Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1][Dedyk][FreeBulid][No-Premium][DużeDziałki][MobArena][Sklepy]


Kubic12a1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wejdź na GG

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze to czekam aż będzie więcej slotów

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Fajny serw, kupiłem VIPA bez żadnych komplikacji. Admini, gracze mody bardzo mili. Gracze jak i administracja pomaga. Serwer najlepszy na jakim byłem czasami malutkie lagi. Szybko wszystko się ładuje. Duże działki. Duże możliwości VIP'a i do tego jest bardzo tani !. Czekam jeszcze tylko na podwójne eq, itemy... ponieważ jest promocja ;) Ocena serwera no po prostu 11/10. Polecam każdemu grę na tym serwerze.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

@UP

Gówno to Ty jesteś :)

Serwer miodzio,kupiłem vip'a bez problemowo.Admin ogarnięty,zawsze chętny pomocą. Serwer stabilny,bez lagów mapka zajebi***.

Serwer po prostu miód. Tylko grać,nic więcej !

Zapraszam !

Nick

kubica2132

kubica.jpg
Opublikowano

@UP

Gówno to Ty jesteś :)

Serwer miodzio,kupiłem vip'a bez problemowo.Admin ogarnięty,zawsze chętny pomocą. Serwer stabilny,bez lagów mapka zajebi***.

Serwer po prostu miód. Tylko grać,nic więcej !

Zapraszam !

Nick

kubica2132

OHH ;d Dziękuje :) Mamy podobny nick xD
Opublikowano

Dlaczego ludzie piszą Gówno ?? Dlatego bo wyświetla im się Server is Full i od razu MPC forum iii GÓWNO. Jak dla mnie "Server is Full" świadczy o tym iż serwer jest zaje... i warto na nim zagrać jak wielu innych graczy. Serdecznie zapraszam na serwer jak i kupienie VIP'a o się opłaca!!! Dziękuje pozdrawiam Krystian.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Zapraszam admina na GG

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

NIE POLECAM SERVER DO KURWA HUJA I ADMIN MA 7-8 LAT NIE OGARNIA PLUGINOW, CUBOIDOW I ADMINSHOPOW NIE POLECAM KTO MADRY NIECH NIE GRA

Gdybyśmy mieli po 7-8 lat serwera by nie było. Gdybym nie ogarniał pluginów to nie było by serwera. Gdybym nie ogarniał Cuboidów miasto było by rozwalone. Gdybym nie ogarniał AdminShopów nie było by sklepo. Mam dla Ciebię rade: Poszukaj sobie dobrego psychiatry dziecięcego. On Ci napewno pomoże i uwolni Cię od komputera :)
Opublikowano

Gówno mocne ten serwer.

A i up@KrystianMO to że serwer jest pełny 20 SLOTÓW bo więcej nie ma zdecydowanie świadczy że serwer jest fajny... xD.

Czytając twojego posta "Gówno mocne ten serwer" ma to rozumieć jako dobrą czy złą opinię? xD
Opublikowano

Ojej ale dzieci na MPC, człowieku. Jak jesteś takim "mistrzem" to załóż własny serw jeżeli chociaż umiesz go postawić.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Witam. Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu. I muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Miła administracja , dobry kontakt z graczami Brak lagów. Kupiłem vipa i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam serwer 10\10 mój nick: Kolorowy :)

Opublikowano

No cześć kolorowy, może mnie poznajesz Krystian ?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

E tam jak troche poczekasz to wejdziesz. Mamy zamiar dokupić slotów. Pozdrawiam Krystian.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Witam chcialbym powiedziec prawde o serwerze i adminie ; P Wbijam na serwer patrze Kupno vipa odrazu po prawej stronie o.O i na koncu pisze "polecane przez madzik89 husiek skkf" noz kurcze.. Serwer ustawiony glownie pod kase dzieci graja i wysylaja sms gdy jestes graczem jestes 0 na serwerze osobiscie nie polecam Napisalem na gg do wlasciciela zapytalem o co chodzi z ta tabliczka polecaja skkf itp.. po czym poszedl szybko na spawn i usunol tabliczke i jakby nigdy nic ; ) niestety serwer ustawiony pod kase Nie polecam

Opublikowano

@UP A jak niby mają zarobić na utrzymanie serwera? O tym już nie pomyślałeś...-.- Za takie "tylko" 20 slotów płacą 90 zł, więc najpierw pomyśl zanim coś napiszesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...