Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Admini+23] AssasinCraft [Survival+RPG+Frakcje] [Przyjdź, baw się FairPlay i poznawaj nowych ludzi]


MacPol

Serwer głosowy  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer g?osowy wolisz?

    • Mumble
      14
    • TS3
      72
    • Prywatnie/Skype
      25
  2. 2. Czy wolisz serwer 1.2.5 z pluginami czy 1.3 bez?

    • 1.2.5 z pluginami
      48
    • 1.3.1 bez pluginów
      63

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

McMMo-czy trzeba włączać daną klasę czy nie??

 

Nie trzeba wlączać... poprostu zaczynasz szkolić używając danego narzedzia :) Chyba że chodzi Ci o party?

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie trzeba wlączać... poprostu zaczynasz szkolić używając danego narzedzia :) Chyba że chodzi Ci o party?

A exp w Party dzieli się na wszystkie osoby znajdujące się w grupie?
Opublikowano

A exp w Party dzieli się na wszystkie osoby znajdujące się w grupie?

 

Dzieli sie skill ale nie EXP (zielone kulki).

Opublikowano

Server Fajny Mila Administracja Pomocna 0 Lagow Mili Gracze Takie tam Niczego Nie Brakuje Wszystko Ladnie Zbudowane Wbijac !!

FACE PALM

Opublikowano

Dziala ale jest utrudnione wejscie ;P

Co do endu dlaczego jak ktos zabija smoka jakims smiesznym sposobem powracaja wieze regenerujace ??

Opublikowano

Polecam Ten Serwer, ponieważ jest parkour(który uwielbiam :D ), są przeróżne questy, anty-xray, miła atmosfera i oczywiście Wspaniała administracja! Polecam! :). O której najczęściej są eventy ;) ?

Opublikowano

Serwer zapowiada się na bardzo fajny :] Grałem na nim trochę i muszę stwierdzić że jest "zajebiście" Ogarnięta Administracja na wysokim poziomie kultury i nie ma płaczków :] Polecam ! i Zachęcam do Grania :] + 0 Lagów i ogarnięte pluginy bez bugów.

 

Ps. Czy będzie organizowany turniej na arenie? i kiedy będzie możliwość wejścia do Endu bo pisało że prace.

 

Zapraszam nick : VaBene

 

Chyba Kupie Vip-a

Opublikowano

Serwer jest fajny , polecam.Atmosfera na nim jest bardzo przyjemna , nie padaja przekleństwa (dopóki ja nie wejde)

Pozdrawiam i Polecam Martyna Wojciechowska

 

A tak na serio xRangerSX

 

Tylko mam pytanie.Kto jest wlascicielem serwera?

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

Co do endu dlaczego jak ktos zabija smoka jakims smiesznym sposobem powracaja wieze regenerujace ??

 

2-3 razy dziennie jest odnawiany caly END :) Zarpaszamy wszystkich :)

Opublikowano

Mam jedno pytanie. Otóż jaki jest maksymalny poziom każdego skilla ?

 

O ile się nie mylę można mieć maksymalny poziom skillów 3000.

Opublikowano

Polecam Ten Serwer, ponieważ jest parkour(który uwielbiam :D ), są przeróżne questy, anty-xray, miła atmosfera i oczywiście Wspaniała administracja! Polecam! :). O której najczęściej są eventy ;) ?

 

Eventy sa z reguly o godzinie 16-24 :P Wiec zapraszamy :)

Opublikowano

Bardzo ładny Serwer :) Polecam ! Ogarnięta administracja ... można się nieźle powbawić na takiej mapce ;) A kiedy jakiś evencik ?? Bo pracour by się przydał z nagrodami Hihih

Opublikowano

super ten serwer bardzo polecam wejdzcie

 

a czy bd plugin timbermod?

Jest Taki Plugin ale Tylko Vipy mają do niego dostęp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...