Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE] Co dokupić/wymienić pod BF3?


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7 3770k 3,2Ghz

Karta: Nvidia GeForce GTX Titan 2048 MB

Ram: 16GB

Zasilacz: jakiś BeQuiet

Cos Ci nie pyklo chlopie ;) Jak chcesz pisac glupoty to najpierw sie zastanow i poczytaj ;) Titan wystepuje tylko w wersji 6GB GDDR5 384bit a nie w 2gb jak ty to napisales ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Składam sobie nowy komputer:

 

 

Zasilacz SilentiumPC Deus G1 500W
Płyta Główna MSI H61M-P20
4 GB Ram DDR3
Grafika GeForce GTX 460
Procesor Intel Core i5
Może być? Na jakich detalach pójdzie?

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Procesor: http://allegro.pl/intel-core-i5-3470-4x-3-2ghz-6mb-3-5ghz-nowy-box-i3179598185.html

I co do karty.. Nie mam pojęcia....

Mam pytanie: Czy do tej MOBO wejdzie karta AMD Readon?

Mam też kilka przykładów GeForce :

- GeForce GTX 650 Ti http://allegro.pl/asus-geforce-gtx650-ti-1024mb-230-zl-wot-i3161826661.html [allegro.pl]
- GeForce GTX 650 http://allegro.pl/gigabyte-gtx650-oc-1gb-ddr5-assassin-s-creed-iii-i3160202429.html [allegro.pl]
- GeForce GTX 460 http://allegro.pl/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-460-top-768-mb-i3182493399.html [allegro.pl]

Która najlepsza?

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

@UP

mam jeszcze jedno pytanie, muszę być pewny : Która z kart jest najlepsza:

- GTX 650 Ti

- GTX 560 Ti

- Ati Redeon HD7850

???

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano
  • Procesor - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31 GHz
  • Karta graficzna - Nividia GeForce 8600 GT
  • System operacyjny - Windows 7 64bit (Orginalny)
  • Ilość ram - 2GB (Dokupuje 11 do 5GB)
  • Zasilacz - Nie wiem :P

 

Co waszym zdaniem muszę wymienić dokupuje ram do 5 GB co puzniej.

:)

Opublikowano

 

  • Procesor - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31 GHz
  • Karta graficzna - Nividia GeForce 8600 GT
  • System operacyjny - Windows 7 64bit (Orginalny)
  • Ilość ram - 2GB (Dokupuje 11 do 5GB)
  • Zasilacz - Nie wiem :P

 

Co waszym zdaniem muszę wymienić dokupuje ram do 5 GB co puzniej.

Wymien caly komputer ;_;

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Co waszym zdaniem muszę wymienić dokupuje ram do 5 GB co puzniej.

Najpierw słownik ortograficzny, niedawno przecena była na allegro.

 

 

RAM to odstaw na sam koniec bo nic nie da, zwłaszcza, że GPU to wiekowy szrot, a CPU też kuleje.

Uzbieraj jakieś 1500zł i wtedy się pomyśli (chyba, że masz napędy pod S-ATA).

Opublikowano

Sam mam gtx 650ti i bf dziala mi pieknie.

 

Jest lepsza

To ma być nawiązanie do postu, gdzie autor wybierał między 650Ti a 7850 ?

650TI ~ Radeon 7790, któremu nadal do 7850 brakuje, więc najpierw jakoś się upewnij, a dopiero potem pisz post ;).

Opublikowano

To ma być nawiązanie do postu, gdzie autor wybierał między 650Ti a 7850 ?

650TI ~ Radeon 7790, któremu nadal do 7850 brakuje, więc najpierw jakoś się upewnij, a dopiero potem pisz post ;).

Kurde juz mialem napisac mu to gdy odswiezylem strone i jebz twoj post xD do kolegi @2UP 650ti jako tako daje rade ale monstrum to to nie jest w niektorych testach nawet dostaje w dupe od 7790. 650ti boost to juz jest troszku moc, karta ta potrafi wyrobic w bf3 na ultra w fhd ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Kurde juz mialem napisac mu to gdy odswiezylem strone i jebz twoj post xD do kolegi @2UP 650ti jako tako daje rade ale monstrum to to nie jest w niektorych testach nawet dostaje w dupe od 7790. 650ti boost to juz jest troszku moc, karta ta potrafi wyrobic w bf3 na ultra w fhd ;)

Bo 650TI BOOST to ~7850 (w niektóry grach dostaje lanie, ale w niektórych za to dominuje :D).

Allegrowe 7850 są aktualnie najbardziej opłacalne.

Opublikowano

 

  • Procesor - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31 GHz
  • Karta graficzna - Nividia GeForce 8600 GT
  • System operacyjny - Windows 7 64bit (Orginalny)
  • Ilość ram - 2GB (Dokupuje 11 do 5GB)
  • Zasilacz - Nie wiem :P

 

Co waszym zdaniem muszę wymienić dokupuje ram do 5 GB co puzniej.

 

Dowiedz się o mocy zasilacza (zdejmij obudowe i przeczytaj co jest napisane na zasilaczu, musi być moc, marka, maksymalne natężenie na linie 12v itp.

Nwm jak jest z twoją podstawką (płytą główną). Ja wziąłbym pod tere jakiegoś phenoma x3 (możesz trafić wersje z odblokowanym 4 rdzeniem ^^ ) oraz GPU pokroju ati 7750, ilość ramu wystarczy 4gb, bierz 1333mhz poniewa ż średnia różnica między 1333mh a 1600mhz to średnio 0,5-1fps więc nie warto więcej bulić. Znając życie będziesz musiał wymienić zasilacz. Polecam silentium pc deus g1 500w ma moc ~450w na lini 12v, a kosztuje coś koło 200zł i jest najlepszym wyborem dla ciebie, dającym możliwość wymiany gpu na bardziej prądożerne.

 

Pozdrawiam,

Simonelas

MPC <3
 

Opublikowano

Dowiedz się o mocy zasilacza (zdejmij obudowe i przeczytaj co jest napisane na zasilaczu, musi być moc, marka, maksymalne natężenie na linie 12v itp.

Nwm jak jest z twoją podstawką (płytą główną). Ja wziąłbym pod tere jakiegoś phenoma x3 (możesz trafić wersje z odblokowanym 4 rdzeniem ^^ ) oraz GPU pokroju ati 7750, ilość ramu wystarczy 4gb, bierz 1333mhz poniewa ż średnia różnica między 1333mh a 1600mhz to średnio 0,5-1fps więc nie warto więcej bulić. Znając życie będziesz musiał wymienić zasilacz. Polecam silentium pc deus g1 500w ma moc ~450w na lini 12v, a kosztuje coś koło 200zł i jest najlepszym wyborem dla ciebie, dającym możliwość wymiany gpu na bardziej prądożerne.

 

Pozdrawiam,

Simonelas

Serio polecasz mu 7750? Wyjdz ;_;

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Dobra czyli składam:

 

 

Macie jeszcze jakieś sugestie?

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Jaki masz dysk i case :P ew mozesz od razu zmienic chlodzenie bo nie oszukujmy sie BOX jest chu***y

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Dysk mam 320 GB z tego kompa, a nie wiem co to jest case :P

A to chłodzenie skraca żywotność procka czy coś jak jest słabe?

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Dysk mam 320 GB z tego kompa, a nie wiem co to jest case :P

A to chłodzenie skraca żywotność procka czy coś jak jest słabe?

Nie, nie wiem o co rexiowi chodzi, ale do tego i5 w zupełności starczy BOX ;). Procesory i tak dłuuuuugo żyją.

CASE = obudowa

Dysk pod S-ATA ?

Opublikowano

Obudowa mało istotna...

Dysk nie mam pojęcia, jak sprawdzić, ale dodam że ma trochę lat (5 lat) :P

@EDIT

A i co z okablowaniem? Pojechać do serwisu w którym złożyłem tego kompa i poprosić o złożenie tego kompa?

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Opublikowano

Obudowa mało istotna...

Nie ?

 

Dysk nie mam pojęcia, jak sprawdzić, ale dodam że ma trochę lat (5 lat)

http://obrazki.elektroda.pl/9176748800_1323095333.jpg

 

Dysk jest tym podpięty ?

 

 

A i co z okablowaniem? Pojechać do serwisu w którym złożyłem tego kompa i poprosić o złożenie tego kompa?

Jak nie czujesz się na siłach, to idź do serwisu, a najlepiej zamów w sklepie, gdzie składanie jest gratis.

Opublikowano

A co z tą obudową?

Zaraz zobaczę ten dysk...

@EDIT

Tak, dysk jest tym podpięty... Tylko że jeden kabelek taki, a drugi do zasilacza trochę szerszy, ale podobny.

W League of Legends znajdziesz mnie pod nickiem: OobLowoO <= Naciśnij

Zobacz mój stream na twitch'u!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...