Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska-Craft [DEDYK][100SLOT][SURVIVAL+FRAKCJE][MODY][NOWYLAUNCHER][NONPREMIUM][BRAK WL]


daviddv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam EE2, bardzo dużo bugów, przez które robilibyście resety map co pare dni.

 

Kurw* koleś na serwerze nie ma EE2. Ty gadasz ,ze reset mapy co pare dni przez tego moda jak serwer stoi 1 dzień ;]

 

Ps: Czy Ty jesteś od tych ****** z skallcrafta ?

 

Chłopie następnym razem myśl potem pisz....

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

zajembiste nowe zwiezaki ale pismo okropne na tej 1 stronie nieda sie czytac...

 

 

minecraft-sheep.png

 

Twoje pismo nie leszpe. Nie powinno być zwierzaki ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale nie działa mi launcher. Pisze ze mam czekać to czekam ale do minecrafta mi nie wchodzi :/.

 

Nie wiem co zrobić a bardzo chcętnie chciałbym zagrać.

 

Pozdrawiam

 

Edit: Mój bład odpalało mi sie Winrarem :D. Tylko teraz gdzie jest ip ?.

Opublikowano

@Up

 

IP jest na 1 stronie

 

IP: 192.166.219.47

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mam 2 problem :/. Gdy wchodze na serwer nie mam texturek nic jakby świata nie bylo nie wiem co ja źle zrobiłem...

Opublikowano

Kontakt będzie możliwy przez forum.

 

Radzil bym wgrac mody o nazwie: EE2 (Equavalent Exchange2)

 

-Redpower 2

 

-IC2 (industrial craft2)

 

-Build Craft 3

 

Pozdro.

9sf1Un9.png

Opublikowano

AAdam27 zgadzam sie te mody będa pasowały.Tylko będzie tak jak na SkallCraft większość będzie zablokowana...

Opublikowano

Dupa jak nie pasi wam kurwa server jebane chuje z skallcraft neoza jebana pizdy kurwa tylko wam kurwa skallcraft ktory jest najgorszymy serverem swiata czemu ? 1.Admin olewa graczy 2.Lagi!!! 3.Server dla kasy To sa wady skallcraft dlatego jak wam juz ten server nie pasi to juz nie wiem co wy chcecie.

Tera o tym servie

1. Miła admistracja

2. Zero lagow !!!!!!!!!!!!!!

3. Fajne mody

4. Mili gracze

5. Zero lagow znowu :) !!!!!!!!!

Opublikowano

Widać ze administracja nie ogarnia przykładowo "Normal00z". Zrobił event Spleefa sciągnoł cuboida i ci co spadli na dół dawali pod siebie klocki! POPROSTU ŻENADA ! Kompletny nieogar :/.

 

@Up

 

Zgodze sie tylko administracja nie ogarnia...

Opublikowano

Pytałem się ich coś a oni nic

 

Przepraszamy bardzo ale nie jesteśmy wstanie odpowiadać na 1000 zadawanych pytań ; ) , Na forum jest dział z pytaniami i można sie zapytać tam na pewno odpowiemy :D

Opublikowano

Zakupujemy właśnie reklamy na różnych forach internetowych o dużej popularności , to kwestia czasu aż gracze zaczną się schodzić !

 

Zapraszamy na serwer !

Opublikowano

Widać ze administracja nie ogarnia przykładowo "Normal00z". Zrobił event Spleefa sciągnoł cuboida i ci co spadli na dół dawali pod siebie klocki! POPROSTU ŻENADA ! Kompletny nieogar :/.

 

@Up

 

Zgodze sie tylko administracja nie ogarnia...

 

Tak, dałem flage aby mogli niszczyc tak ? więc budować też mogli, przegrałeś i już coś do mnie masz przepraszam.

Opublikowano

Widać ze administracja nie ogarnia przykładowo "Normal00z". Zrobił event Spleefa sciągnoł cuboida i ci co spadli na dół dawali pod siebie klocki! POPROSTU ŻENADA ! Kompletny nieogar :/.

 

@Up

 

Zgodze sie tylko administracja nie ogarnia...

 

Ten gracz "Normal00z" nie jest nawet w administracji......

 

Nie wiem kto był taki głupi i kazał mu robić event ;/

 

Przepraszamy

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up

 

Serwer jest ON...

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Server godny uwagi Polecam ! Prosze adminow o wgranie jakis modow na pojazdy czyli samoloty czlogi i samochodzy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...