Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 2x 42 lvl

Profesja: woj

Typ umiejętności: bodziak

Poziomy umiejętności: aura i wirek u nich na m

Posiadam Konia Bojowego: nie

Ilość defa (obrony): ok 320

Używam bota: Tak

Nazwa bota:m2bob i auto keybot na podnoszenie

Posiadam Buffa: nie

EQ

Zbroja: +6 lwia

Broń: toporek +6

Hełm: zelak +7

Tarcza: +6 okragla

Buty: 1k pz

Akcesoria: z 1k pz

Na obu botkach te same eq. gdzie efektywnie zarobic moge 10 dni stawiac bota non stop.

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:20

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne ciało 16, reszta po 1, oprocz uderzenia

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):262

Używam bota: Tak

Nazwa bota:m2bob

Posiadam Buffa:Nie

EQ

Zbroja:tygra+6

Broń:pajecza włocznia +6

Hełm:tradycyjny +6

Tarcza:bojowa+6

Buty:skorzane+5

Akcesoria:podstawowe

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl:20

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne ciało 16, reszta po 1, oprocz uderzenia

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):262

Używam bota: Tak

Nazwa bota:m2bob

Posiadam Buffa:Nie

EQ

Zbroja:tygra+6

Broń:pajecza włocznia +6

Hełm:tradycyjny +6

Tarcza:bojowa+6

Buty:skorzane+5

Akcesoria:podstawowe

 

M2,

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 2x 42 lvl

Profesja: woj

Typ umiejętności: bodziak

Poziomy umiejętności: aura i wirek u nich na m

Posiadam Konia Bojowego: nie

Ilość defa (obrony): ok 320

Używam bota: Tak

Nazwa bota:m2bob i auto keybot na podnoszenie

Posiadam Buffa: nie

EQ

Zbroja: +6 lwia

Broń: toporek +6

Hełm: zelak +7

Tarcza: +6 okragla

Buty: 1k pz

Akcesoria: z 1k pz

Na obu botkach te same eq. gdzie efektywnie zarobic moge 10 dni stawiac bota non stop.

 

zrob boja , lepsza zbroje i jakiegos fms badz riba zalatw i na BO idz ;)

Opublikowano

zrob boja , lepsza zbroje i jakiegos fms badz riba zalatw i na BO idz ;)

Iker ty idioto, to są boty tylko po to żeby je stawić i żeby latały, więc po jaką cholerę mam na nich wbijac boja czy lepsze eq dawac?

Opublikowano

Lvl:29

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2BOB

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:brak

Akcesoria: razem 4k hp

Na polance już bardzo słabo leci,.

1377531174-U173186.png
Opublikowano
Lvl:29

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota: Tak

Nazwa bota: M2BOB

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:brak

Akcesoria: razem 4k hp

Expić : polanka m2

Dropić : średni loch(bd trudno), besty

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Expić : polanka m2

Dropić : średni loch(bd trudno), besty

 

Powinieneś dać radę na Ezoterach. Exp całkiem dobry i najważniejsze dropią tam RIB'y :)

Zrób boja i wbijaj 35, ogarnij bufa i wal na BO :)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

gdzie expic wojem 40 lvl z toporem 7 i tygrysia 9 300 defa

 

Mało deffa, nie wiem jak z hp bo bez wzoru ale na tym lvlu to tylko BO... ;)

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:82

Profesja:Szaman smok

Typ umiejętności: Smok

Poziomy umiejętności: buffy na P atakujace g4/6

Posiadam Konia Bojowego: Tak/

Ilość defa (obrony):580

Używam bota: /Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:Stalka+4 all kd + 3/4

Broń: Dzwon 12 % inta na 55/Wachlarz 65+6/Dzwon 65+6

Hełm: 21+9

Tarcza:lwia+9

Buty:Smoczki+4

Akcesoria: 13 k pz defaaa Moje pytanie jest takie czy bardziej oplaca mi sie expic gdzies samemu czy komus boffowac ????Ogolnie na buffach mam 48 % jak założę eq na buffy a jak do expa to mam 460 defa ;x obniza mi 5-katna z intem

Opublikowano

[

b

]

Nie

wiem gdzie expi

ć.

Prosz

ę

o pomoc

[

/b]

Lvl:82

Profesja:Szaman smok

Typ umiejętności: Smok

Poziomy umiejętności: buffy na P atakujace g4/6

Posiadam Konia Bojowego: Tak/

Ilo

ść

defa

(

obrony

):580

U

ż

ywam bota

:

/

Nie

Nazwa

bota

:

Posiadam

Buffa

:

Tak

EQ

Zbroja

:Stalka+4 all kd + 3/4

Bro

ń: Dzwon 12 % inta na 55/Wachlarz 65+6/Dzwon 65+6

He

ł

m

: 21+9

Tarcza

:lwia+9

Buty

:Smoczki+4

Akcesoria

: 13 k pz defaaa Moje pytanie jest takie czy bardziej oplaca mi sie expic gdzies samemu czy komus boffowac ????

Ogolnie na buffach mam 48 % jak założę eq na buffy a jak do expa to mam 460 defa ;x obniza mi 5-katna z intem

 

 

 

Red las/ grota

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota:Tak

Nazwa bota: M2BOB

PosiadamBuffa:Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:10% absu na strzały

Akcesoria: razem 4,5k

Kupić śmiertelke +4 z 1k hp?

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota:Tak

Nazwa bota: M2BOB

PosiadamBuffa:Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:10% absu na strzały

Akcesoria: razem 4,5k

Kupić śmiertelke +4 z 1k hp?

Drop - M2

Exp - Ezoty/BO

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota:Tak

Nazwa bota: M2BOB

PosiadamBuffa:Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:10% absu na strzały

Akcesoria: razem 4,5k

Kupić śmiertelke +4 z 1k hp?

Polanka m2 .

dxbp12.png

|Random 2k12|

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota:Tak

Nazwa bota: M2BOB

PosiadamBuffa:Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:10% absu na strzały

Akcesoria: razem 4,5k

Kupić śmiertelke +4 z 1k hp?

 

Ezo

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Gdzie expić efektywnie i przyjemnie oprócz red lasu sura wp 86 lvl x5 P bez stracha eq full 5 bon 16 kpż full grota coś tam troche do pż jest + dzik wojenny no tryt +7 5 bon w tym 10% grota 10% kryt mogę kupić trute.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Gdzie expić efektywnie i przyjemnie oprócz red lasu sura wp 86 lvl x5 P bez stracha eq full 5 bon 16 kpż full grota coś tam troche do pż jest + dzik wojenny no tryt +7 5 bon w tym 10% grota 10% kryt mogę kupić trute.

Jedyne wyjście to Grota :)

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 walniecie 5 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 334 (z silnym)

Używam bota:Tak

Nazwa bota: M2BOB

PosiadamBuffa:Tak

EQ

Zbroja: tygra +6 (wartość ataku + 30)

Broń: Pajęcza włócznia +7 (m2bob zmienia ją na 1-ręke)

Hełm:1 lvl +6

Tarcza:1 lvl +6

Buty:10% absu na strzały

Akcesoria: razem 4,5k

Kupić śmiertelke +4 z 1k hp?

BO myślę że dasz radę :P

+ buff se załatw

­39566146920630933015.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...