Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE] Co dokupić/wymienić pod BF3?


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LoL jak to Corsair nie wykonuje zasilaczy xD ? Sam miałem :O

Kup sobie Chiefteca albo tego Deusa jak Dżizas mówi ;o

OndteAw.png
Opublikowano

LoL jak to Corsair nie wykonuje zasilaczy xD ? Sam miałem :O

Kup sobie Chiefteca albo tego Deusa jak Dżizas mówi ;o

Corsair nie wykonuje zasilaczy, to są inne konstrukcje z nalepką.

Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, ale VS to chyba konstrukcja CWT lub Delta.

 

W sumie to mało jest firm, które mają zasilacze własnej produkcji.

Przykładowo taki BeQuiet - niby renomowana marka, a ich zasilacze to w większości produkcja... taniego Fortrona. Oczywiście sama konstrukcja jest inna, nie zmienia to faktu, że całe to gówno wychodzi jedynie z kilku fabryk.

 

Deusy też chyba Hama robi xD

Opublikowano

Chce zmienic sobie procek i karte graficzna zeby moc pograc w m.in na srednich w bf3 bez lagow.Procek i karta graficzna na pewno do wymiany bo stara niedobra wiec nie bede podawal ich nazwy itd.


Moja plyta glowna : NVIDIA GeForce 7025 nForce 630a Chipset Socket AM2+/AM2/mATX/HyperTransport Bus 2.0GT/s/2 DDR3 1600 + 2 DDR2 1066/PCI-E x16/NVIDIA GeForce 7025 graphics/5.1 CH HD Audio 4 SATA 2/10 USB.2.0


moj zasilacz : atx 300 -12z

input 100-127v -7a 200-240v -4a 50/60GHz 300W Max


U tu mam taka prosbe.Prosze o dobranie mi do tej plyty glownej dobrej karty graficznej i procesora procek do 500zl i karta graficzna do 500zl.Aby pasowala do plyty glownej.Zastanawialem sie nad karta AMD (ATI) Radeon HD 7850 ale niewiem czy bedzie pasowac do plyty glownej.Jezeli tak to prosze dobrac tylko procek jezeli nie to prosze dobrac procek i karte graficzna.


Jezeli musialbym wymienic zasilacz to na jaki i ile takowy kosztuje.




Dziekuje.Prosze sie dobrze zastanowic.Wszystkie uwagi mile widziane


Pozdrawiam.I czekam na odpowiedzi ;P



P.S Zamierzam grac na rozdzielczosci monitora - 1280 x 720








E D I T 2


Podalem dokladny model karty nic innego na pudelku nie pisze no chyba ze to :

ASRock N68C -S UCC ,budzet niewiem tyle ile zarobie w wakacje chce kupic procesor i karte graficzna do 1000zl.

Kieruje sie tym aby gra battlefield 3 chodzila mi na minimum medium ustawieniach medium lub high.

Dysk twardy niewiem bo gosciu pudelka niedal tylko zamontowal w komputerze a paragon przetarty juz i niewidac nazwy.

Ale podam to co pisze w programie everest :


Obudowa midi tower


naped optyczny to co w everescie :




ie068n.jpg
Opublikowano

Podaj dokładny model płyty głównej (nie chipset), budżet, interfejs dysku twardego, obudowę, napęd optyczny. Zasilacz na starcie jest do wymiany.

Jak będziesz miał problemy ze sprawdzeniem czegokolwiek z WW pisz PW.

Opublikowano

Amd phenom ii x4 965 BE 3,4GHz

 

MSI HD Radeon 7850 1gb

 

4GB Ramu

 

Zasilacz Chieftec 500V.

 

Pojdzie to.na Srednich??

High/Ultra, ale Phenom na stocku już trochę kuleje w grach. Walnij mu 4,0ghz i będziesz miał spokój.

Opublikowano

Siema , więc dostaje za niedługo na urodzinki komputer i mogę go sobie wybrać YAY xD i tutaj prośba do Was , chciałbym kupić kompa który na lajcie by wyciągnął z BF'a bardzo wysokie ustawienia lub ultra bez lagów .. komputer ma być cenowo poniżej 1700 zł i jakoś na allegro bym prosił .. jak narazie mam na oku to cudo : http://allegro.pl/ok...3424482999.html co o nim myślicie ? Mogą być też inne strony typu allegro byle by były bezpieczne :))

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Siema , więc dostaje za niedługo na urodzinki komputer i mogę go sobie wybrać YAY xD i tutaj prośba do Was , chciałbym kupić kompa który na lajcie by wyciągnął z BF'a bardzo wysokie ustawienia lub ultra bez lagów .. komputer ma być cenowo poniżej 1700 zł i jakoś na allegro bym prosił .. jak narazie mam na oku to cudo : http://allegro.pl/ok...3424482999.html co o nim myślicie ? Mogą być też inne strony typu allegro byle by były bezpieczne :))

 

 

 

Optymalne działanie wszystkich gier :

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70749&s=61601&s=76672&s=75314&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

 

Propozycja głównie pod BF3 i problemy z działaniem przy większej ilości graczy

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73555&s=73828&s=61601&s=76672&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

W reszcie lub większości gier będzie gorszy. Poza tym grzeje się, więc musiałbyś dokupić chłodzenie.

 

 

To cudo to zapewne allegrowy $hit.

Bierz raczej ten zestaw z i3.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Optymalne działanie wszystkich gier :

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70749&s=61601&s=76672&s=75314&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

 

Propozycja głównie pod BF3 i problemy z działaniem przy większej ilości graczy

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73555&s=73828&s=61601&s=76672&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

W reszcie lub większości gier będzie gorszy. Poza tym grzeje się, więc musiałbyś dokupić chłodzenie.

 

 

To cudo to zapewne allegrowy $hit.

Bierz raczej ten zestaw z i3.

 

 

ten 1 zestaw jest okej tylko ja bardziej chce już mieć 4 - jajowca xD poza tym tam sie kupuje osobno części , to oznacza że trzeba go słożyć ? :O

Drugi zestaw mi się bardziej podoba ale przestraszyłeś mnie tym że może się grzać ;x

Komputer na allegro wygląda w miare solidnie ;x

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Komputer z allegro jest składany często z podzespołów zwróconych prze klientów, używanych (nie myśl, że dostaniesz coś nowego w takim szrocie), badziewnym zasilaczem, który grozi uszkodzeniem podzespołów, słabym procesorem (nie dałeś poprawnego linku, ale jeśli procesor to FX, to jest słabszy od tego i3, nie licząc FX8320), obudowa to kawałek złomu, a nie obudowa, dysk zapewne wolnoobrotowy, słaba płyta główna w przypadku FX.

I co ? Dalej chcesz kupić tego szrota ?

 

Poza tym 4 rdzenie to nie jest żaden wymóg w grach. i3 lepiej sobie poradzi w większości tytułów, bo na puste liczby się nie patrzy. A grzeje się tak, jak każdy AMD, ta firma z tego słynie ;>

Opublikowano

 

Komputer z allegro jest składany często z podzespołów zwróconych prze klientów, używanych (nie myśl, że dostaniesz coś nowego w takim szrocie), badziewnym zasilaczem, który grozi uszkodzeniem podzespołów, słabym procesorem (nie dałeś poprawnego linku, ale jeśli procesor to FX, to jest słabszy od tego i3, nie licząc FX8320), obudowa to kawałek złomu, a nie obudowa, dysk zapewne wolnoobrotowy, słaba płyta główna w przypadku FX.

I co ? Dalej chcesz kupić tego szrota ?

 

Poza tym 4 rdzenie to nie jest żaden wymóg w grach. i3 lepiej sobie poradzi w większości tytułów, bo na puste liczby się nie patrzy. A grzeje się tak, jak każdy AMD, ta firma z tego słynie ;>

 

 

http://allegro.pl/okazja-komputer-stacjonarny-mocny-do-gier-i3424482999.html

 

W tej chwili mam Athlona 2 rdzenie i się nie grzeje xD ale wszystkie komponenty tego komputera wydają się być okej... to z Twojego linku trzeba złożyć komputer czy przychodzi zrobiony z takimi podzespołami ?

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

 

Daruj ten zestaw - Feel jedynka, a poza tym wszystko używane, o czym mogłeś mnie poinformowac, to bym znalazł coś lepszego.

Ten zestaw przyjdzie złożony oczywiście ;).

 

 

Okej , czyli na jakich ustawieniach pójdzie mi BF 3 i inne gry typy GTA IV?

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70749&s=61601&s=76672&s=75314&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

 

Dzięki za pomoc ;)

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Czy poleci na ultra http://www.morele.net/inventory/info/aGqRk9/? Nie w FULL HD tylko 1400x900

Tak. Zmień obudowę na Brutusa M23, a najlepiej dopłac do Asus GTX660TI (830zł) bo przecenili z 1100zł.

 

 

   

 

Okej , czyli na jakich ustawieniach pójdzie mi BF 3 i inne gry typy GTA IV?

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70749&s=61601&s=76672&s=75314&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

 

Dzięki za pomoc ;)

Medium/High, jeśli lubisz grać z płynną animacją.

Opublikowano

   

 

Okej , czyli na jakich ustawieniach pójdzie mi BF 3 i inne gry typy GTA IV?

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70749&s=61601&s=76672&s=75314&s=63363&s=56456&s=15240&s=78214&s=60787

 

Dzięki za pomoc ;)

będzie high/ultra zależy od tego ile fps lubisz :) i jaka rozdziałka

 

Czy poleci na ultra http://www.morele.net/inventory/info/aGqRk9/? Nie w FULL HD tylko 1400x900

tak poleci na ultra w 60 fps przy takiej rozdziałce to nie problem

 

up. kurcze jak zawsze pierwszy :)

Opublikowano

Dzięki za pomoc :)

 

Pozdrawiam!

Tylko nie zapomnij o tej obudowie, bo tani Aerocool to słaby Aerocool. Może i zachęca wyglądem, ale praktycznie zero przeciwkurzy i cienka blacha !

Opublikowano

No to za późno bo już zamówiłem :D, ale trudno, ja często sprzątam komputer, tak raz na 2 miesiące wiec...

Zakus :)

Opublikowano

Obecnie mam taki sprzęt :

Procesor : Pentium Dual-Cora CPU E5200 @ 2.50GHz
Ram : 4.0GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600 GT
System Operacyjny : MS Windows Vista Home Basic 64-bit SP2

Chciałbym ten:
Procesor : http://www.neo24.pl/...3&aff_id=101372
Ram : 4.0GB + 2x http://www.neo24.pl/...gb_jm1333kln_4g
Karta Graficzna : http://www.neo24.pl/...5&aff_id=101372
Będę musiał jeszcze kupić nową podstawkę : http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog_produktow/id_gl__1/id_produktu__5622/__P_yty_G_wne_Gigabyte_GA_B85M_HD3_DDR3_Lga1150_/

Polecacie mi kupić ten sprzęt ? Razem to wszystko kosztuje 2254.00zł. + Podstawk
a 290zł

 

 

 

Opublikowano

 

Obecnie mam taki sprzęt :

Procesor : Pentium Dual-Cora CPU E5200 @ 2.50GHz
Ram : 4.0GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600 GT
System Operacyjny : MS Windows Vista Home Basic 64-bit SP2

 

Chciałbym ten:

Procesor : http://www.neo24.pl/...3&aff_id=101372

Ram : 4.0GB + 2x http://www.neo24.pl/...gb_jm1333kln_4g

Karta Graficzna : http://www.neo24.pl/...5&aff_id=101372

Będę musiał jeszcze kupić nową podstawkę : http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog_produktow/id_gl__1/id_produktu__5622/__P_yty_G_wne_Gigabyte_GA_B85M_HD3_DDR3_Lga1150_/

 

Polecacie mi kupić ten sprzęt ? Razem to wszystko kosztuje 2254.00zł. + Podstawk

a 290zł

Moment, moment.

A zasilacz, obudowa, interfejs napędów ?

Jak to podasz, to daj też maksymalny budżet, a złożę CI coś fajnego, bo już widzę, że ten zestaw jest nieopłacalny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...