Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7], [Survival], [NON-Premium], [PvP], [DEDYK], [12-mieś. Oplacony].


Mario72

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA !

 

Zmiana IP, oraz typu serwera na SKYBLOCK.

 

 

Nowe IP bedzie dostepne po ukonczeniu mapy.

 

 

 

Zapraszam na Survival + Frakcje (1.4.2)

 

Serwer opłacony na rok, 200 slotów, bez obaw że wyłączą.

 

Możliwe ze poszerzę do 400 slotów. ( To zależy od Was).

 

Forum w przygotowaniu.

  • IP Server'a : s43.csrv.pl:47696
  • Nazwa Server'a : MarioCraft
  • Wioski NPC: Tak
  • Nether: Tak
  • Latanie: Nie
  • Pvp: Tak
  • Potwory: Tak
  • Zwierzęta: Tak
  • No premium: Tak
  • Typ Server'a : Skyblock
  • Pluginy: Skyblock

Rekrutacja na Moderatora: NIE

(Wymagany mikrofon i TS, dojrzałość, uczciwość, wiedza, 15+)

 

 

 

 

 

 

 

post-422704-0-42983100-1345478326_thumb.jpg

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie rozumiem survival z lwc ..

 

Takie małe uproszczenie.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Opublikowano

Jesli to survival TO POCO TUTAJ DZIALKI I LWC ?

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Slaby server jakis kolo wszedl na serva zaczal spamowac zlagowal tak serva ze mialem 50k pingu+ i nawet go niezbanowali

 

PS. moze bys czasem wszedl an ts mario a nie nawet zalogowac sie nie da a jak wchodze to odraazu ping.

Opublikowano

Lwc kompletnie psuje serwer , to w końcu surv , a na survie chodzi o okradanie innych głównie ^^

Opublikowano

Lwc kompletnie psuje serwer , to w końcu surv , a na survie chodzi o okradanie innych głównie ^^

 

W sumie masz racje. Ale to po przeprowadzeniu ankiety, zgodziłem się na LWC.

 

Na prośbę graczy właściwie.

Opublikowano

Slaby server jakis kolo wszedl na serva zaczal spamowac zlagowal tak serva ze mialem 50k pingu+ i nawet go niezbanowali

 

PS. moze bys czasem wszedl an ts mario a nie nawet zalogowac sie nie da a jak wchodze to odraazu ping.

 

Może zmień operatora sieci?

 

A poza tym kulturą nie świecisz. post-422704-0-39602600-1345539814.jpg

 

 

A to powód takiego zachowania: post-422704-0-61479500-1345540028.jpg

 

 

Pozdrawiam...................

 

porazka lwc anty x i to jeszcze ma by surwiwal pocpalo cie staruchu

 

No że LWC Ci przeszkadza to rozumiem, ale anty x-ray?? LOL

 

Staruchu mówisz.......... ok, dzieciaku. ;P

Opublikowano

 

facepalm.jpg

 

Odróżniasz Freebuild od Survivala? -.- LWC i działki na Sv? Dziękuję, do widzenia.

 

1.Na spawnie jest PvP(tak, PvP, administrator nie umie dać flagi na region)EDIT Już jest No-PvP, admin dopiero teraz raczył to zrobić.

2.Anty X-Ray? Nie wprowadzaj w błąd.

3.Oczywiście nie ma też NoCheata/NoCheataPlus/AntiCheata/czegokolwiek.

 

Nic wartego uwagi. Ocena neutralna.

Opublikowano

SUVIVAL Z LWC!? ZROBCIE SURVIVAL Z BETA 1.5 JAK TO KIEDYS BYLO FAJNIE A NIE...

 

facepalm.jpg

 

Odróżniasz Freebuild od Survivala? -.- LWC i działki na Sv? Dziękuję, do widzenia.

 

1.Na spawnie jest PvP(tak, PvP, administrator nie umie dać flagi na region)EDIT Już jest No-PvP, admin dopiero teraz raczył to zrobić.

2.Anty X-Ray? Nie wprowadzaj w błąd.

3.Oczywiście nie ma też NoCheata/NoCheataPlus/AntiCheata/czegokolwiek.

 

Nic wartego uwagi. Ocena neutralna.

 

Czytaliście wszystkie posty?? LWC dodane po ankiecie (wy nie braliście w niej udziału, wiec mordeczka).

 

Posłuchajcie.... ten serwer nie jest dla wymiataczy, jest dla ludzi którzy chcą stabilnego serwera.

 

Opłaciłem go na rok i to nie bedzie tak jak z super serwerami działającymi przez miesiąc a potem .............. koniec.

 

Myślę że chociaż przez to serwer jest pewny. Cały czas szukam człowieka który ma pojecie o tej grze i ma świeże pomysły.

 

Tak jak zauważył (albo się dowiedział) Ghost_wariors jestem (nie 30 tatkiem) 40 latkiem i kupiłem server dla syna.

 

Ma 8 lat :D , stać mnie. Ale nie chce grac wiec chcę go udostępnić dla graczy. Nie zależy mi na zarabianiu pieniędzy bo mam z czego żyć.

 

Chcę dokupić kolejne 20 , 40 , 60 slotów i bawić się z ludzmi.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich, i zapraszam nawet tych co wystawiają negatywne opinie o serwerze.

 

Mario72.

Opublikowano

Survival z LWC? słabo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie działa :D APO: Mam MC 1.3.2, może z tego powodu :D

Aczkolwiek "Nie można dosięgnąć serwera:

 

Czytaj posty, innym dziala. To 1.3.2

 

Survival z LWC? słabo

 

 

O ja nie mogę, czytaj posty. Już było kilka razy i wytłumaczyłem. Nabijasz sobie posty???

 

Głupi serwer laguje i malo osob gra a dodatkowo lwc lol o.0

 

 

Pffff, nic dodać nic ująć.

Opublikowano

No i co z tego że robiliście ankiete ? To że zagłosowało 10 osób to nie znaczy że pozostałe 20 też tak chce -,-

 

Trzeba się kierować samemu a nie .... Albo survival albo freebuild. To jest mieszanka. Pomyśl: Jak zmieszasz wszystkie kolory to nie wyjdzie zajebysty, wyjdzie sraczko buraczowki - tak samo z serwerami. Łączenie survival z freebuild jest .... LOL

 

 

Poza tym. Lagi że masakra, anty-xray strasznie laguje i kopiąc non stop pokazują mi się rudy :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...