Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1][Dedyk][FreeBulid][No-Premium][DużeDziałki][MobArena][Sklepy]


Kubic12a1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Otóż to z pieniędzy za VIP'y płacą za sloty. Kubica kiedy będzie 60 slotów ?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Otóż to z pieniędzy za VIP'y płacą za sloty. Kubica kiedy będzie 60 slotów ?

Hmm.. Narazie z vipów opłacamy serwer. Teraz będziemy zbierać na sloty. Myślę że tak do 2 tygodni powinny być sloty. Pozdrawiam Godzik
Opublikowano

I TAK ZNISZCZĘ TEN SERVER

Dzieci Komputera NoLife Jesteście Śmiecie ;) Jebcie Się Na Ryj

Troszeczkę się w główce poprzewracało z niby jakim sposobem byleś na AFK możesz to Udowodnić ? Pozatem popaw się kutasem i ci przejdzie niby jak ten server zniszczysz ?
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

To źle, 2 tygodnie to dużo :(. Teraz kupiłem na serwie Extra VIP. Jest zajebisty, tak jak ten serwer. Wejdź na GG jak możesz na chwilkę dosłownie.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Pierwszy raz w życiu gram na seerwerze online w minecrafcie. Kolega polecił mi go i to forum. Muszę przyznać że serwer jest zajebisty!!! Kupiłem V.I.P i to jest miodzo! Te działeczki 25x25 Cudnie! Lagów praktycznie nie ma! Mili Gracze , Pomocni Admini i Co najlepsze: ZAJEBISTA ATMOSFERA !

Opublikowano

Czy są jakieś problemy z serwerem ? Bo teraz nie moge wejść wcześniej wchodziłem normalnie. A teraz wyświetla mi się błąd.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Cały czas mi nie dziala oto taki problem: Internal expection...

Niech ktos odpisze

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Cały czas mi nie dziala oto taki problem: Internal expection...

Niech ktos odpisze

Od godz: 13:00 do 22:00 nie było mnie w domu. Byłem w niemczech i dopiero wróciłem gdy mnie nie było serwer się wyłączył. Ale już jest wszystko w porządku. Zapraszam
Opublikowano

Niezążyłam wbic na serwer ponieważ serwer jest full ale poczekam nawet jakbym miala nie wiadomo ile czekać serwer już z tematu i waszych kometarzy (nie których..) myśle ze serwer jest świetny a i pytanko jest coś specjalnego dla dziewczyn? ;)

Opublikowano

Niezążyłam wbic na serwer ponieważ serwer jest full ale poczekam nawet jakbym miala nie wiadomo ile czekać serwer już z tematu i waszych kometarzy (nie których..) myśle ze serwer jest świetny a i pytanko jest coś specjalnego dla dziewczyn? ;)

U nas na serwerze czy to kobieta czy mężczyzna wszyscy są traktowani tak samo :)
Opublikowano

2 wieże syf 20 slotów a brak działek admini i inne olewają chyba ze ktoś znajomy pyta , nie da się ugrać bez kasy bo nie ma działek a nikt nie raczy dorobić mimo że stoją zasyfione puste działeczki . Odradzam grania a szczególnie płacenia na ten serw

Opublikowano

2 wieże syf 20 slotów a brak działek admini i inne olewają chyba ze ktoś znajomy pyta , nie da się ugrać bez kasy bo nie ma działek a nikt nie raczy dorobić mimo że stoją zasyfione puste działeczki . Odradzam grania a szczególnie płacenia na ten serw

Wystarczy czytać informacje na spawnie Jest ok. 100 wolnych działek. Jakbyś czytał info to byś wiedział o maszynie która wypłaca kase o jobs itp.. na działke 25x25 można w 15 min zarobić. Pozdrawiam wielki umysł i polecam znaleźć dobrego psychologa dziecięcego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...