Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jaką bron kupić na perma ?


Dektored

Broń uniwersalna  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uniwersalna bro? na ft eli qr etc..

    • G36E Valkyrie
      14
    • M416 CQB
      10
    • M6A2 SRT
      24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie o celowniku troche chaotycznie napisane..

Jeśli chodzi ci o ten celownik od CSM (ranga którą masz w sygnaturcę) to moim zdaniem jest on celniejszy od tego 2 (chyba od SSG nie jestem pewny) i bardziej przejrzysty i jego ci do srt polecam :)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Jest celniejszy ale jakoś ja nie potrafię nim grać :P

 

Jeśli szukasz SMG za nx to polecam OMA (one man army)

Opublikowano

matko, matko :) ale sie jaracie.. ja na twoim miejscu kupił bym P90TR znakomita bron! nie porzalujesz

jestem pewnien , że nie poRZaluje !

 

bierz M6A2 SRT bo i tak jestes slaby nawet dobra bron Ci nie pomoże pozdro

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

Pytanie o celowniku troche chaotycznie napisane..

Jeśli chodzi ci o ten celownik od CSM (ranga którą masz w sygnaturcę) to moim zdaniem jest on celniejszy od tego 2 (chyba od SSG nie jestem pewny) i bardziej przejrzysty i jego ci do srt polecam :)

No przecież chłopie mu strone wcześniej pisałem ;/

(Powtarzanie treści <3) +5% XDDD

//Nie popatrzyłem mój błąd :(

 

@TOP

Jednej rzeczy nie łapie.

Dostałeś ok.50 odpowiedzi abyś brał SRT.

I nie wiem czemu...ale go nie kupiłeś do tej pory.

A spam/flejmik w pewnych momentach ostro jeddzie.

Ja powiem tak :

Nie chce widzieć więcej wizwisk bo temat off.

 

hmm a wiec powiem moze tak grałem na elimkach troche teraz m6a2 zdażyłem nabić tylko 1 killa(koniec rundy) wydaje się na fajną broń i całkiem mocną wiec srt bedzie pewnie troszke mocnieszy mały odrzut ma wiec mi sie podoba tylko przładowuje sie wolniej ale mało razy tak mam ze nawala we mnie 50 osób i mi sie amunicja kończy wiec starczy zostane wiec chyba przy nim bo nie wiem co wiecej zdziałac akurat dobije może do 2lt4 do konca wakacji narazie mam w 5 ale jak jeszcze claymore dojdzie to na qr bedzie szło zajebiście :P jeśli macie jeszcze jakieś wątpilwości co do mojego wyboiry piszcie w komentarzach.

 

PS: co daje ten celownik od w1 (nie znam rangi nazwy w srodku "W" jest on chyba do 1 stopnia)+3 ale czego ?

 

//double post

Jest all ok.

Moim zdaniem świetny wybór ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...