Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Logistic-Craft [40 Slotów][EE2][Mody][Industrial][Survival][Cuboidy][


LogisticCraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jesteście głąbami. Zwracacie się do administracji jak byście to wy im robili łaskę, że wejdziecie na serwer a nie oni, że wam go udostępniają. Trochę szacunku i wyrozumiałości!

Opublikowano

@konrad

 

Ty masz 12 lat !

Admin jak by miał 14 lat to i tak ogar i pro a na pewno 14 nie ma !

All jest ee tylko nie to co grifuje !

crafting jest tylko zmieniony noobie !

Nie kozacz mi w necie bo powiem mamie twojej i się skończy net !

Opublikowano

Serwer lipton co tu dużo mówić. Exile na poczatku dawal nam solary i energy condensery bo go w chuja robiliśmy że nam znikały.

Dzisiaj dostałem mute 10h za zwrócenie mu uwagi że źle napisał słowo "prubuj".

Pozatym CMF chciał do tego stopnia utrudnić crafting i produkcje emc że zobaczcie co z tego wyszło

n4YRh.png?1

I teraz EVENT od Xeessa Ryuuji(General z skallcrafta) i Grzybka

Na mapie do 2k kratek na [+/-] x/y jest pochowane 20 alchemical chestów z rm, dm blokami diaxów itp.

Znajdzcie chociaż jeden a zawłdaniecie serwerem

UWAGA w 1 chest znajduje sie quantum set naladowany!;D blisko spawna leczy przy bedrocku \

Kolejna sprawa od początku lecimy na x rayu. Chetnym dam linka do niewykrywalnego x raya na ten serwer![sprawdzaja logi i leca bany] wystarczy like tego posta!

20 like i daje wam linka tutaj ;P

 

(CMF podziękuj exilowi za mute - od tego się zaczeło)

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Najbliższa skrzynka znajduje się blisko miejsca w którym kończy się cuboid spawna - jakies 10 kratek.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Sluchajcie to jest pojedynczy alchemical chest ukryty tak że nawet na x rayu sie go nie wykopie gdyz otacza go iron z kazdej strony - więcej nie podpowiem.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

up

ta skrzynka nie istnieje sprawdziłem wszystko z xrayem i mając widok na mape bez surowców stwierdzam ze ta skrzynka ni istnieje

dJ.jpg

Opublikowano

nie wiem ile w tym co wyżej prawdy ale ogarnijcie ten serv bo są poważne bugi. Proponuję zablokować alchemy chest do czasu wyeliminowania pewnego buga, mianowicie, można go uzyskać przepalając skrzynię w piecu... W zamian za to wgrajcie iron chest. A najlepiej jak byście usunęli ee2 chwilowo z serva i dali ludziom czas na przeniesienia itemów i pomyślcie jak dać ludziom możliwość wymiany itemów z ee2 na inne surowce.

Opublikowano

Admini to jakieś dzieci. Wgl nie słuchają graczy, wchodzą im na dzialki i rozwalaja bo im sie tak podoba. Max po głosie słychać tak 13-14 lat... Do tego nawet liczyc nie umieją daja muta na 600min a nie wiedzą że to ponad godzine...

 

Nie polecam servera!

Opublikowano

@UP

Sam dzieciak jestes:)

Jak fabryki nie umiesz zabezpieczyc i co minute 500 jednostek sie sypie to chyba jest cos nie tak?

Tak trudno ja zabezpieczyc?

Albo zmienic rurki z bc na rp?: )

Z reszta..

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@Up. Nigdy, nie pisał że ma problemy z tym że sie "Sypie". Jakby powiedzial, zmienił bym ta fabryke że by cobbel stał w rurze nie wypadal. Ale oczywiscie admin lubi rozwalać rzeczy innych, i stawiać tabliczki których nawet nie da sie rozwalić...

Opublikowano

Zacytuje exila na ts wczoraj ;D

CMF to bardzo dobrze słyszał więc nie chce tu widzieć jakichkolwiek tłumaczeń.[dostałem mute 10h za obraze "analfabeta" od exila]

JA:W jakim zdaniu i jak cię obraziłem?Daj ss obrazy bo ja sobie nie przypominam

Exile: Admin ma zawsze racje. Wypierdalaj

I dostałem bana ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Kilka informacji, to jest mały problem, na Speedy Share po kilku dniach plik staje się ,,only premium"

Darmowe konto premium, tut jest tutaj:

 http://www.mpcforum.pl/topic/632875-tutorial-darmowe-konto-premium-na-speedyshare-3-dni/page__hl__%20darmowe%20%20konto%20%20premium%20%20na%20%20speedyshare 

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...