Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Guild-Craft [DEDYK][SURVIVAL+GILDIE][MODY][LAUNCHER][RP2][100SLOT][NOWE BRONIE][MCMMO][NOWE ZBROJE][NOWE RUDY][FACTIONS]


daviddv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam mała prośbę do administracji serwera, czy mogła by napisać jakie dokładnie będą mody?

Będę bardzo wdzięczny, bo mam zamiar zagrać nas serwerze.

Opublikowano

ło pewnie w javie to tyle grzebania ze to sie w pale nie mieści wiem ile to roboty

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

woalbym zeby bytlo ee tez poniewaz to doda pare nowch przedmiotow ktore bendo bardzo ciekawe

Opublikowano

Nie ma sensu dodawać EE2, gdyż to totalnie zepsuje klimat serwera.

Było by trzeba zablokować większość przedmiotów, które dają nieśmiertelność, lub niszczą pół świata.

Co w rezultacie blokady, dało by bezużyteczność moda.

Opublikowano

woalbym zeby bytlo ee tez poniewaz to doda pare nowch przedmiotow ktore bendo bardzo ciekawe

 

Ja z modem ee w jakies 20 min mam stack diaxa więc się nie nadaje ^^

 

Bedzie ic2 i build craft ?

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, zapewne zagram.

Ale takie pytanko: da rade dograć Smart Moving? Z tym modem na pewno grało by się dużo fajniej :)

Opublikowano

Teraz wystarczy poczekać do jutra. Mam nadzieje, że będzie warto bo na to wygląda. :D

 

 

10 postów?-Jest!

20 postów?-Jest!

30 postów?-Jest!

40 postów?-Jest!

50 postów?-Nie ma.

60 postów?-Nie ma.

70 postów?-Nie ma.

80 postów?-Nie ma.

90 postów?-Nie ma.

100 postów?-Nie ma!!

150 postów?-Nie ma!!

200 postów?-Nie ma!! -.-

Opublikowano

Czekamy na uzytkowników którzy zarejestrują się na forum , bo to dla nas będzie wskazówka ile graczy ma zamiar wpaść !!! Zapraszamy na forum guild-craft.pl !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...