Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Furmeq Co tu teraz robić ?:-P


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warna dają a by ściągnęli to już nasz obowiązek niezły masz tok myślenia poczekamy aż komuś nie pasujesz ;)

 

I dostane za pomoc % xD

 

Jak warna Ci dają to sobie zasłużyłeś, dostałeś go za złamanie regulaminu, więc jak chcesz się pozbyć % to je musisz odrobić...

A po 2 to od kiedy dostaje się % za pomoc? Ja jeszcze nie dostałem, wystarczy napisać 1 poradnik i Ci zdejmą...

 

Pomaganie, raporowanie, tuty itd. Trzeba tylko mieć chęci.

 

@down Wpiszę sobie w hobby: obrona świata przed terroryzmem. Też baranie uwierzysz? Sarkazm...

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Opublikowano

Lepiej jest nie napisać posta niż napisać i dostać warna =)

 

Pisz posty, pomagaj, raportuj, pisz tuty, startuj na kida, dojdź do czegoś ;]

 

i skończ jak zkumeku lub wielu innych

 

Jak warna Ci dają to sobie zasłużyłeś, dostałeś go za złamanie regulaminu, więc jak chcesz się pozbyć % to je musisz odrobić...

A po 2 to od kiedy dostaje się % za pomoc? Ja jeszcze nie dostałem, wystarczy napisać 1 poradnik i Ci zdejmą...

 

Pomaganie, raporowanie, tuty itd. Trzeba tylko mieć chęci.

 

i ty masz hejting w hobby

beka

Opublikowano

Lepiej jest nie napisać posta niż napisać i dostać warna =)

 

Pisz posty, pomagaj, raportuj, pisz tuty, startuj na kida, dojdź do czegoś ;]

Nie będę lizał dupska gimbusom by dostać jakąś rangę ;)

 

Nie pisać postów ? to się mija z celem FORUM

Jakoś ja zbyt dużo warnów nie dostaje. Jeżeli offtopujecie bądź bluzgacie macie warny.

Ja od 1-2 spamuje w pogaduszkach i metin2 :D

Japierdole za bluzgi nie ma warnów ;x

Jak warna Ci dają to sobie zasłużyłeś, dostałeś go za złamanie regulaminu, więc jak chcesz się pozbyć % to je musisz odrobić...

A po 2 to od kiedy dostaje się % za pomoc? Ja jeszcze nie dostałem, wystarczy napisać 1 poradnik i Ci zdejmą...

 

Pomaganie, raporowanie, tuty itd. Trzeba tylko mieć chęci.

Twoje hobby mówi samo za ciebie.

Piszesz tak bo jeszcze nie dostałeś bana ;)

 

 

Nie piszcie jak ściągnąć warna bo jestem troche dłużej niż wy i to wiem.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Nie będę lizał dupska gimbusom by dostać jakąś rangę ;)

 

Nie pisać postów ? to się mija z celem FORUM

 

Japierdole za bluzgi nie ma warnów ;x

 

Twoje hobby mówi samo za ciebie.

Piszesz tak bo jeszcze nie dostałeś bana ;)

 

 

Nie piszcie jak ściągnąć warna bo jestem troche dłużej niż wy i to wiem.

Ja to mam kurwai 41/100 Bo RMCF mnie kurwa prześladuje i zara dostane znowu za spam

@TOP

Nic nie rób na forum i tyle

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Ja to mam kurwai 41/100 Bo RMCF mnie kurwa prześladuje i zara dostane znowu za spam

@TOP

Nic nie rób na forum i tyle

Kilka postów wyżej spamiłeś coś innego.

To że cie prześladuje no i dobrze pierdolnie ci bana i spokój ;)

Zmień sygne jest za duża :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Kilka postów wyżej spamiłeś coś innego.

To że cie prześladuje no i dobrze pierdolnie ci bana i spokój ;)

Zmień sygne jest za duża :P

Tobie zaraz RMCF jebnie bana i wreszcie nikt nie będzie spamował takimi nurowatymi tematami jak ten teraz :)

NIe. Bo jest Zajebista <3

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Twoje hobby mówi samo za ciebie.

Piszesz tak bo jeszcze nie dostałeś bana ;)

Zmieniłem sobie, dalej wierzysz? Jak tak to gratuluję.

 

Co do tematu, to może porzuć to forum skoro tak narzekasz i będziesz szczęśliwy.

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Opublikowano

Dziwne, bardzo dziwne, że ja staram się pomagać, udzielam się może nie za dużo, ale staram się odpowiadać w tym co umiem i warna nie dostałem od bardzo dawna. Pisałem tematy o pomoc i też nie dostałem więc nie wiem o co wam chodzi, ciągle jakieś narzekania, że warny za darmo - pewnie tylko w tak myślicie, ja nigdy nie dostałem warna bez powodu.

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Na forum udzielam się od 1,5 roku regularnie i było tak, że to 1000 postów nabiłem w niecały miesiąc i dostałem chyba warna za spam raz...

 

Na prawdę bardzo dziwne, że jest wielu użytkowników, którzy nie dostają warnów "za darmo" - i jak to mówicie "nie liżą dupy adminom".

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...