Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SIEMA Szukam osoby do grania i nagrywania.

 

 

Tak z 4 osoby :)

 

Wymagania

 

wiek:13+

nagrywać na YT

Mieć: 30 widzów min.

I mieć ogarnięte mikro i mutację

Grac na serwerze: Apex EU

 

 

Chętnych proszę o kontakt skype: miodzioodbodzio

 

 

Moje staty w NFS World

 

Auta: Audi A1, Nissan Silva

Lvl: 14 wciąż rosnie

nick: Kezzgames

 

 

Mój kanał: http://www.youtube.com/user/KeZzGames

 

 

PS:Musisz być chętny do grania i nagrywania :D

Opublikowano

Nick:OKONEKPL1

 

Lv:18 (wciąż rośnie)

 

Auta:Lamborghini Miura Z kodu i Volkswagen Scirocco

 

Serwer: APEX-EU

 

to ja zmnieniłem sobie konto i to już jest nieważne wkrótce wstawie nowe zgłoszenie.

Opublikowano

Mam plan na dziś, rozgrywka o godzinie 17:00 pod tytułem mały zlot.

Spotkalibyśmy się na miejscówce MRT lub MPC Forum.

Oczywiście kanał na TS'ie jest otwarty więc komunikacja jak najbardziej.

 

Kto chętny? Proszę pisać do mnie na prv. Możliwe, że będę o godzinie spotkania na TS'ie i tu na MPC więc każdy bedzie mógł dołączyć się w każdej chwili (szczególnie na TS)

 

e/ Apex-EU

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Chętnie pośmigam z kimś ogarniętym.

Staż kilkuletni, oczywiście Apex EU

lvl 50+

Autka :

Mustang

Aston Martin Vantage V12

Audi R8 oraz A1

Lotus Elise (moje pierwsze poważne auto w grze)

Lexus LFA

Porsche GT2

Pontiac

Lambo (strasznie słabe ..)

 

Nick - lokis91

Opublikowano

Witam. Szukam ogarniętej osoby, do wspólnej gry :)

Mój lvl : 15

Nick: Almound

Autka: (Standardowe lekko stuningowane Audi A1)

Wiek: (osoby która mogłaby wspólnie grać) 12+

Chciałbym by osoba miała przyblizony lvl do mojego :)

Jeśli ktoś byłby chętny prosiłbym o kontakt skype: almound3

Opublikowano

Chicane EU

Nick : HAPPY699

Poziom : 60

Samochody : Z każdej klasy, a jest ich tak dużo, że nawet ich nie będę wypisywać.

HAPPY699.png

 

Opublikowano

APEX EU

Nick : DESTINZ997PL lub DESTINER997PL

Poziom : 60 i 46

Samochody : Mi chodzi o tego 2 kierowce czyli Destinz997pl [46lvl] Mam tam 6 aut Najlepsze to Lamborghini Gallardo lp 560-4 i kilka auto kupionych a nie ulepszonych z powodu małej ilości zwycięstw i mało dropi mi itemów 2-4 gwiazdkowe . I nie chodzi mi o rywalizację a o pomoc w wydropieniu silnika lub doładowania albo czegoś innego ...

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

CHICANE-EU


Nick: BL00DYPL (zera w nicku)


LvL: 57+


Samochody: | Nismo | LFA | Cinque | Lambo Roadster | F1 | Boss '302 | Eclipse GS-T | MR2 | Silvia(s15) |



Szukam 1-3 gracza(y) w miarę ogarniętych na ucieczki drużynowe opcjonalnie sprinty, circuity. Głównie na drop.

Opublikowano

Apex-Eu

Nick : 6Lukaash9

Lv : 30 ( Ciągle up'am :D )

 

Samochód : Lexus LFA ( Słaby tuning z powodu low dropu ;x )

 

Poszukuję 1-2 graczy do wspólnej gry oraz rozwijania się. ;)

Opublikowano

Apex Eu

Nick: Slenderman11

lvl:60

 

samochody: LFA s klasa, CCX s klasa, 911 gt3 rs A SPEC, E30 B Spec, porsche 959,SLR,EVO X, GT-R, no i kilka innych, jam jest cziter więc stać mnie na każde auto za IGC :)


Apex Eu

Nick: Slenderman11

lvl:60

 

samochody: LFA s klasa, CCX s klasa, 911 gt3 rs A SPEC, E30 B Spec, porsche 959,SLR,EVO X, GT-R, no i kilka innych, jam jest cziter więc stać mnie na każde auto za IGC :)

Opublikowano

Apex Eu


Nick: NAPIZGACZ


lvl:60



samochody:CCX,Audi R8 te lepsze :D,Porshe Boxer Spider,Porsche GT 911 RS,Lamborghini Galardo,Mustang BOSS,BMW m3 sport a reszty mi się nie chce wymieniać



GRAM NA APEX EU



A teraz jeszcze 1 sprawa dotycząca skype lub ts 3 chętnie bym pograł z kimś kto właśnie posiada dowolny komunikator . Jeżeli ktoś ma skype to dodajcie tusztom1.


Opublikowano

Serwer: Apex EU
Nick: XBITIO
Lvl: 49 i rośnie
Auta: Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder, Audi R8 Coupe 5.2 FSI Quattro, BMW M3 Sport Evolution, x2 Porsche Cayman S (z dawnego bugu), Lamborghini Miura Concept (z kodu), Audi A1 Clubsport Quattro (z kodu), Lotus Elise, Porsche 911 GT3 RS, Chevrolet Corvette ZR1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...