Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE] Co dokupić/wymienić pod BF3?


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z tą obudową?

Zaraz zobaczę ten dysk...

@EDIT

Tak, dysk jest tym podpięty... Tylko że jeden kabelek taki, a drugi do zasilacza trochę szerszy, ale podobny.

No to dysk może zostać.

Co do buty - podaj model, jakąś fotą rzuć?

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jakie to ma jakieś wejścia, wymaganą wielkość?

Zaraz czegoś poszukam...

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Nie, nie wiem o co rexiowi chodzi, ale do tego i5 w zupełności starczy BOX ;). Procesory i tak dłuuuuugo żyją.

CASE = obudowa

Dysk pod S-ATA ?

Cholernie nie lubie BOXow intela. Mialem pod 775 boxa i sie rozpadl i strasznie glosny + malo wydajny dlatego nikomu nie polecam siedziec na boxie od intela (zreszta amd tez robi syf a nie boxy ;_;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Cholernie nie lubie BOXow intela. Mialem pod 775 boxa i sie rozpadl i strasznie glosny + malo wydajny dlatego nikomu nie polecam siedziec na boxie od intela (zreszta amd tez robi syf a nie boxy ;_ ;)

Miałem na Core2Duo i głośne to nie było (wystarczy umieć wyregulować w BIOSie :D), aktualnie na G860 też jest cicho (a chłodzenie jest 3x mniejsze), wszystko zagłusza GPU.

Zależy jeszcze jak kto ciszę definiuje ;]

Opublikowano

Dobra... Pojadę jutro do serwisu zapytam ile kosztowało by złożenie takiego kompa i przy okazji by mi go złożyli za free...

A obudowę kupię od nich najtańszą jaką się da albo nawet dadzą za free. Wygląd jest

nie istotny, bo mój komp i tak jest nie widoczny :P

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Dobra... Pojadę jutro do serwisu zapytam ile kosztowało by złożenie takiego kompa i przy okazji by mi go złożyli za free...

A obudowę kupię od nich najtańszą jaką się da albo nawet dadzą za free. Wygląd jest

nie istotny, bo mój komp i tak jest nie widoczny :P

Tu nie chodzi o wygląd tylko chłodzenie :E

Opublikowano

Miałem na Core2Duo i głośne to nie było (wystarczy umieć wyregulować w BIOSie :D), aktualnie na G860 też jest cicho (a chłodzenie jest 3x mniejsze), wszystko zagłusza GPU.

Zależy jeszcze jak kto ciszę definiuje ;]

Musialem trafic na wadilwa sztuke albo cos chociaz u mojego kumpla box na q8300 tez glosno chodzi i do tego ma wysokie temperatury :c Nie lubie BOXow xD

 

Dobra... Pojadę jutro do serwisu zapytam ile kosztowało by złożenie takiego kompa i przy okazji by mi go złożyli za free...

A obudowę kupię od nich najtańszą jaką się da albo nawet dadzą za free. Wygląd jest

nie istotny, bo mój komp i tak jest nie widoczny :P

Najtansza obudowe? Ej sprzedam Ci moja za 20 zl. Jakis Ibox bez panelu roboczego chcesz?

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Już nic nie wiem... Chłodzenie w obudowie? Ja t tym kompie nie mam żadnego.. Mam tylko wiatraczki obok karty i procka :P No i w zasilaczu...

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Mój komputer to:



Płyta główna: Asus P5UPL-AM


Procesor: Intel Quad Q8300 4x2.5 GHz


Ram: 2x2GB Kingston 800MHz DDR2


Karta Graficzna: Nvidia Geforce GTS 250 1 GB


Zasilacz: Gembird Power Supply CCC-PSU8 600W


System: Windows 7 Home Premium 64



Chciałbym wymienić kartę graficzną i zasilacz na podane w linkach.



http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7770-ghz-edition-oc-1gb-11201-05-20g-481195/


http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-500w-psu-80plus-bronze-4xpeg-spc082-527959/



Fundusz to 700-750 zł

Opublikowano

A jednak! Piszę znowu , ponieważ raczej nie zdołam uzbierać 3000zł. Więc może podacie coś innego do BF3 , mówię tak: Chcę grać na ustawieniach początkowych. Nie che mieć tam nie wiadomo ustawień jakich. Bendę tez grał w COD MW3 ale też na zwykłych ustawieniach...

Opublikowano

Co wymienić ? :

 

Procesor : ADM Athlon ™ II X4 630 Processor (4Cpus), ~2.86GHz
Karta Graficzna : NVIDIA GetForce GT 220
Windows 8 Pro 32-bitowy (6.2 komplikacja 9200)
Ilość RAM : 3072MB RAM
Wersja programu DirectX : DirectX 11

stockf.jpg


Opublikowano

Co wymienić ? :

 

Procesor : ADM Athlon ™ II X4 630 Processor (4Cpus), ~2.86GHz

Karta Graficzna : NVIDIA GetForce GT 220

Windows 8 Pro 32-bitowy (6.2 komplikacja 9200)

Ilość RAM : 3072MB RAM

Wersja programu DirectX : DirectX 11

Nie mi chodzi o zakup nowego komputera

Opublikowano

Co wymienić ? :

 

Procesor : ADM Athlon ™ II X4 630 Processor (4Cpus), ~2.86GHz

Karta Graficzna : NVIDIA GetForce GT 220

Windows 8 Pro 32-bitowy (6.2 komplikacja 9200)

Ilość RAM : 3072MB RAM

Wersja programu DirectX : DirectX 11

Tutaj ewidentie GPU do wymiany. Podaj jaki masz zasilacz i budzet

 

Nie mi chodzi o zakup nowego komputera

On nie podal Ci komputera ktorego masz kupic tylko sam sie pyta co wymienic xD Podaj jaki masz budzet i obecny sprzet mozesz pisca tutaj lub do mnie na PW jak chcesz

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Tutaj ewidentie GPU do wymiany. Podaj jaki masz zasilacz i budzet

 

On nie podal Ci komputera ktorego masz kupic tylko sam sie pyta co wymienic xD Podaj jaki masz budzet i obecny sprzet mozesz pisca tutaj lub do mnie na PW jak chcesz

Budżet to ok. 2000zł. A teraz którego mam nawet nie warto pisac bo mam biurowca , z zintegrowaną kartą graficzną i dźwiękową...

Opublikowano

I to jak by co jest dobry komp do bf3? Jak są to podajcie też inne. Najlepiej jak najtańsze do bf3 , chyba że już nie ma xD

Opublikowano

Specyfikacja:

 

Procesor -> AMD athlon 64 x2 5000+

Karta Graficzna -> GeForce 8600GTS 512MB

Płyta główna -> Gigabyte ga-m56-s3

System -> (XP SP3) bedzie windows 7 32 bit

RAM -> 2GB DDR2

Zasilacz -> OCZ STEALTHXSTREAM 600W

 

Czy da się za w miare małe pieniądze ulepszyć mojego kompa tak aby bf 3 działał płynnie na niskich ?

Za jakiś czas może wpadnie tu dodatkowe 2GB Ram i Amd athlon 64 x2 6000+. Da to coś ?

Opublikowano

Specyfikacja:

 

Procesor -> AMD athlon 64 x2 5000+

Karta Graficzna -> GeForce 8600GTS 512MB

Płyta główna -> Gigabyte ga-m56-s3

System -> (XP SP3) bedzie windows 7 32 bit

RAM -> 2GB DDR2

Zasilacz -> OCZ STEALTHXSTREAM 600W

 

Czy da się za w miare małe pieniądze ulepszyć mojego kompa tak aby bf 3 działał płynnie na niskich ?

Za jakiś czas może wpadnie tu dodatkowe 2GB Ram i Amd athlon 64 x2 6000+. Da to coś ?

Niskie koszty? Nie oszukujac Cie tutaj idzie do wymiany wszystko ;_; podaj budzet jaki mozesz przeznaczyc na komputer oraz podaj co mozna ew uratowac ze starego (mam na mysli dysk, naped, bude)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Niskie koszty? Nie oszukujac Cie tutaj idzie do wymiany wszystko ;_; podaj budzet jaki mozesz przeznaczyc na komputer oraz podaj co mozna ew uratowac ze starego (mam na mysli dysk, naped, bude)

Miałem na myśli, że teraz dokupię używane ramy za 60zł, za jakiś czas może trochę lepszy procesor i jakiegoś geforca z serii 9.

 

Co do reszty:

- obudowa -> to jakiś podstawowy tracer

- naped -> LG (nie pamiętam jaki model)

- dysk -> seagate barracuda 320gb sata

 

EDIT: To ile bym musiał mieć kasy aby złożyć z używanych gratów kompa który uciągnie bf'a ?

Opublikowano

Miałem na myśli, że teraz dokupię używane ramy za 60zł, za jakiś czas może trochę lepszy procesor i jakiegoś geforca z serii 9.

 

Co do reszty:

- obudowa -> to jakiś podstawowy tracer

- naped -> LG (nie pamiętam jaki model)

- dysk -> seagate barracuda 320gb sata

 

EDIT: To ile bym musiał mieć kasy aby złożyć z używanych gratów kompa który uciągnie bf'a ?

Dysk na sata wiec moze zostac zobacz czy naped jest na sata jak tak to zostaje. Obudowe chcesz zmienic czy zostawic? pisz na PW do mnie lub do Sweet Jesus to Ci zlozymy cos :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...