Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Future Lands |Surv+Frakcje| |40 slotów!| |Mody| |Własny Launcher| |1.2.5| |Serwerownia MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również chętnie zapraszam na serwer, miła i ogarnięta administracja. Bardzo mi żal takich ludzi, którzy dla swojej satysfakcji niszczą cudzą prace... Mam nadzieje, że serwer będzie dalej sprawny i będzie coraz więcej osób grało :).

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hem fajny serwerek nawet nawet ale nie mozna tam normalnie wojenki robić :<

 

Każdy lata tam w quantum/graviti i jak takiego kolesia dednac ..

 

Doszłem do jakiej gildi (nowej) i na drugi dzień mieliśmy ze 20 ul. hybridow i pol skrzyni uu matter ..

 

Jeśli to ma być serwer pod wojny gildi to radze zablokować quantum i graviti :D

 

Tyle z mojej strony :>

Opublikowano

ZAPRASZAM :) FAJNY SERWER

 

Hem fajny serwerek nawet nawet ale nie mozna tam normalnie wojenki robić :<

 

Każdy lata tam w quantum/graviti i jak takiego kolesia dednac ..

 

Doszłem do jakiej gildi (nowej) i na drugi dzień mieliśmy ze 20 ul. hybridow i pol skrzyni uu matter ..

 

Jeśli to ma być serwer pod wojny gildi to radze zablokować quantum i graviti :D

 

Tyle z mojej strony :>

POTWIERDZAM !!
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...