Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][EP1]World of Chaos


machomet6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nuda ten serwer jak wszystkie tego typu serwery ep1 .Gralem tam 2 dni jakos nudzi mnie ubijanie jak najwiekszej ilosci mobkow w godzine .Zadan nie ma wlasciwie .Jest system kupowania statow za kase lub cash, co w praktyce oznacza ze kto bogatszy ten rzadzi na arenie .Niby sa bossy co dropia lilie stilery i inne rzeczy, ale niewiele to daje (5 min stania w miejscu i naciskanie tego samego przycisku lub blokada przycisku i boss sam sie bije ,nuda ).

Jak dla mnie szkoda czasu, lepiej poczekac na dobry ep2 .Pojawia sie ich coraz wiecej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

EDIT!

 

Wie ktoś z kąd tego zajebanego patsh sciągnąc !. Bo kurwa pisze 106osób online itd... A KUrwa nawet w launcherze nic sie nie patshuje !. OMG a te forum to kurwa żal.pl ! bo tam nic nie działa !!!!!

]

Opublikowano

@up nie frustruj się, wystarczy poczekać trochę. W tej chwili można grać do upadłego. A na stronie pisało, że są online, bo ktoś zapomniał zmienić prawdopodobnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co jest z tym serwerem ? Cały czas pisze Server Offline, a ponad 100 graczy jest online... Może mi to ktoś wytłumaczyć :P.

--------------------------------------------------

Co do serwera, polecam ;)

Opublikowano

Zapraszam do gildii NewbiS Polaka gildia w 100-u% przyjmujemy od 120 do 250 lvl Pisac jak coś!

 

Jeśli aktualne to chętnie przystąpię. Assasin 211lvl, nick NaoMi ;]

A serwer polecam grałam tu wcześniej daaawno teraz wracam ^^

k1hvCVp.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam i serdecznie Zapraszam do gildii NewbiS Polaka gildia w 100-u% Ogarnięta gildia Fajni ludzie :)

 

Lvl cup : 230

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Na serwie ostatnio kręci się dużo złodziei więc jeżeli macie coś pożyczyć komuś cennego to nie pożyczajcie :D

A co do gildii tu to niestety nie ma polskiej ogarniętej gildii xD Byłam w jednej to okazało się, że złodzieje sami itp, już nie będę wymieniać nazwy :P Dlatego postanowiłam założyć swoją i może zbierze się ciekawa ekipa na gród ? Któż wie...:P

k1hvCVp.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...