Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.1][Dedyk][FreeBulid][No-Premium][DużeDziałki][MobArena][Sklepy]


Kubic12a1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: s14.mineserv.eu:54103

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBulid

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20 +5 Rezerwowych

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Wejdz na serwer i wpisz: /plugins

 

1337425578-U363900.png

[HeadAdmin]Godzio

 

[Admin]StreightFord

 

[Moderator]Robar3

 

[Moderator]Kiwus

 

 

1337425590-U363900.png

Serwer Ma 3 dni. Niedługo dokupimy sloty do 60. Zapraszamy do gry :)

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Przez krótki okres czasu server będzie fajny ale potem bieda

Dostałem tam technika za zbudowanie MobAreny której nikt inny nawet nie umiał zbudować wczoraj gdy widzialem jak Admin wywala innym itemy niby event i napisałem do Head Admina to dostałem bana ponieważ powiedział ze to moja wina gdy ktoś

potrzebuje pomocy np: jeden gość nie wiedział co to targ i jak go zrobić to z niego śmiali on pisał co oni jajco lub gówno

 

Ten Server to Bieda ;) Sami Zobaczycie

 

Bardzo Duży nacisk jest na kupno Vipa jak nie kupisz dla nich jesteś gorszy !!! Niby chcą Sloty a co 2 gracz ma vipa lub Super Vipa więc pozdro :/ życzę powodzenia graczom którzy za niedługo zaczną się denerwować

 

Do tego servera nie zmienię swojej postawy myślenia to jest WIELKIE GÓWNO !!

 

 

CO 2 GRACZ MA Admina lub Moda Same Creative Wszyscy Mają Diaxy Więc Zero Trudności W Zdobyciu Najlepszego EQ ;) ;) ;)

Metin2 Pokaż Co Potrafisz < FanPage Na Facebooku Jako Gracze Łączmy Się Chwalmy się Osiągnięciami,Bugami,Botami,Zdjęciami,Filmami,PVP,Serwerami Wszystkim Co Związane z Metinem ! <3 

Opublikowano

Witam Przez krótki okres czasu server będzie fajny ale potem bieda

Dostałem tam technika za zbudowanie MobAreny której nikt inny nawet nie umiał zbudować wczoraj gdy widzialem jak Admin wywala innym itemy niby event i napisałem do Head Admina to dostałem bana ponieważ powiedział ze to moja wina gdy ktoś

potrzebuje pomocy np: jeden gość nie wiedział co to targ i jak go zrobić to z niego śmiali on pisał co oni jajco lub gówno

 

Ten Server to Bieda ;) Sami Zobaczycie

 

Bardzo Duzy nacisk jest na kupno Vipa jak nie kupisz dla nich jesteś gorszy !!! Niby chcą Sloty a co 2 gracz ma vipa lub Super Vipa więc pozdro :/ życze powodzenia graczom którzy zaniedługo zaczną się denerwować

 

Do tego servera nie zmienie swojej postawy myślenia to jest WIELKIE GÓWNO !!

 

 

CO 2 GRACZ MA Admina lub Moda Same Creative Wszyscy Mają Diaxy Więc Zero Trudności W Zdobyciu Najlepszego EQ

Ludzie kupują vipa bo jest tani i ich na to stać. Nikogo nie zmuszamy. Na serwerze mamy 2 adminów i 2 moderatorów. W Usłudze ExtraV.I.P Jest dostępne latanie (Bez GameMode) Tylko latanie /fly . Skoro uważasz że serwer to bieda da to dlaczego się wbić nie da , bo pełne sloty? Pozdrawiam twój wielki umysł
Opublikowano

Witam Przez krótki okres czasu server będzie fajny ale potem bieda

Dostałem tam technika za zbudowanie MobAreny której nikt inny nawet nie umiał zbudować wczoraj gdy widzialem jak Admin wywala innym itemy niby event i napisałem do Head Admina to dostałem bana ponieważ powiedział ze to moja wina gdy ktoś

potrzebuje pomocy np: jeden gość nie wiedział co to targ i jak go zrobić to z niego śmiali on pisał co oni jajco lub gówno

 

Ten Server to Bieda ;) Sami Zobaczycie

 

Bardzo Duży nacisk jest na kupno Vipa jak nie kupisz dla nich jesteś gorszy !!! Niby chcą Sloty a co 2 gracz ma vipa lub Super Vipa więc pozdro :/ życzę powodzenia graczom którzy za niedługo zaczną się denerwować

 

Do tego servera nie zmienię swojej postawy myślenia to jest WIELKIE GÓWNO !!

 

 

CO 2 GRACZ MA Admina lub Moda Same Creative Wszyscy Mają Diaxy Więc Zero Trudności W Zdobyciu Najlepszego EQ ;) ;) ;)

 

Ehh.. PoToMa.

Slotow potrzebujemy, bo serwer jest ciagle full, dostales bana za denerwowanie administracji i obrazanie ich.

Nasza ekipa ma 4 albo tam 5 ludzi.

Na Vipa nie ma nacisku tylko co jakis czas sie pytamy czy ktos jest chcetny do kupna.

Kazdy gracz jest tolerowany tak samo, czy to Vip czy nie.

Jak chca miec diax eq to niech se maja, co ci do tego?

Temu gosciowi co nie wiedzial co to targ to bylo tak i nie wymyslaj :

Zapytalem sie kto chce targ , wiec HOMER sie zapytal co to jest targ.

Napoczatku zdawalo sie to smieszne, lecz po 20 min wytlumaczylismy mu to.

 

Jak mi sie zdaje opinie napisales tylko dlatego ze straciles Technika :)

 

Pozdrawiam,

StreightFord.

Opublikowano

Ty Wieśniaku siedz cicho miałem technika jak cb na świecie nie było więc morda jak nie wiesz o co chodzi a nie obrażałem ani nie denerwowałem bo bana dostałem jak byłem na AFK więc pozdro dla moderatorow 13 letnich

 

StreightFord Ciekawe jak ich denerwowałem jak w czasie bana byłem na AFK ? Pff ... Dzieci ten server i tak do 2 tyg Upadnie ;)

Wiesniaku? ;D To sie az robi smieszne i juz nie klam ze afczyles.

Technika dostales na 1 dzien a ja moderatora mialem owiele wsczesniej od cb i jak ty wbijales na serwer mialem admina mowie TECHNIKA DOSTALES NA 1 DZIEN DEBILU -.-

Opublikowano

Ty Wieśniaku siedz cicho miałem technika jak cb na świecie nie było więc morda jak nie wiesz o co chodzi a nie obrażałem ani nie denerwowałem bo bana dostałem jak byłem na AFK więc pozdro dla moderatorow 13 letnich

 

StreightFord Ciekawe jak ich denerwowałem jak w czasie bana byłem na AFK ? Pff ... Dzieci ten server i tak do 2 tyg Upadnie ;)

NIe długo twoja głowa upadnie od niemyślenia
Opublikowano

Jeżeli chcecie aby ten temat jeszcze był na forum, przestańcie się kłócić, a panu "PoToMa" gratuluję myślenia. :)

Długo nad tym nie myślałeś. :P

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Jeżeli chcecie aby ten temat jeszcze był na forum, przestańcie się kłócić, a panu "PoToMa" gratuluję myślenia. :)

Długo nad tym nie myślałeś. :P

I tu się z tobą zgodzę! ;d
Opublikowano

I TAK ZNISZCZĘ TEN SERVER

Dzieci Komputera NoLife Jesteście Śmiecie ;) Jebcie Się Na Ryj

Metin2 Pokaż Co Potrafisz < FanPage Na Facebooku Jako Gracze Łączmy Się Chwalmy się Osiągnięciami,Bugami,Botami,Zdjęciami,Filmami,PVP,Serwerami Wszystkim Co Związane z Metinem ! <3 

Opublikowano

I TAK ZNISZCZĘ TEN SERVER

Dzieci Komputera NoLife Jesteście Śmiecie ;) Jebcie Się Na Ryj

Widzę że komuś się troszku w główce poprzewracało. Czyżby za dużo komputera?
Opublikowano

Szczera prawda za dużo Metina dziecko grało

 

 

 

PS Sellam diaxy 300 za szt za hurt moge zmniejszyć cene do 250$ (za szt przy braniu pol stacka)

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Czekam czekam bo ciągle FULL a może mi ktoś napisać Ile kosztuje VIP i super VIP i co one dają bo zastanawiam się nad kupne. Pozdrawiam Krystian

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Czekam czekam bo ciągle FULL a może mi ktoś napisać Ile kosztuje VIP i super VIP i co one dają bo zastanawiam się nad kupne. Pozdrawiam Krystian

 

Vip = 5 zl

SuperVip = 11zl

ExtraVip= 23 zl

 

Pozdrawniam,

StreightFord.

Opublikowano

A co daje VIP i jaka forma platnosci

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Ktoś mi odpisze ?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Płatność sms a dają one dużo i wiem że napewno jest tam komenda /mc diaxy i dalej zapomniałem

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

No bylem na serwie i przeczytalem tylko jakies diaxy wyslij sms a potem to już mnie rozłączyło i JEST ZNOWU full :/

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

V.I.P

 

 

 

U nas na serwerze od jakiegoś czasu jest dostępny V.I.P

 

 

 

Można go otrzymać w 2 cenach:

 

 

- 5.76zł Lub Za 11.07 Zł

 

 

 

Co otrzymuje V.I.P Za 5.76zł

 

 

 

- 60 Diamentów

 

 

- 60 złota

 

 

- 60 szmaragdu

 

 

- 60 Żelaza

 

 

- 50 lvl expa

 

 

- 25.000.00$

 

- Diaxowe EQ

 

 

- Ranga V.I.P

 

 

 

Komendy:

 

 

-back

 

 

-mc

 

 

-weather

 

 

 

Jak Kupić?

 

 

 

- Wysyłamy SmS o Treści: Napisz do admina on da ci kod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co otrzymuje V.I.P Za 11.07zł

 

 

-

 

 

200 Diamentów

 

 

- 200 złota

 

 

- 200 szmaragdu

 

 

- 200 Żelaza

 

 

- 50 lvl expa

 

 

- 200000.00$

 

 

-Ranga V.I.P

 

- Diaxowe eq x2

 

 

 

Komendy:

 

 

-back

 

 

-mc

 

 

-weather

 

 

 

Jak Kupić?

Wysyłamy SmS o Tresci: napisz do admina on da ci kod. Kod zwrotny Podajemy adminowi.

 

 

 

 

V.I.P JEST NA STAŁE !!! GG ADMINA: 43716816 Lub Pisz na pw albo w grze.

Opublikowano

A co z eq diax ?

Bo było nie ?

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...