Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7], [Survival], [NON-Premium], [PvP], [DEDYK], [12-mieś. Oplacony].


Mario72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Strasznie niedopracowany serwer. z pewnością nie polecam :)

 

Możesz rozwinąć wypowiedż ? Czy coś cię ogranicza??

Opublikowano

niepolecam serwera jest niedopracowany!!!! nowy gracz nie ma mozliwosci gry gdyz nawet w kopalni jest pvp !!! chodz to jest publiczna, gracze tepaja sie na spawn lub na home gdy dostaja po dupie na pvp ! NIEPOLECAM.....

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Spokojnie wszystkie komendy zostaną dla graczy ograniczone do minimum, więc proszę się tak nie bulwersować :)

Jesteśmy otwarci na propozycję.

 

Pozdrawiam Administrator i zarządca wtyczek Krzysztofa :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

niepolecam serwera jest niedopracowany!!!! nowy gracz nie ma mozliwosci gry gdyz nawet w kopalni jest pvp !!! chodz to jest publiczna, gracze tepaja sie na spawn lub na home gdy dostaja po dupie na pvp ! NIEPOLECAM.....

 

No jak chcesz to nie polecaj.

Ale jest napisane w messagerze że serwer każdej nocy jest modyfikowany.

Więc na zdrowy rozum (nie dla wszystkich) wystarczy się skomunikować z administracją i napisać co się dzieje.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam dnia 12 września (środa) około godziny 16 do maksymalnie godzin wieczornych zostaną włączone wybuchy creeperów :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do gry.

 

Krzysztof

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

na serwerze survival dzialki omg ! pozatym na tych drozkach poprawcie te lampy bo glowa sie wadzi

 

 

Ludzie, czytajcie posty od początku a co do lamp to chyba jesteś wysokim charem xD.

Opublikowano

Poprosiłem o zmianę w nazwie tematu słowa "survival" na Freebuild+Rpg ale spotkałem się z odmową........ Jeśli temat skasują to tylko dzięki SS. :D

 

 

post-422704-0-21080000-1347489753.jpg

 

post-422704-0-53338600-1347489630.jpg

Opublikowano

Widze gryfin ma niezłą kulturę, ze tak się wyraża do innych.

Mamusia go chyba nie nauczyła kultury do innych, dziecko myśli że mu w internecie wszystko można bez żadnej odpowiedzialności za to.

Jeżeli ta osoba ma jakąś większą rangę na forum proponował bym tego dzieciaka zdegradować iż nie nadaje się tak nie stabilnie emocjonalnie osoba jak ta.

 

Pozdrawiam i zapraszam do gry :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ile mam prosić się globalów/modów/adminów o zmianę nazwy tematu? 10/20/30 razy?

Poco W ogóle są te rangi na forum jak zero pomocy z Waszej strony..

 

@Mario :)

Temat odświeżasz co 24h.. mówiłem Ci bo zbanują Cię w końcu o ile już tego nie zrobili :D

 

co do serwera creepery już wybuchają/zostały dodane 2 tory przeszkód oraz mob arena która zostanie skonfigurowana w ciągu 2 dni najwięcej.

 

Zostało też poprawione kilka błędów oraz zablokowane zostały luki w kilku pluginach.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

@Edit

 

mały edit, zablokowany został chit który umożliwia proste znalezienie diamentów :)

oraz kilka poprawek, które powodowały dzisiejsze crashe, za co przepraszamy :)

 

W razie czego serwer ma codziennie tworzone kopie zapasowe, więc bez obaw.

 

Pozdrawiam Krzysiek! :)

 

@edit2

 

Uruchomiliśmy serwer głosowy Mumble do komunikacji się z graczami jak i gracze ze sobą:

 

Tutaj pobierzecie program:

http://downloads.sou...se_mirror=ignum

 

Jest to strona producenta więc nie daje skanu.

 

ip serwera: mumble.csrv.pl

port: 12816

 

Aha noi za 2 dni zwiększamy ilość slotów do 40 :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do gadaniny :)

 

xD

 

beztytuuccn.png

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Odświeżam :D

W imieniu Mario, ponieważ ja również prowadzę z Nim serwer.

 

@edit

 

serwer był chwilowo offline, obecnie chodzi i ma się dobrze.

 

zapraszam do gry i

 

Pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Bogatemu dziecku zachciało się założyć serwer, opłaciło na rok i myśli, że każdy na nim będzie grał......DNO!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Bogatemu dziecku zachciało się założyć serwer, opłaciło na rok i myśli, że każdy na nim będzie grał......DNO!

 

Ludzie, czy wy musicie być takimi debilami jak ten osobnik?

Widać że nie czytał postów i się wypowiada, co za barani łeb.

Opublikowano

Nie przejmuj się tymi neo hejterami.

Tak dla Waszej wiadomości:

MARIO MÓGŁBY BYĆ WASZYM TATĄ!

Więc powstrzymajcie się od tego typu komentarzami:

 

Bogatemu dziecku zachciało się założyć serwer, opłaciło na rok i myśli, że każdy na nim będzie grał......DNO!

 

Bo są nie na miejscu!

Nic Wam to nie da.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Szczerze, serwer jest bardzo fajny, wbiłem pograłem, ogarnięta administracja i mili admini na serwerze. Nic dodać nic ująć.

Pozdro muzarz.

ZceIUCf.gif


"You are not my friend, you are my brother, my friend" ~PashaBiceps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...