Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa Masakra [non premium] [0 lagów] [no hamachi]


matiomatio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię : Oskar

Wiek : 14

Nick : adimus11 (premium)

Doświadczenie w Minecrafcie : Znam się na wszystkim.

Dlaczego nasz serwer : Dosyć mam griferowania moich budowli... myślę, że server z wl będzie pewnym zabezpieczeniem.

Coś o Sobie : Chyba to co linijkę wyżej :)

ico_16_favrem.png
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię : Arkadiusz (wole Arek :P)

Wiek : 13 lat (jestem ogarniety :) )

Nick : Pr0GaminGPL

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od okolo 1.5 :P (nie pamietam tak za bardzo cos kolo tej wersji)

Dlaczego nasz serwer : Lubie taki tryb serwerow Oraz widze ze ten serwer bedzie ogarniety :)

Coś o Sobie :Mam 13 lat nie zachowuje sie jak dziecko mialem na paru serwerach admina aktualnie mam na 1 :P to chyba oznacza ze jestem ogarniety :P To tyle o sobie Pozdrawiam :)

Lubie to

Opublikowano

Imię : Karol

Wiek : 17

Nick : WinterFresh

Doświadczenie w Minecrafcie : Nie gram specjalnie długo, ale znam się już całkiem dobrze :)

Dlaczego nasz serwer : Od dłuższego czasu szukam serwera, niedawno powstałego o podobnych zasadach jak ten :)

Coś o sobie: :P

Opublikowano

Imie:Kamilek

Wiek:16

NicK:GanStricK

Doświadczenie w Minecraft:Gam od 1.3.1

Dlaczego na naszym serwie:Co tu pisać polubiłem masakre skkf i jesli u was tak będzie to jesteście wielcy

Coś o sobie:Sam zrobiłem na Hamichi taki serwer , robie Let`s playe lecz nie z minecrafta (link:http://www.youtube.com/user/GanStricK?feature=mhee) Jestem spoko goście i nie jakimś dzieckiem neo:)

Opublikowano

Imię : Marek

Wiek : 14

Nick : Pluskief

Doświadczenie w Minecrafcie : Ogromne

Dlaczego nasz serwer : Bo ciekawa koncepcja :D

Coś o sobie: ... Ale co? Ja tu tylko statystycznym graczem minecrafta jestem...

Opublikowano

Imię : Szymon

Wiek : 12 (wiem ,że mało)

Nick : BlackJokerPL

Doświadczenie w Minecrafcie : Od alphy 1.1.0

Dlaczego nasz serwer : Myślę ,że to będzie fajna zabawa grać na takim serwerze i chce pokazać też innym ,że nie wiek się liczy tylko pomysły i dojrzałość.

Coś o Sobie : Cześć jestem Szymon mam 12 lat , po wakacjach (Niee!) ide do 5 klasy podstawowej.Co tu pisać lubie grać w minecraft'a ,lubie matematyke i polski.To tyle

Opublikowano

Imię : Dawid

Wiek : 10 sierpnia 19

Nick : drjoint

Doświadczenie w Minecrafcie : 1.1

Dlaczego nasz serwer : Oglądalem skkf i chcę pograć na serwie tego typu:)

Coś o Sobie : Mam team-speak 2 mozemy jesli chcecie pogadac:).Jestem bardzo miły, Lubie ludzi itp :)

Opublikowano

A oto wzór:

Imię :Krzysiek

Wiek :14

Nick :Demun103

Doświadczenie w Minecrafcie : 2 lata

Dlaczego nasz serwer : Bo jeszcze ma takim nie gralem ;p

Coś o Sobie :Mam 14 lat, chodze do gimazjum. Lubie rysowac i grac oczywiscie w minecrafta

3bf133c198a81c089f07b8d020719e63.jpg

Opublikowano

Imię : Dawid

Wiek : 15

Nick : Jeme

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram

Dlaczego nasz serwer : Lubie tego typu serwery

Coś o Sobie :Po co ci to wiedzieć?

Opublikowano

Imię : Bartek

Wiek : 15

Nick : Duke

Doświadczenie w Minecrafcie : gram może z 1.5 roku

Dlaczego nasz serwer : Myślę że będzie to fajne przeżycie, nie grać ciągle na tych hardcore lub survivalach tylko zagrać w nie dużym gronie.

Coś o Sobie tak jak up po co mam dodawać coś o sobie:) Znam podstawy ortografii, lubię budować w minecraft oczywiście. Powinno wystarczyć

Opublikowano

Imię : Maciek

Wiek : 12

Nick : pieofdeath

Doświadczenie w Minecrafcie : Wszystko wiem praktycznie prawie ;d

Dlaczego nasz serwer : Kwadratowa Masakra coś fajnego

Coś o sobie: Gram w minecrafta i lubie piłke nożną :D

Opublikowano

A oto wzór:

Imię :

Wiek :

Nick :

Doświadczenie w Minecrafcie :

Dlaczego nasz serwer :

Coś o Sobie :

 

To co kolorowe ... na co to wam ? Do gry nie jest to potrzebne ... -,- Nie zagram . Mógł byś jakieś ss'y czy coś dać ...

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Imię :Jakub

Wiek : 14

Nick : dog123456

Doświadczenie w Minecrafcie :Ogromne

Dlaczego nasz serwer : Bo ciekawy pomysł

Coś o Sobie :co tu opowiadać polubiłem skkf'a i masakre chciałbym na takim serwerze zagrać i właśnie mnie ten serwer przyciągnął

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Imię : Kamil

Wiek : 15

Nick : Silver

Doświadczenie w Minecrafcie : Od samego początku :)

Dlaczego nasz serwer : Dlaczego by nie ?

Coś o Sobie : Mam zmienny charakter jak baba w ciąży. Cierpliwy/Objawy ADHD, Odpowiem normalnie/ Strolluje odpowiedz itp..

Opublikowano

Imię : Szymon

Wiek :

15

Nick : Jamriko

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji Alpha

Dlaczego nasz serwer : Zainteresował mnie pomysł

Coś o Sobie :

Interesuję się geografią i astronomią

Opublikowano

Imię : Cezary

Wiek : 15

Nick : Cezarion

Doświadczenie w Minecrafcie : Bardzp duże ... gram od clasica :)

Dlaczego nasz serwer : Zapowiada się bardzo ciekawie ... Jestem pewny , że serwer wypali ;)

Coś o Sobie : Bardzo lubię budować Modern House ( oczywiście w minecraftcie ) Ogólnie lubię hardcore ;D

Opublikowano

Imię : Marsel

Wiek : 17

Nick : MrMarsi1

Doświadczenie w Minecrafcie : Dość spore ^^

Dlaczego nasz serwer : A czemu nie ??

Coś o Sobie : Lubię placki !! :D

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Imię:Tomek

Wiek:15

Nick:Sameziomy

Doświadczenie w Minecrafcie :Dosyć duże

Dlaczego nasz serwer:nie grałem jeszcze takiego typu rozgrywki

Coś o Sobie:interesują mnie bardzo gry komputerowe

Opublikowano

Imię : Piotr

Wiek : 18

Nick : NickOver

Doświadczenie w Minecrafcie : Coś ponad 2 lata.

Dlaczego nasz serwer : Ponieważ od czasu SKKF'owej kwadratowej masakry chciałem zagrać na tego typu serwerze.

Coś o Sobie : No i co ja mam tu napisać? Jestem ogarnięty, mówią że umiem budować. Praktycznie zawsze jak mogę pomagam graczą. No chyba że mi ktoś zalezie za skórę to już ma problem. A no i umiem dużo z redstonem, więc będę robił ciekawe pułapki :D

Moje TuT'y

 

 

Archiwmenty:

 

 

mca.png

100 postów

150 postów

200 postów

300 postów

400 postów

500 postów

 

 

Opublikowano

Oj tak ! Masz racje ! Olali strasznie . :)

Admini 12-14 lat ... -,- Serwer nie ogarnięty, grają tylko ze znajomymi ... -,-

 

Nie polecam ...

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Imię :Daniel

Wiek : 13

Nick : Foreverlife17

Doświadczenie w Minecrafcie : Od Alphy ale dopiero od bety 1.5 mam Premium

Dlaczego nasz serwer : Poniewasz bardzo dobry pomysł

Coś o Sobie :Cchciałbym tam zagrac poniewaz podobaja mi sie takie serwery

Opublikowano

Imię : Kuba

Wiek : 13

Nick : Kokutstc [premium]

Doświadczenie w Minecraft : gram od 1.3 beta

Dlaczego nasz serwer : Bo lubie kwadratowa maskare i wasz serwer moze mi to zapewnic

Coś o sobie: ... Lubie grac i tp. i mam humor

Opublikowano

Imię: Piotrek

Wiek : 11 (wiem trochę mało)

Nick : DearMeFuck

Doświadczenie w Minecrafcie : Dobre

Dlaczego nasz serwer : Ponieważ,mam myśl ze jest fajny.

Coś o sobie : Lubie grac w Minecrafta i mnie to pociesza:)

Opublikowano

Imię : Jakub

Wiek : 14

Nick : Mykasero

Doświadczenie w Minecrafcie : Dostateczne (1.6.6)

Dlaczego nasz serwer : Fajnie się zapowiada :D

Coś o Sobie : ... (-Coś o sobie-)...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...