Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Creddy Avengers ~ Loki ~ CAP[80] ~


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sciagalem calego clienta, wypakowalem i nie moze mi sie updatowac ciagle jest 0 % nie moge wbic na server o co chodzi moze ktos mi pomoc ...

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie wgl nie chce się włączyć update , ściągnąłem, wypakowałem i chce odpalić i nic -,- Chyba jakaś inspekcja jest... Coś tu pisze

chada1.png

Opublikowano

Nie wiem czemu ale jak wbijam bez bota dziala wszystko, jesli wbije sie przez mbota nie widze nazw skilli nazw itemow, bot tez nic nie zbiera itp... Może ktos mi podpowiedziec o mam nie tak ?

Opublikowano

w Mbot w plilku confing zmień lang na :

lang=9 [ z 0 na 9 ]

 

Zapraszam do gry na tym serverze !!! :DGildia Resistance rekrutuje ^_^

on.png Loki 366/1000 (ONLINE)

29979.gif
Opublikowano

on.png Loki 366/1000 (ONLINE)

 

I co z tego że 366/1000? Jak każdy ma GF 1-2 a co poniektórzy 5 i więcej.

Tak więc ok. 100 graczy w tym 30-40 online.

Serwery na GF są bez sensu, przykładem tego jest TrollRoad.

A szkoda bo na cap 80 bardzo chętnie bym zagrał.

14mxpnc.jpg
Opublikowano

GUILD jest RESISTANCE

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAMY na tsa (Team Speak 3)

IP ts.nighthunters.eu

 

 

KANAŁ : Silkroad*Creddy/loki*/Inny

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Przecież nikt nie będzie expił ręcznie na takich ratach, prawda? Samo klikanie klawiszy jest nudne.

Jest róznica w lataniu jednym charem dla expa/sp a 8 bo golda trzeba nafarmic. Ja polecam Fuloroad jak kogoś to męczy. Pierwszy serwer od dawna na którym widać że ludzie żyją. Mi się gra bardzo dobrze tam jak na razie.
Opublikowano

I co z tego że 366/1000? Jak każdy ma GF 1-2 a co poniektórzy 5 i więcej.

Tak więc ok. 100 graczy w tym 30-40 online.

Serwery na GF są bez sensu, przykładem tego jest TrollRoad.

A szkoda bo na cap 80 bardzo chętnie bym zagrał.

 

Ja tylko jedną postać mam i nią gram :) Na kazdym serverze pewnie co nie ktorzy maja po 2+ postacie ale tutaj bez przesady ze ktos ma 5+ postaci.

A jak chce zarobić kase to polecam karawane gildiową :) Duzo szybciej zarobie kasy niz gdybym miał robić goldfarmy 8S o.O

29979.gif
Opublikowano

i tu sie mylisz gf so bardziej oplacalne

"so" pozdro

Gildia Resistance rekrutuje, aktywnych polakow.

pm Pikachu, MegaNuker, Quality, Rape lub kogokolwiek z naszej gildi.

 

 

 

on.png Loki 435/1000 (ONLINE)

Server ma tydzien.

Opublikowano

Jest róznica w lataniu jednym charem dla expa/sp a 8 bo golda trzeba nafarmic. Ja polecam Fuloroad jak kogoś to męczy. Pierwszy serwer od dawna na którym widać że ludzie żyją. Mi się gra bardzo dobrze tam jak na razie.

tak chwalisz serwer, a widzę, że ludzie zaczynają odchodzić :)

Rekrut
Opublikowano

tak chwalisz serwer, a widzę, że ludzie zaczynają odchodzić :)

 

Odchodzić? Dzisiaj spotkałem może z 20 nowych ogarniętych graczy. Btw. Server nadal trzyma się spoko, dużo osób gra. W potrzebie guild Revelationss rekrutuje(taka akademia od głownego Revelations) możecie pisać do ShowMustGoOn.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------------------

 

GUILD Resistance REKRUTUJE DO GUILD =) zapraszamy aktywnych graczy

 

ZAPRASZAMY na tsa (Team Speak 3)

IP ts.nighthunters.eu

 

 

KANAŁ : Silkroad*Creddy/loki*/Inny

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

"so" pozdro

Gildia Resistance rekrutuje, aktywnych polakow.

pm Pikachu, MegaNuker, Quality, Rape lub kogokolwiek z naszej gildi.

 

 

 

on.png Loki 435/1000 (ONLINE)

Server ma tydzien.

 

no pozdro pozdro odpowiedzialem koledze wyżej na pytanie i powiedzialem prawde masz dobrego kompa walisz kilka gold farm w jeden dzien wyciagasz duze siano + dropy elki stony i wieksze szanse na drop suna

 

BTW tu Rape

Rekrut
Opublikowano

no pozdro pozdro odpowiedzialem koledze wyżej na pytanie i powiedzialem prawde masz dobrego kompa walisz kilka gold farm w jeden dzien wyciagasz duze siano + dropy elki stony i wieksze szanse na drop suna

 

BTW tu Rape

 

Żeby odpalić 8 goldbotów nie musisz mieć dobrego kompa. Wystarczy włączyć CL'a w bocie. :)

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Żeby odpalić 8 goldbotów nie musisz mieć dobrego kompa. Wystarczy włączyć CL'a w bocie. :)

 

Tez racja ale latwiej sie nimi operuje jak masz tylko ukryte

Rekrut
Opublikowano

Pewno być ogarniętym i nie wyzywać jak jakiś pierdzielnięty polaczek. Ale w guild nie jestem to nie wiem xD

BIG FUCKIN' DEUCE!

Rekrut
Opublikowano

hahahahahahaha

 

No co? Nie znam żadnej guild co by szukała popierdzielonych idiotów co nic nie ogarniają i tylko wyzywają ;)

BIG FUCKIN' DEUCE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...