Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa Masakra [non premium] [0 lagów] [no hamachi]


matiomatio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj tak ! Masz racje ! Olali strasznie . :)

Admini 12-14 lat ... -,- Serwer nie ogarnięty, grają tylko ze znajomymi ... -,-

 

Nie polecam ...

 

Być może ja taki projekt postaram się zrealizować do końca wakacji :)

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię : Marcel

Wiek : 17

Nick : Valaai

Doświadczenie w Minecrafcie : Bardzo duże gram od alpha

Dlaczego nasz serwer : no na jakims trza grac :x

Coś o sobie: ;x

Opublikowano

Imię : Patryk

Wiek : 13

Nick : PatryssPL

Doświadczenie w Minecrafcie : około rok

Dlaczego nasz serwer : Ogólnie nudzi mi się ;) nawet kiedy jest szkoła mam dużo wolnego czasu , mógłbym wtedy pograć z wami, lubię grać w Minecraft :]Szczególnie chciałbym zagrać u was bo właśnie poszukuję serwera tyku Kwadratowa masakra :P

Coś o Sobie :No a więc mam na imię Patryk , mam 13 lat(proszę nie myślcie że jakieś dziecko itp,) wiek tu chyba wiele nie znaczy ;) Chodzi o zabawę prawda?Jeśli chodzi o grę to nie jestem samolubny, jeśli ktoś jest w ciężkiej sytuacji pożyczę mu itemki.

Umiem grać na survivalu i uwierzcie mi że wiek to nie wszystko ;)

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Imię : Damian

Wiek : 41

Nick : PanBuzdygan

Doświadczenie w Minecrafcie : od powstania

Dlaczego nasz serwer : szukam serwera który nie zniknie z dnia na dzień

Coś o Sobie : Emerytowany policjant siedzi sobie w domciu i gra, aktualnie w Minecraft. Lubie posiedzieć sobie na Skype, czy TS i pokopać wszelkiego rodzaju minerały.

Opublikowano

A oto wzór:

Imię : Eryk

Wiek : 16

Nick : AviatusPL

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od alphy, więc chyba wystarczająco

Dlaczego nasz serwer : Chciałbym zagrać na dobrym serwerze bez nooob'ów którzy chodzą i robią na złość

Coś o Sobie : Nie potrzeba

Opublikowano

Imię :

Jakub

Wiek :

15

Nick : jakub876

Doświadczenie w Minecrafcie :

Wystarczajace

Dlaczego nasz serwer : zapowiada sie ciekawie

Coś o sobie: po co to ?

Opublikowano

Imię : Maciek

Wiek : 14

Nick : Raycius

Doświadczenie w Minecrafcie : Od classica :)

Dlaczego nasz serwer : Lubie kwadratowa masakre

Coś o Sobie : Jestem małym troszke pop********** czlowieczkiem lubiacym mc

Opublikowano

Imię : Mateusz

Wiek : 12

Nick : En0iR

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji alpha

Dlaczego nasz serwer : Chciałbym pograć na serwerze podobnym do kwadratowej masakry.

Coś o Sobie :Nie ma co tu pisać

Opublikowano

Imię : Adrian

Wiek : 14

Nick : Condit

Doświadczenie w Minecrafcie : gtam od 1.5

Dlaczego nasz serwer : Ten serwer to cos nowego nigdy jeszcze na takim nie gralem i chcialbym sprobowac

Coś o Sobie :Lubie grac w pilke nozna uwielbiam wchodzic na mpc :D jestem bardzo mily i sympatyczny

Opublikowano

Imię : Łukasz

Wiek : 14

Nick : RudyMenPL

Doświadczenie w Minecrafcie : od alphy

Dlaczego nasz serwer : a tak zeby sobie pograć

Coś o Sobie :Lubie Placki i lubie drzem

2boXRtY.gif
Opublikowano

Imię : Michał

Wiek : 16

Nick : PrestoneK

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji 1.4 , więc troszku ogarniam.

Dlaczego nasz serwer : Bo jestem ciekawy co to bedzie:P.

Coś o Sobie : Lubie masło orzechowe.

QYUhDIk.png


Opublikowano

Jako że administracja olała ten temat, a organizatorem było 12 letnie dzieciaki, jeszcze w tym tygodniu możecie w publikacjach szukać Tematu w którym zaproszę was do podobnej zabawy na własny server, ale już z poważniejszymi ludźmi. Miejsc na WL będzie około dwudziestu. Możeci mi wysłać odrazu PW, a z pojawieniem tematu wam go od razu zalinkuję.

 

Pozdrawiam ~ARCHI

Opublikowano

Imię : Patryk

Wiek : 13

Nick : PatrykN2000

Doświadczenie w Minecrafcie : od wersji alpha

Dlaczego nasz serwer : dlaczego hmmmm szukam serwera typu Kwadratowa masakra

Coś o Sobie lubię grać w MC FIFE jak coś mam TS i bym jeszcze chętnie rozmawiał

Opublikowano

Imię : Marcel

Wiek : 13

Nick : Saesenthis

Doświadczenie w Minecrafcie : Średnie, gram od 1.7.3

Dlaczego nasz serwer : Szukam servera i nie umiem znalesc :(

Coś o Sobie : Lubie grac w pilke nozną i w gry komputerowe

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Imię : Bartek

Wiek : 14

Nick : MineResim

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji InDev ^^

Dlaczego nasz serwer : Ponieważ myślę, że będzie tutaj miła atmosfera :D

Coś o Sobie : Mam na imię Bartek, mam 14 lat, i mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Interesuję się sportem, najbardziej pływaniem

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Imię : Michał

Wiek : 13

Nick : TheSzaser

Doświadczenie w Minecrafcie : 2 Lata

Dlaczego nasz serwer : Lubie takie serwery i chce nagrać z tego Let's Play

Coś o Sobie : Jestem Michał mam 13 lat i interesuję się Sportem .

Opublikowano

Imię : Sebastian

Wiek :14/15

Nick : Kali

Doświadczenie w Minecrafcie :Od początku

Dlaczego nasz serwer :Zainteresował mnie pomysł

Coś o Sobie :co tu opowiadać polubiłem skkf'a i masakre chciałbym na takim serwerze zagrać i właśnie mnie ten serwer przyciągnął

Opublikowano

Imię : Kamil

Wiek : 13

NIck : SahareF

Doświadczenie w MC. : Gram od wersji Alpha

Dlaczego nasz serwer : iteresują mnie serwy MC typu KM

Cos o sobie : Iteresuję się karatę oraz Muay-Thai

Opublikowano

Imię :Paulina

Wiek :12

Nick :paulina3211

Doświadczenie w Minecrafcie :gram tak okolo 4 lat

Dlaczego nasz serwer :bo lubie takie serwery i uwazam ze tan jest najlepszy

Coś o Sobie :jestem osoba bardzo mila przyjazna pomocna i wesola :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano


Imię : Przemek
Wiek : 13
Nick : MainBot1555
Doświadczenie w Minecrafcie : 2 lata
Dlaczego nasz serwer : bo jest fajny :D
Coś o Sobie : yYY jestem ogarnienty :P

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...