Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Camerion[Pl][Dedyk]


Kajtuś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up na serwerze nie ma żadnego Navi nie pierdol takich głupot, nie chcesz grać ? nie graj nikt Ci nie każe Ty na pewno potrafisz zrobić lepszy "server" .

 

Ogólnie serwer fajny na kilka dni gram 8 dni mam 210 lvl

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do jakiego clienta najlepiej luncher wrzucić żeby były bronie,moby itp:

Wybór:

EliteMT2

ProMT2

Stary LomaxMT2

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Serwer jest fajny ale ma 1 wadę.Po 5 lvl dostaje się skille na p.Powinno to tak wyglądać jak na diamond mt2.Instrukcje mało zabierają pd,1 kd i skill p.Przy tym systemie uleprzania skilli masz 18lvl i już skill P.Wgl skille na P dużo pe zabiera i jest to kłopotliwe dla niższych lvl.Jak to będzie poprawione to zagram

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Mam Pytanie odnosnie serva , gdzie dropia bronie 75 l, , oraz 6/7 bon .

 

Informacje z forum serwera:

 

Dodanie/zmianę bonusów 6/7 możemy zdobyć bijąc

metiny w pierwszym i drugim mieście, jak i w Dolinie Orków czy na Pustyni Yongbi

. Możemy je także zdobyć z

metinów na Górze Sohan i Ognistej Ziemi

.

 

Oczywiście poziom postaci musi być dostosowany do poziomu metinów.

 

Dropią stosunkowo często, choć podobno ostatnio trochę gorzej.

 

 

Bronie 75lvl zdobyć można bijąc

Umarłego Rozpruwacza

 

(DT, mapy od 100+)

,

Niebieskiej Śmierci

 

(Atlantyda, Czerwony Las, mapy od 100+)

,

Czerwonego Smoka

 

(Czerwony Las)

,

Silnej Lodowej Wiedźmy

 

(Atlantyda, mapy od 100+)

,

metinów z lvl 100+

(atlantyda, mapy od 100+)

. Przedmioty te dropią od +0 do +9, co jednak nie ma znaczenia, gdyż poza yangami, nie potrzeba do nich ulepszaczy.

 

ps. wlasnie zasysam klienta... ;-)

Opublikowano

Polecam serwer , bardzo przyjemny exp , drop , bugów praktycznie w ogóle nie ma , no i administracja z którą da się dogadać bez problemu .

Wbijać shinsoo !!!

Opublikowano

Nowy dungeon zostanie wprowadzony jutro bądź po jutrze w nocy .

 

A co do licznika to czasem zawyża jeśli jest duża rotacja graczy na serwerze . Licznik podaje ile postaci w ciągu ostatnich 5 min było zalogowanych na serwerze o różnych adresach ip .

Opublikowano

Na serwerze nie zagram, choć chwilę pograłem. Nie spodobał mi się client, a mianowicie te nowe kolory zbroi i niektórych itemków.

Ja wolę standardowe a nie jakieś zmodyfikowane, i to bardzo kiepsko. Za bardzo to się rzuca w oczy, z tego powodu nie zagram.

Może jak poprawią te kolory na standardowe to mógłbym zagrać!

44501525063774020816.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...