Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie Dropić/Expić? Napisz tutaj


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 75

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: Silne g1, duchowe P, walnięcie P tąpnięcie m6

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Militara

Ilość defa (obrony): z silnym ok 700...

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:łuska +7 2k hp

Broń: Parta +7

Hełm: na 41 lvl +6

Tarcza: Sokola nno

Buty: zimorodka na 68 lvl 2k hp

Akcesoria: bransa z lez czysta, naszyj z lez czysty

Gram na Ravia.eu nie mam pojęcia jak zarobić ... posiadam też 11 bodzi 14 k. kowala, 4 rady .. 8 egzo, 2x rekawice na 2h i ok 100 pelerynek

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: ???

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne, pkt - ???

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): Z silnym okolo 200

Używam bota: Tak

Nazwa bota:M2BOB

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja:mnisia+6

Broń: w zależności od lvl-u +6

Hełm: tradycyjny +7

Tarcza: bojówka +6

Buty: skórzane

Akcesoria: pusto

Gram w jinno na globalu , chcę sobie podropić żółcie niedźwiedzia bez + , moje pytania : Jaki najlepszy lvl do tego , i gdzie najlepsze spoty do dropienia tego w jinno. Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić zółcie niedźwiedzia

Lvl:Nie wiem jaki najlepszy

Profesja:Mental

Typ umiejętności:Silne

Poziomy umiejętności:Zależność od lvl-a

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie - nie

Ilość defa (obrony):około 200

Używam bota: Tak/Nie - tak

Nazwa bota:m2bob

Posiadam Buffa: Tak/Nie - nie

EQ

Zbroja: mnisia +6

Broń:w zależności od lvl +6

Hełm:tradycyjny +7

Tarcza:bojowa +6

Buty:skórzane bez bonów

Akcesoria:shit bez bonów.

PS. Chcę dropić żółcie niedźwiedzia bez + , gram w jinno.

lvl 13-16 w m1 na niedźwiedziach.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, berek 8

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 230

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygra +9

Broń: fms +1 z bonem ŚREDNIE OBRAŻENIA 3%

Hełm: Żelazny hełm +5

Tarcza: Pięciokątna tarcza +4 z bonem na diabły 4%

Buty: złote buty +3 z bonem PŻ: +500

Gram na PL'u na 7.Almanach

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, berek 8

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 230

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygra +9

Broń: fms +1 z bonem ŚREDNIE OBRAŻENIA 3%

Hełm: Żelazny hełm +5

Tarcza: Pięciokątna tarcza +4 z bonem na diabły 4%

Buty: złote buty +3 z bonem PŻ: +500

Gram na PL'u na 7.Almanach

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 50

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura P, berek G1, wir 13, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 350

Używam bota: Nie

Nazwa bota: ---

Posiadam Buffa: Tak (pomoc 30%, blogo 27% odbicie 10)

EQ

Zbroja: lwia +8

Broń: fms +9 sr 36 przeszywa 10% kd smierci +4 i potwora +3

Hełm: Na 41+6

Tarcza: Na 41+5

Buty: Kozaki na 29+9

Gram na serwerze Tiveria.pl

 

Chodzi mi głównie o drop bodzi :)

1377019234-U697852.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, berek 8

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 230

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygra +9

Broń: fms +1 z bonem ŚREDNIE OBRAŻENIA 3%

Hełm: Żelazny hełm +5

Tarcza: Pięciokątna tarcza +4 z bonem na diabły 4%

Buty: złote buty +3 z bonem PŻ: +500

Gram na PL'u na 7.Almanach

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, berek 8

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 230

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Nie

EQ

Zbroja: tygra +9

Broń: fms +1 z bonem ŚREDNIE OBRAŻENIA 3%

Hełm: Żelazny hełm +5

Tarcza: Pięciokątna tarcza +4 z bonem na diabły 4%

Buty: złote buty +3 z bonem PŻ: +500

Gram na PL'u na 7.Almanach

 

Czemu berek dopiero na 8 poziomie? A expić to na pustyni tylko tego fmsa ulepsz, bądź zarób na coś lepszego... Dropić możesz tylko na metkach w m2, jednak lepiej będzie jak zrobisz sobie dropka około 15lvl do m3... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 78

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura P, Berek G1, Wirek M10, szarża M9, 3-stronne 9.

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 589

Używam bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak, po 30% x3 M

EQ

Zbroja: Stalka +6 1,5k hp, 10miecze,10sztylety,10strzaly

Broń: żal +6 29śr, 5%spowolnienie, x3 kd +4 do expa.

Hełm: Maska strachu +6 20dt lub żelek +9 czysty

Tarcza: Lwia +9 20 orki, 20 diabły. Mogę mixować.

Buty: Kozaki +9 10kryt, 2k hp

Akcesoria: Kryształowa branza +9, amnestowy naszyjnik +9, ebony +9

Ogólnie posiadam 15k hp.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 61

Profesja: Sura

Typ umiejętności: Weapon

Poziomy umiejętności: Ostrze i zbroja m6, smoczy wir m5, 1 strach, reszta w uderzenie palcem (all na 17)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): około 550 z Czarowaną zbroją

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

Posiadam Buffa: Tak buffy po około 30% pomoc i błogosławieństwo, 10 pkt w odbicie

EQ

Zbroja: Na 54 +6 czysta

Broń: Fms +9 25śr, 2x kd +4 kryt i mob

Hełm: na 41lvl +6 bez bonów

Tarcza: Okrągła +8

Buty: na 29lvl (te na strzały) +9 1,5k hp

Akcesoria: wisior tylko 500 hp, branza z łez +6 bez bonów

 

Z góry dzięki.. Dodam też że daje rade metki 65, lecz lichowy z nich drop.. dlatego pytam.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić. Proszę o pomoc.

Lvl: 61

Profesja: Sura

Typ umiejętności: Weapon

Poziomy umiejętności: Ostrze i zbroja m6, smoczy wir m5, 1 strach, reszta w uderzenie palcem (all na 17)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): około 550 z Czarowaną zbroją

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

Posiadam Buffa: Tak buffy po około 30% pomoc i błogosławieństwo, 10 pkt w odbicie

EQ

Zbroja: Na 54 +6 czysta

Broń: Fms +9 25śr, 2x kd +4 kryt i mob

Hełm: na 41lvl +6 bez bonów

Tarcza: Okrągła +8

Buty: na 29lvl (te na strzały) +9 1,5k hp

Akcesoria: wisior tylko 500 hp, branza z łez +6 bez bonów

 

Z góry dzięki.. Dodam też że daje rade metki 65, lecz lichowy z nich drop.. dlatego pytam.

 

spróbuj v2.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić/ dropic Proszę o pomoc

Lvl:31

Profesja:sura

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:ostrze m3

Posiadam Konia Bojowego: /Nie

Ilość defa (obrony):

Używam bota: nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:upiorna+9

Broń:fms 9 sr 18 kd pod exp +3

Hełm:wyzyw 9

Tarcza:5kat +7

Buty:hp 500

Akcesoria:srerbna 7

<iframe id="baneriframe" src="//imgsu.com/?clr=ECAF69&pptoken=1PDJX74VSIP8H" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none;background-color:#ECAF69;overflow:hidden;width:770px;height:240px;"></iframe>

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić/ dropic Proszę o pomoc

Lvl:31

Profesja:sura

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:ostrze m3

Posiadam Konia Bojowego: /Nie

Ilość defa (obrony):

Używam bota: nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:upiorna+9

Broń:fms 9 sr 18 kd pod exp +3

Hełm:wyzyw 9

Tarcza:5kat +7

Buty:hp 500

Akcesoria:srerbna 7

 

M2, tam koło imha, na początku tam na orkach, lub pustynia też początek te pająki etc.

 

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 78

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura P, Berek G1, Wirek M10, szarża M9, 3-stronne 9.

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 589

Używam bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak, po 30% x3 M

EQ

Zbroja: Stalka +6 1,5k hp, 10miecze,10sztylety,10strzaly

Broń: żal +6 29śr, 5%spowolnienie, x3 kd +4 do expa.

Hełm: Maska strachu +6 20dt lub żelek +9 czysty

Tarcza: Lwia +9 20 orki, 20 diabły. Mogę mixować.

Buty: Kozaki +9 10kryt, 2k hp

Akcesoria: Kryształowa branza +9, amnestowy naszyjnik +9, ebony +9

Ogólnie posiadam 15k hp.

 

Myślę, że przyszedł czas na red las ;]

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Nie wiem gdzie expić/ dropic Proszę o pomoc

Lvl:31

Profesja:sura

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:ostrze m3

Posiadam Konia Bojowego: /Nie

Ilość defa (obrony):

Używam bota: nie

Nazwa bota:

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:upiorna+9

Broń:fms 9 sr 18 kd pod exp +3

Hełm:wyzyw 9

Tarcza:5kat +7

Buty:hp 500

Akcesoria:srerbna 7

BO

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Lvl:40+

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Smok

Poziomy umiejętności:Blogo M2 Pomoc M2

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):207def 5500HP

Używam bota: Tak

Posiadam Buffa: Tak

EQ:Antyk sr20, reszta eq +6

Zbroja:na 26lvl+4

Broń:antyk+9

Hełm:od 1vl +6

Tarcza:"

Buty:"

Akcesoria:"

Bywalec
Opublikowano

Lvl:40+

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Smok

Poziomy umiejętności:Blogo M2 Pomoc M2

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):207def 5500HP

Używam bota: Tak

Posiadam Buffa: Tak

EQ:Antyk sr20, reszta eq +6

Zbroja:na 26lvl+4

Broń:antyk+9

Hełm:od 1vl +6

Tarcza:"

Buty:"

Akcesoria:"

Exp - BO w PT

Drop - Metiny w M2/Dolina Orków

Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:35

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Smok

Poziomy umiejętności:strzelak m7

skowyt m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):292

Używam bota: Nie

Nazwa bota:^

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:szatka na 34+7 2k hp speed, uchylka+3

Broń:antyk+9 sr 33 3x kd+3

Hełm:czapka feniksa+9

Tarcza:bojowa+9 6 wit

Buty:Kozaki+5 1.5k hp

Akcesoria:ebo+9, srebrna+9, złoty+4 1.5k hp

Mam do dyspozycji jeszcze 880kk. Serwer Agronas s9

Bywalec
Opublikowano

[b]Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc[/b]

Lvl:35

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Smok

Poziomy umiejętności:strzelak m7

skowyt m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):292

Używam bota: Nie

Nazwa bota:^

Posiadam Buffa: Tak

EQ

Zbroja:szatka na 34+7 2k hp speed, uchylka+3

Broń:antyk+9 sr 33 3x kd+3

Hełm:czapka feniksa+9

Tarcza:bojowa+9 6 wit

Buty:Kozaki+5 1.5k hp

Akcesoria:ebo+9, srebrna+9, złoty+4 1.5k hp

Mam do dyspozycji jeszcze 880kk. Serwer Agronas s9

Samemu spokojnie ogarniesz największego SPOT'a na BO.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 79

Profesja:Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne g3 , duchowe m10, tapka g1 i walniecie g6

Posiadam Konia Militar: Tak

Ilość defa (obrony):826

Używam bota:Tak

Nazwa bota:Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie ale zamierzam zrobic

EQ

Zbroja: Stal+6 z kd+4

Broń: Truta+6 sr 30 z kd+4 ( kryt przeszywka potwora)

Hełm:Żelak +9

Tarcza: Lwia+9

Buty: 1,5k

Naszyj : 1,5

Kolczyki: Ebo+9 5b

Branza : Srebna+9

 

HP okolo 13k

Bywalec
Opublikowano

A gdzie dropić?

Metiny w M2/Dolinie.

Możesz zabijać Wodza Orków, dropić FMS'y z Bestów.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 79

Profesja:Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne g3 , duchowe m10, tapka g1 i walniecie g6

Posiadam Konia Militar: Tak

Ilość defa (obrony):826

Używam bota:Tak

Nazwa bota:Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie ale zamierzam zrobic

EQ

Zbroja: Stal+6 z kd+4

Broń: Truta+6 sr 30 z kd+4 ( kryt przeszywka potwora)

Hełm:Żelak +9

Tarcza: Lwia+9

Buty: 1,5k

Naszyj : 1,5

Kolczyki: Ebo+9 5b

Branza : Srebna+9

 

HP okolo 13k

 

Red las do 86 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić i expić. Proszę o pomoc.

Lvl: 79

Profesja:Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne g3 , duchowe m10, tapka g1 i walniecie g6

Posiadam Konia Militar: Tak

Ilość defa (obrony):826

Używam bota:Tak

Nazwa bota:Kamer Mod

Posiadam Buffa: Nie ale zamierzam zrobic

EQ

Zbroja: Stal+6 z kd+4

Broń: Truta+6 sr 30 z kd+4 ( kryt przeszywka potwora)

Hełm:Żelak +9

Tarcza: Lwia+9

Buty: 1,5k

Naszyj : 1,5

Kolczyki: Ebo+9 5b

Branza : Srebna+9

 

HP okolo 13k

Możesz spróbować grota na poli ale musisz zainwestować w eq pod grote ew. redlas

A drop myśle że metki mordu

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

a wiec tak ;d zaczynam moja przygode z gra metin2 i terax gdzie expic ?

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 28

Profesja: woj mental

Typ umiejętności: Silne M1

Poziomy umiejętności: M1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak/Nie Nie

Nazwa bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak/Nie Nie

EQ : mierne

Zbroja: tygra +6 :D

Broń: kosa +4

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: bojiwa +6

Buty: brak xD

Akcesoria: -

Bywalec
Opublikowano

a wiec tak ;d zaczynam moja przygode z gra metin2 i terax gdzie expic ?

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 28

Profesja: woj mental

Typ umiejętności: Silne M1

Poziomy umiejętności: M1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak/Nie Nie

Nazwa bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak/Nie Nie

EQ : mierne

Zbroja: tygra +6 :D

Broń: kosa +4

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: bojiwa +6

Buty: brak xD

Akcesoria: -

Dzikusy w M2/Pustynia.

Opublikowano

a wiec tak ;d zaczynam moja przygode z gra metin2 i terax gdzie expic ?

Nie wiem gdzie expić. Proszę o pomoc

Lvl: 28

Profesja: woj mental

Typ umiejętności: Silne M1

Poziomy umiejętności: M1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak/Nie Nie

Nazwa bota: Nie

Posiadam Buffa: Tak/Nie Nie

EQ : mierne

Zbroja: tygra +6 :D

Broń: kosa +4

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: bojiwa +6

Buty: brak xD

Akcesoria: -

 

Spróbuj na pustyni, jeśli nie dasz rady, a raczej nie za dobrze będzie ci tam szło z takim eq, to na dzikusy.

di-HLXD.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...