Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Future Lands |Surv+Frakcje| |40 slotów!| |Mody| |Własny Launcher| |1.2.5| |Serwerownia MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Future Lands

 

Witaj na serwerze Future Lands!

 

Myślisz że serwery z frakcjami są nudne? Że ten motyw już się "przejadł"?

Wejdź na nasz serwer i poczuj, co tak na prawdę znaczy słowo "frakcje".

 

Wyrównana walka między frakcjami zapewnia niezwykłe przeżycia, chwile chwały, jak i grozy.

Do tego wszystko w otoczeniu zupełnie nowych bloków i przedmiotów.

Gra na tym serwerze jest czystą przyjemnością, lecz trzeba się natrudzić, aby zdobyć szacunek na serwerze.

Nieco utrudniona rozgrywka, daje smaczku całej grze.

 

Wejdź i przekonaj się sam!

 

Aktualnie na serwerze jest

sloty_fl.pngosób. Odśwież stronę, aby zaktualizować dane.

 

Do gry na serwerze potrzebny jest Launcher

Patrz niżej

 

 

 

Adresy IP:

 

IP serwera - fl.MyneCraft.pl

TeamSpeak - ts.MyneCraft.pl:6310

Forum o grze i serwerze, oraz portal - podamy na serwerze :)

 

 

 

Team - najważniejsze osoby:

 

 

Właściciel: Render2412

Admin #1: ReyGran

Admin #2: DevilGoku

Admin #3: Gucio37

Admin #4: Moskito1116

 

 

Launcher:

 

 

 

 

Nasz launcher NIE MODYFIKUJE twojej gry.

On tworzy nowy folder z nowym, zmodowanym Minecraftem, którego odpalasz przez ten launcher.

Automatycznie ściągane są także nasze tekstury, które polecamy do gry.

 

Mody:

 

 

- ComputerCraft

- BuildCraft

- AditionalPipes

- ExtraBiomesXL

- Forestry

- Hot Air Balloons

- IndustrialCraft

- Advanced Machine

- Charging Beach

- Nuclear Control

- GraviSuite

- Advanced Solar Panel

- Iron Chest

- RailCraft

- RedPower

- Wireless Redstone

- Trains and Zeppelin

 

 

Dodatkowe informacje

:)

 

 

Czekamy na fajnych, ogarniętych graczy. Bo co to za serwer bez Was...

;)

Nie daj się prosić i wbij już dziś!

 

 

Zapraszamy!

 

 

Do Modów:

Proszę o zakmnięcie wszystkich innych reklam, tą pozostawić otwartą

:)

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest świetny! Grałem na nim jeszcze przed tą reklamą ;)

Dobrze dopasowane mody, Administracja, która zawsze jest chętna do pomocy.

Ogólnie miodzio!

 

 

Polecam!

:)

Opublikowano

Serwer jest SUPER! Administracja, która niemalże ciągle jest na TSie jest najlepszą Administracją jaką spotkałem.

Zawsze są chętni komuś pomóc. Oprócz tego można z nimi zagrać nie tylko w Minecrafta - oni są ludźmi i grają chętnie też w inne gry ;)

Mody idealnie dopasowane, brak lagów. Tylko gdyby ciut więcej graczy było... ^^

 

 

Polecam!

:)

Opublikowano

To jest start serwera od nowa?[mapy]

Czy poprostu reklama na więcej graczy?

 

Edit

Serwer zawalisty tylko szkoda że tak mało ludzi

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

@2up i @3up - Dzięki za dobre opinie, mam nadzieję że są szczere ;)

@up - Serwer stoi od wczoraj, ale reklamę nam zamknięto, więc ją poprawiliśmy i wstawiliśmy nową ;)

 

Launcher został zaktualizowany, zapraszamy do pobrania go od nowa.

 

 

Zapraszam!

Opublikowano

Ja po chwilowej grze stwierdzam jeden ogromny minus przez którego odszedłem z serwera

Serwer tylko pod kase

Na spawnie reklama surowce quantum sety itp za sms quantum set =4zl ^^

Albo shop drugi fail- kase można zdobyć przez kupno za sms a w sklepie mozna tylko kupowac HaHaHa

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Kase można zdobyć za siedzenie na serwie lub sprzedaż w sklepie :)

A paczki są dlatego że jak komuś nie chce się robić itemów to kupuje sobie pakiecik :)

xX_DevilGoku_Xx.png
Opublikowano

i to jest bez sensu ja sobie robie fair quantuma na surowcach samemu i mam go w 3-4 dni a ktos wysyla sms za 4zl i ma

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

@up - Bez sensu jest też to, że MY płacimy za serwer, na którym WY możecie pograć, pobawić się... -.-

Nie rozumiesz że KAŻDY serwer musi się utrzymać? Chcesz żeby ten istniał dłużej niż jeden miesiąc?

 

Bo chyba nie sądzisz, że Administracja ma tyle kasy (i nią tak szasta) żeby co miesiąc płacić 100zł za serwer...

Dlatego na serwerze sprzedawane są VIPy, oraz różne przedmioty. Żeby serwer mógł pomieścić więcej graczy bez lagów, żeby po prostu istniał.

 

Jeśli nadal sądzisz inaczej, to pomyśl:

 

Kto będzie dawał na serwer pieniądze, jeśli nic z tego nie dostanie?

Zapewniam Cię, że będzie to bardzo niewielki odsetek tych, co teraz kupują VIPa, przedmioty.

Administracja na pewno nie będzie zadowolona, że musi łożyć 100zł miesięcznie na utrzymanie serwera, na którym inni się bawią.

Serwer bez VIPów upadłby po miesiącu, dwóch...

 

Takie jest moje zdanie.

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

Vip vipem ale quantum set za 4zł jest przesada- to jedyny item który mnie tzw. "gryzie" bo to jest głowny cel gry na serwerach z modami

Wiem że tu jest gravi ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Aktualizacja Launchera w drodze. A w niej mnóstwo nowości, nieco lepszy wygląd, oraz poprawione błędy. Oprócz tego lagi zostały wyeliminowane.

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

Zapomniałem dodać, że nowy Launcher będzie zabezpieczał się przed wgrywaniem cheatów - nie będzie można z nimi grać ^^

Oprócz tego nowy Launcher będzie bardziej funkcjonalny...

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

@Up masz rację dlatego tak mało graczy i coś do administracji ja bym na waszym miejscu zrobił vip za 10zl który ma dostęp do sklepu vip i kilku innych rzeczy svip to samo tylko lepiej i nie przesadzał bym tak z tym kupowaniem wszystkiego za kase może to by wam poprawiło trochę serwer bo serw jest zajebisty ale niestety zawiodłem się :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...