Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Admini+23] AssasinCraft [Survival+RPG+Frakcje] [Przyjdź, baw się FairPlay i poznawaj nowych ludzi]


MacPol

Serwer głosowy  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer g?osowy wolisz?

    • Mumble
      14
    • TS3
      72
    • Prywatnie/Skype
      25
  2. 2. Czy wolisz serwer 1.2.5 z pluginami czy 1.3 bez?

    • 1.2.5 z pluginami
      48
    • 1.3.1 bez pluginów
      63

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładny Serwer :) Polecam ! Ogarnięta administracja ... można się nieźle powbawić na takiej mapce ;) A kiedy jakiś evencik ?? Bo pracour by się przydał z nagrodami Hihih

 

Bedzie kolo 16 pierwszy :)

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer jak najbardziej :)

 

PS. Będą kiedyś na serwerze mody ?

 

Niestety nie będzie modów, ponieważ hosting nie pozwala na wgrywanie modów.

Opublikowano

serwer zarabiscie zrobiony i fajnie uzadzone pluginy a mapka z assasin creed 2

 

 

 

a czy bedzie timbermod w serwie?

 

Nie potrzeba Timber Moda, ponieważ jest wgrany plugin Tree Assist, który działa podobnie do Timber Moda. Niestety ta opcja ścinania drzew jest tylko dla VIP'ów. A jeżeli jesteś zwykłym graczem to możesz tylko złotą siekierką tak ścinać jak w Timber Modzie.

Opublikowano

fajnie fajnie opinie macie dobrą ;d zagram tylko jak będzie mi się chciało :D server ilu slotowy ?:D

YAY

Opublikowano

fajnie fajnie opinie macie dobrą ;d zagram tylko jak będzie mi się chciało :D server ilu slotowy ? :D

 

30 slotów jak na razie... zobaczymy jak potem bedzie

Opublikowano

A kiedy Będzie serwer postawiony na 1.3??

A tak przy okazji to fajny serwer mi się ogółem podoba ponieważ

- Częste eventy

- Mili Administratorzy

- Fajny Zamek

- Zajebiste pluginy

- Gildie

To tyle.

Opublikowano

A kiedy Będzie serwer postawiony na 1.3??

A tak przy okazji to fajny serwer mi się ogółem podoba ponieważ

- Częste eventy

- Mili Administratorzy

- Fajny Zamek

- Zajebiste pluginy

- Gildie

To tyle.

 

Jeśli tylko ukaże sie 1.3.1 stabilne to wgramy. Jaki masz nick na serwie ?

Opublikowano

Ja mam 2 pytania:

  1. ile jest dokładnie Questów na zamku?
  2. Jak ukaż się 1.3.1 stabilne to czy będzie nowa mapka?

Opublikowano

Ja mam 2 pytania:

  1. ile jest dokładnie Questów na zamku?
  2. Jak ukaż się 1.3.1 stabilne to czy będzie nowa mapka?

 

 

1.Na zamku jest 5 questow.

2.Nie, zostaje stara mapa. ;)

Opublikowano

Serwer stawia na ilości graczy czy na ich jakość??

 

Oczywiście na jakość graczy, nie potrzeba nam noobów na serwerze. Ogarnięci gracze wystarczają. ;)

Opublikowano

Oczywiście na jakość graczy, nie potrzeba nam noobów na serwerze. Ogarnięci gracze wystarczają. ;)

 

Tak jak powiedzial kolega... Wciaz szukamy graczy ogarnietych i umiejacych grac... Dlatego prosze sie nie zrażać iloscią osob bo ona sukcesywnie rośnie :)

Każdy gracz jest traktowany indywidualnie i z każdym graczem możemy pogadać :) Dodatkowo od serwera odstrasza brak mozliwosci uzywania xraya i cheatow ale ten kto ceni gre fair play doceni wlasnie tą zalete :)

Opublikowano

Serwer mi się bardzo podoba - bardzo ciekawy klimat 10/10

 

Pozdrawiam i może do zobaczenia w grze : Lily.

 

Tak apropo Czy MacPol jest H@?

1044853342.jpg
Opublikowano

Serwer mi się bardzo podoba - bardzo ciekawy klimat 10/10

 

Pozdrawiam i może do zobaczenia w grze : Lily.

 

Tak apropo Czy MacPol jest H@?

 

Tak, MacPol i Arci19pl są właścicielami serwera.

Opublikowano

Tak, MacPol i Arci19pl są właścicielami serwera.

 

Gratuluje koledze Faflikowi który za pomoc w rozwoju (informowanie graczy, bezinteresowna pomoc) o trzymuje range moderatora serwera :)

Aktualny Sqad:

Admin: MacPol, Arci19pl

Mod: Badyxx, Faflik

 

Uprzedam pytania. Nie szukamy nikogo do administracji. Jeśli z własnej woli będziesz pomagal innymi, bedziesz aktywny oraz będziesz spełniał reszte kryteriów to po rozmowie na mumble sami zaproponujemy dolączenie do obsługi serwera.

 

Wszelkie pytania i prośby o adma traktować bedziemy jako SPAM a przy przekraczani granicy wyciszać gracza. Dziekuje i zapraszam :)

Opublikowano

Gratuluje koledze Faflikowi który za pomoc w rozwoju (informowanie graczy, bezinteresowna pomoc) o trzymuje range moderatora serwera :)

Aktualny Sqad:

Admin: MacPol, Arci19pl

Mod: Badyxx, Faflik

 

Dzięki :)

 

Pytanie moje jest takie

1. Czy zostanie ta sama mapa co na 1.2.5 czy będzie nowa po zrobieniu serwera na 1.3.1 ??

 

Już takie pytanie bylo zadane - zostanie ta sama mapa z 1.2.5.

Opublikowano

 

Już takie pytanie bylo zadane - zostanie ta sama mapa z 1.2.5.

 

Aktulanie mapa ograniczona jest do 2500 kratek od spawnu... po wgraniu 1.3.1 zostanie powiekszona do 3500 wiec miedzu 2500 a 3500 bedzie mozna znalezc (piramidy itD) występujace w wersji 1.3.1 :)

Opublikowano

Pytanie McMMo

  • Czy jest możliwości kupna MAX LVL danej klasy???(np. za tyle co konto Vip lub mniej

 

Narazie nie ma, ale planujemy takie coś zrobić.

Opublikowano

Narazie nie ma, ale planujemy takie coś zrobić.

 

Prosze o kontakt o 23-24 w celu dodania skilla za równowartość konta VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...