlo),wir 8,reszta 1.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 240

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2Bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:lwia +4

Broń:kosa bojowa +4

Hełm:zelazny +5

Tarcza:bojowa +4

Buty:wyszywane zlotem +4

Akcesoria:nic ciekawego ;x

 

Chce wydropic rib'a ;d

Pusc go na ezoty i powinnien po jakims czasie dropnac

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:30

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m (na 18 weszlo),wir 8,reszta 1.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 240

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2Bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:lwia +4

Broń:kosa bojowa +4

Hełm:zelazny +5

Tarcza:bojowa +4

Buty:wyszywane zlotem +4

Akcesoria:nic ciekawego ;x

 

Chce wydropic rib'a ;d

Pod świątynie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:30

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m (na 18 weszlo),wir 8,reszta 1.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 240

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2Bob

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:lwia +4

Broń:kosa bojowa +4

Hełm:zelazny +5

Tarcza:bojowa +4

Buty:wyszywane zlotem +4

Akcesoria:nic ciekawego ;x

 

Chce wydropic rib'a ;d

Ezoty

Bywalec
Opublikowano

Niech ktoś mi powie z czego najlepszy dorobek na balantii

30 poziom, ubijasz Metiny w M2 - KU/KD i inne rzeczy.

Lub 20 poziom i wybierasz się na medale do lochu małp.

Opublikowano

30 poziom, ubijasz Metiny w M2 - KU/KD i inne rzeczy.

Lub 20 poziom i wybierasz się na medale do lochu małp.

Lub, jeżeli osiągniecz 45-55 to idź na metki diabła góra sohan. Bardzo fajny drop sam tam zarabiam.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 34 zaraz 35 nawet konia nie mam m2 bob :D

Profesja:Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M1 :x może m2 jak wejdzie

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):z silnym 333

Używam bota:Tak

Nazwa bota:WH/m2bob/Kamer Mod/Fishbot ;D

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:Tygra +6 5b 1k pz 3% do pz staram sie o +9

Broń: Ribek 4b sr 28 5 omdlenie +9 kd +4 przyszywka kd +3 moby/fms +9 sr 21 int 6 kd moba kryta +3

Hełm:Żelak +9

Tarcza: Bojowa +4 :x

Buty: 1,5k pz 5b 5 omdlenie

mam 7k pz

 

Chce jeszcze kupić branse srebna i jakiś naszyj :)

 

 

sygna.png

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 34 zaraz 35 nawet konia nie mam m2 bob :D

Profesja:Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M1 :x może m2 jak wejdzie

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):z silnym 333

Używam bota:Tak

Nazwa bota:WH/m2bob/Kamer Mod/Fishbot ;D

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:Tygra +6 5b 1k pz 3% do pz staram sie o +9

Broń: Ribek 4b sr 28 5 omdlenie +9 kd +4 przyszywka kd +3 moby/fms +9 sr 21 int 6 kd moba kryta +3

Hełm:Żelak +9

Tarcza: Bojowa +4 :x

Buty: 1,5k pz 5b 5 omdlenie

mam 7k pz

 

Chce jeszcze kupić branse srebna i jakiś naszyj :)

Exp w Dolinie z PT.

Drop - Metiny w M2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expic Prosze o pomoc

Lvl:67

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 / Berek M2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):525

Używam bota: Tak

Nazwa bota:--M2bob

Posiadam Buffa: Zawsze sie znajdzie jakis co ma na m pomoc smoka

EQ

Zbroja:Boga +9 Kd defa +3 i speeda

Broń:Zabójca Lwów +9 kd +3 pod expa

Hełm: Zelek +9

Tarcza:Lwia +9

Buty:+1khp

Akcesoria:ebo+9, naszyjnik +1khp , srebrna bransa +9

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie expic Prosze o pomoc

Lvl:67

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 / Berek M2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):525

Używam bota: Tak

Nazwa bota:--M2bob

Posiadam Buffa: Zawsze sie znajdzie jakis co ma na m pomoc smoka

EQ

Zbroja:Boga +9 Kd defa +3 i speeda

Broń:Zabójca Lwów +9 kd +3 pod expa

Hełm: Zelek +9

Tarcza:Lwia +9

Buty:+1khp

Akcesoria:ebo+9, naszyjnik +1khp , srebrna bransa +9

V2 - szpony.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expic Prosze o pomoc

Lvl:67

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 / Berek M2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):525

Używam bota: Tak

Nazwa bota:--M2bob

Posiadam Buffa: Zawsze sie znajdzie jakis co ma na m pomoc smoka

EQ

Zbroja:Boga +9 Kd defa +3 i speeda

Broń:Zabójca Lwów +9 kd +3 pod expa

Hełm: Zelek +9

Tarcza:Lwia +9

Buty:+1khp

Akcesoria:ebo+9, naszyjnik +1khp , srebrna bransa +9

 

Polecam ci pójść expić do v2 do 75 lvl a pózniej na atlantyde.

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Polecam ci pójść expić do v2 do 75 lvl a pózniej na atlantyde.

Z takimi skilami to nawet do 80 w v2 expić dopiero potem w atlantydzie
1363095337-U286162.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:40

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: aura m1, wir m1, berek 2 itp.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):290

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer mod na nie odpychanie.

Posiadam Buffa: Nie

EQ:

Zbroja:Smiertelna +7 +1,5khp

Broń: fms +6 śr 15

Hełm: Zelak +6

Tarcza: Bojowa +6( kwestia czasu na zmiane)

Buty: złote +4

Akcesoria: ebo +5

Teraz siedzę na pustyni ale słabo już trochę leci..

Lubisz to suko!:D

 

Musiałem zmienić sygne ;/

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:40

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: aura m1, wir m1, berek 2 itp.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):290

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer mod na nie odpychanie.

Posiadam Buffa: Nie

EQ:

Zbroja:Smiertelna +7 +1,5khp

Broń: fms +6 śr 15

Hełm: Zelak +6

Tarcza: Bojowa +6( kwestia czasu na zmiane)

Buty: złote +4

Akcesoria: ebo +5

Teraz siedzę na pustyni ale słabo już trochę leci..

BO do 50 poziomu. Potem V2/V1.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl:40

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: aura m1, wir m1, berek 2 itp.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):290

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer mod na nie odpychanie.

Posiadam Buffa: Nie

EQ:

Zbroja:Smiertelna +7 +1,5khp

Broń: fms +6 śr 15

Hełm: Zelak +6

Tarcza: Bojowa +6( kwestia czasu na zmiane)

Buty: złote +4

Akcesoria: ebo +5

Teraz siedzę na pustyni ale słabo już trochę leci..

Na bo a jak nie dajesz rady to idz na pustynie na te lepsze moby a na 50 do v2
1363095337-U286162.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić na Balanti.pl. Proszę o pomoc.

Lvl:42

Profesja:woj

Typ umiejętności:ment

Poziomy umiejętności:Silne m4, duchowe m3, pozostałe po 1pkt, reszta w tąpnięcie.

Posiadam Konia Bojowego: Nie, ale mam zwykłego + pieczęć na 2h z której można bić

Ilość defa (obrony):464 z silnym

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak, 29lvl pomoc 30%, reszta w błogo

EQ

Zbroja:tygra +9 1,5k hp

Broń: rib+9 sr 31 12 siła

Hełm: żelak +7

Tarcza: 5kątna +6 z nno

Buty: skórzaki 1,5k hp

Akcesoria: bransa i naszyjnik również 1,5k hp + ebo kolce +6

Ogólnie 12882 hp

 

Mam problem, ponieważ chciałbym sobie podropić ku, bądź na nie zarobić. Ale po prostu nie ma gdzie. Wszędzie, dosłownie. M1, m2, orki, pustynia wszędzie wszystko zapchane po uszy.

 

Jeśli możecie doradźcie jeszcze w sprawie expa <--- wszystko zapchane.

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić na Balanti.pl. Proszę o pomoc.

Lvl:42

Profesja:woj

Typ umiejętności:ment

Poziomy umiejętności:Silne m4, duchowe m3, pozostałe po 1pkt, reszta w tąpnięcie.

Posiadam Konia Bojowego: Nie, ale mam zwykłego + pieczęć na 2h z której można bić

Ilość defa (obrony):464 z silnym

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak, 29lvl pomoc 30%, reszta w błogo

EQ

Zbroja:tygra +9 1,5k hp

Broń: rib+9 sr 31 12 siła

Hełm: żelak +7

Tarcza: 5kątna +6 z nno

Buty: skórzaki 1,5k hp

Akcesoria: bransa i naszyjnik również 1,5k hp + ebo kolce +6

Ogólnie 12882 hp

 

Mam problem, ponieważ chciałbym sobie podropić ku, bądź na nie zarobić. Ale po prostu nie ma gdzie. Wszędzie, dosłownie. M1, m2, orki, pustynia wszędzie wszystko zapchane po uszy.

 

Jeśli możecie doradźcie jeszcze w sprawie expa <--- wszystko zapchane.

metiny na pustyni
Opublikowano

metiny na pustyni

 

A czytać to ty umiesz? Wszędzie, dosłownie wszędzie. Wszystko zapchane. Na pustyni jak jest jakiś metek to bije go 5 osób. A jak znajdę jakiś to i tak sam go nie rozwale bo zaraz się zleci kilka osób.

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Nie wiem gdzie Expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 35 + 1 kulka

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M2 Wirek 16

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony): 324

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

EQ

Zbroja: Tygra +9

Broń: FMS +9

Hełm: Żelek +8

Tarcza: Bojowa +9

Buty: Od 1 +9

Akcesoria: 6/7/8

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Nie wiem gdzie Expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 35 + 1 kulka

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M2 Wirek 16

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony): 324

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

EQ

Zbroja: Tygra +9

Broń: FMS +9

Hełm: Żelek +8

Tarcza: Bojowa +9

Buty: Od 1 +9

Akcesoria: 6/7/8

hmm . radze Ci zrobić boja zarobić możesz łowiąc , jak bd miał boja :

exp : bo / świątynia

drop : m2 metki 30/35/40 lvl ....

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Nie wiem gdzie Expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 35 + 1 kulka

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M2 Wirek 16

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony): 324

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

EQ

Zbroja: Tygra +9

Broń: FMS +9

Hełm: Żelek +8

Tarcza: Bojowa +9

Buty: Od 1 +9

Akcesoria: 6/7/8

 

Expić możesz do 40 na pustyni, a potem BO... A co do dropu to albo rybki albo metki w m2... ;)

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.[/b]

Lvl:42

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: aura m1, wir m2, berek 4 itp.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):299

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Kamer mod na nie odpychanie.

Posiadam Buffa: Nie

EQ:

Zbroja:Smiertelna +7 +1,5khp

Broń: fms +6 śr 15

Hełm: Zelak +6

Tarcza: okragla +4

Buty: złote +4 500pż

Akcesoria: ebo +5

Muszę zarobić ponieważ muszę ogarnąć w końcu jakieś eq

Lubisz to suko!:D

 

Musiałem zmienić sygne ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...