Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7], [Survival], [NON-Premium], [PvP], [DEDYK], [12-mieś. Oplacony].


Mario72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i co z tego że robiliście ankiete ? To że zagłosowało 10 osób to nie znaczy że pozostałe 20 też tak chce -,-

 

Trzeba się kierować samemu a nie .... Albo survival albo freebuild. To jest mieszanka. Pomyśl: Jak zmieszasz wszystkie kolory to nie wyjdzie zajebysty, wyjdzie sraczko buraczowki - tak samo z serwerami. Łączenie survival z freebuild jest .... LOL

 

 

Poza tym. Lagi że masakra, anty-xray strasznie laguje i kopiąc non stop pokazują mi się rudy :P

 

 

 

To tak jak z wyborami w Polsce, ludzie nie głosują a potem mają pretensję do wybranych polityków, :D

 

Lagi powiadasz?? Nikt się nie skarży.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

serwer nawet ok, przez ostatnie dwa dni nieźle się nabudowałem, a tu moja budowla znikła nie rozumiem co sie dzieje..

 

może mi ktoś powiedzieć?

Opublikowano

serwer nawet ok, przez ostatnie dwa dni nieźle się nabudowałem, a tu moja budowla znikła nie rozumiem co sie dzieje..

 

może mi ktoś powiedzieć?

 

Brak cuboida lub claima?? i ktoś rozebrał...... :)

 

Ech, a tu przykład X-rayowca :) kolega ma nick killfrenzy i dzis wystawi opinie o serwerze ........... ;)

 

<3

http://screenshooter.net/2792147/eeagpqo

 

Pozdrawiam X-rayowcow, bo w życiu nie polatasz na x-ryu :D, więc gra normalnie bo będziesz miał problem w real live.

Opublikowano

mam pewien problem, dzis przeglądałem sprony pomocy gildi;D wiecie /f h 123456..

 

i tak dalej, no a mi zaliczyło to jako spam i mnie wyrzuca jak tylko cos napisze...

 

no a zalogowac tez sie nie moge, bo mnie wyrzuca za spam...

 

jak ktos by mogl pomoc, z tymproblemem.

Opublikowano

mam pewien problem, dzis przeglądałem sprony pomocy gildi;D wiecie /f h 123456..

 

i tak dalej, no a mi zaliczyło to jako spam i mnie wyrzuca jak tylko cos napisze...

 

no a zalogowac tez sie nie moge, bo mnie wyrzuca za spam...

 

jak ktos by mogl pomoc, z tymproblemem.

 

 

Napisz mi na GG 44075969

Opublikowano

Ja polecam serwer, będzie on bardzo rozbudowany, administracja bardzo miła :)

Gracze także mili.

 

polecam i zapraszam

 

nowy film promujący serwer Mario :]

 

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Strasznie niedopracowany serwer. z pewnością nie polecam :)

 

Możesz wytłumaczyć co jest nie dopracowane? Na pewno zostało by to dopracowane.

 

Serwer wygląda na fajny. Jest 0 lagów. Z moim netem to ja wiem co mówie. Lagów nie ma!

Ahh KRzysztofa jako admin... nie bede grał.

 

Ja nie gryze :) Zapraszam do gry.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@refresh

 

Zostało dodano wiele usprawnień takich jak:

- Rozbudowany system wynagrodzeń

- Rozbudowany system wskazówek

- Przetłumaczony system prac

- System zarabiania po przez zabijanie mobów

- Edytowany spawn na bardziej estetyczny

- Poprawiono kilka problemów zgłoszonych przez graczy związanych z permissions.

- Dodane zostały 2 nowe rangi specjalnie dla stałych graczy: Dobry oraz Mentor

 

Czekamy na dalsze propozycję i zapraszamy do gry :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...