Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Marcuśny

[Dyskusja] Ravia.eu

69 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Ravia już ma miesiąc dlatego zakładam dyskusje.
[center][color=#fff0f5][i][b]Prezentacja.[/b][/i][/color][/center]
[CODE]
http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeudedykpl/
[/CODE]

[color=#fff0f5][i][b]W tym temacie dyskutujemy na temat ravi.eu[/b][/i][/color]
[color=#ffa500]Odemnie[/color]
[color=#ffa500]Ravia ehh fajny serwerek,jednak pozostawia po sobie wiele do życzenia.[/color]
[color=#00ff00]+Dopracowany.[/color]
[color=#00ff00]+Mało bugów o ile nawet są.[/color]
[color=#00ff00]+Nawet fajne questy/chodź mało[/color]
[color=#00ff00]+Stabilny serwer Welesa[/color]

[color=#ff0000]-Jednym wielkim - jest dla mnie sam Isamu wyzywa ludzi na ts,yt.[/color]
[color=#FF0000]-Małe zainteresowanie administracji co do eventów/konkursów itp.[/color]
[color=#FF0000]-Zbyt małe królestwo wyraj,chodzi o lagi przez dużą ilość moobów w ciasnych miejscach.[/color]
[color=#ff0000]-Spodziewałem się więcej po hardzie a nie 20+/- po starcie już 98lv[/color].
[color=#ff0000]-Olewanie przez administracje problem z sprzedawaniem yang na allegro przez topowych graczy,co zwiększa inflacje.[/color]

[i][b]Serwer oczywiście [color=#00ff00]polecę[/color] dla osób co lubią Hardy[/b][/i].
Czekam na wasze opinie na temat serwera.

To, że administracja olewa sprzedawanie yang na allegro to chyba nie jest minus.
Jeżeli jesteś dobrym graczem i masz żyłkę do interesu to i na metinie możesz się dorobić.
Sam sprzedaj yangi ale na innym hardzie. Inflacja - inflacją ale każdy może zarobić PLN.
Serwer sam w sobie zapowiadał się świetnie ale mnie już takie serwery nie interesują.
Nie mam już tyle czasu na grę dlatego wybieram mediumy.
Podsumowując : Jeżeli lubisz ciężkie epxienie, mało nowości typu bronie, zbroje, moby, mapy - to serwer jest dla Ciebie.
@edit
@up spam, bo serwer stoi już miesiąc.
1 osoba lubi to

Moim zdaniem gówno, nic mi się tam nie podoba.
Serwer głównie pod IS, client ohydny m1 itp. Edytowano przez Mayalt
1 osoba lubi to

[CODE]http://www.mpcforum.pl/topic/365455-regulamin-lokalny-dzialu-zapowiedzi-i-dyskusje/[/CODE]

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Temat został ponownie otwarty zapraszam do dyskusji.

Dziwisz się, że olewają ? z całym szacunkiem do Isamu bo nic do niego nie mam, stworzył zajebisty serwer ale z tego co wiem Vayneard czy jak mu tam to kolega Isamu - nie pamiętam dokładnie, chyba razem grali na pl'u.. w którymś filmiku siedzą normalnie na ts'ie i gadają jak kumple - dlatego może normalnie sprzedawać yang na allegro.

Grałem na serwerze, ale mi się odechciało sam nie wiem z jakiego powodu.
1 osoba lubi to

Co do serwera to mi osobiście się nie podoba. Po pierwsze te nowe miasto jakieś, następnie te kd jakieś inne obrazki mają. Jest wiele takiego czegoś co się nie podoba, bo ja chce grać w mt2, a nie w jakiś mt2 + coś innego. Serwery Walesa nie podobają mi sie, ale każdy ma inny gust.
1 osoba lubi to

[quote name='Marcusny' timestamp='1342727181' post='4882318']
[color=#ff0000]-Jednym wielkim - jest dla mnie sam Isamu wyzywa ludzi na ts,yt.[/color]
[/quote]
Zależy kogo wyzywa... Jeśli jakiś troll mówi głupoty i pyskuje to IsAmU ma mu odpowiedzieć ,,Proszę się w moją strone kulturalnie odzywać''?? Z IsAmU można porozmawiać na poziomie, tylko też trzeba się zachowywać.

[quote name='Marcusny' timestamp='1342727181' post='4882318']
[color=#ff0000]-Olewanie przez administracje problem z sprzedawaniem yang na allegro przez topowych graczy,co zwiększa inflacje.[/color]
[/quote]

A w regulaminie piszę, że zabronione jest sellanie itemów, postaci? Mi się takie coś podoba, ja się czegoś drobie i to sprzedam za PLN.

[quote name='Mayalt' timestamp='1342727934' post='4882414']
Moim zdaniem gówno, nic mi się tam nie podoba.
[b][i][u]Serwer głównie pod IS,[/u][/i][/b] client ohydny m1 itp.
[/quote]

Pod IS? Człowieku, wszystko co jest w IS można kupić w grze. Dorobić się w grze jest bardzo łatwo i można szybko wbić skile G/P
Np. na rywalizujacym serverze Bal***a, nie wszystkie mozna sellac z IS.
Server musi się spłacać, zarabiać na siebie. Postaw server bez IS. Wtedy porozmawiamy :> Edytowano przez Grosjean

[quote name='Grosjean' timestamp='1342861908' post='4891471']
Zależy kogo wyzywa... Jeśli jakiś troll mówi głupoty i pyskuje to IsAmU ma mu odpowiedzieć ,,Proszę się w moją strone kulturalnie odzywać''?? Z IsAmU można porozmawiać na poziomie, tylko też trzeba się zachowywać.

A w regulaminie piszę, że zabronione jest sellanie itemów, postaci? Mi się takie coś podoba, ja się czegoś drobie i to sprzedam za PLN.

Pod IS? Człowieku, wszystko co jest w IS można kupić w grze. Dorobić się w grze jest bardzo łatwo i można szybko wbić skile G/P
Np. na rywalizujacym serverze Bal***a, nie wszystkie mozna sellac z IS.
[b]Server musi się spłacać, zarabiać na siebie[/b]. Postaw server bez IS. Wtedy porozmawiamy :>
[/quote]
Głupia wymówka "Serwer musi zarabiać na siebie" tylko chyba pajac w to uwierzy.
Wiadomo że administracja chce zarobić/mieć z tego zysk.

[quote name='Mayalt' timestamp='1342864100' post='4891818']
Głupia wymówka "Serwer musi zarabiać na siebie" tylko chyba pajac w to uwierzy.
Wiadomo że administracja chce zarobić/mieć z tego zysk.
[/quote]

Jaka znowu głupia wymówka? Postawili server i teraz pierwszym zadaniem jest go spłacenie...
A jesli administracja zarobi, to co? Nie mogą? Zabronisz im?

Na tym serverze można się łatwo dorobić bez IS.. Nie rozumiem waszych zażaleń -_- Edytowano przez Grosjean
1 osoba lubi to

Serwer według mnie jest Okej, miło się gra, dużo ludzi, bez IS można osiągnąć tyle samo co pakując w IS'a. Nic dodać nic ująć serwer zarombisty polecam na nim grać!

@PS. Zna ktoś jakieś sposoby zarobku na niskim lvl? :3 Jak by co to PW.

Serwer jest bardzo fajny ,ale naprawde zaczne grać jeśli znajdę kogoś z kim będę mógł pograć od początku na dość dłuższy czas.(Mówie tu o +3/4 tygodnie) i jeszcze dłużej.Wspólny exp w pt,wypady na dt z ekipą i takie tam.Jeśli ktoś się skusi to gg jest w profilu.

xxx Edytowano przez Hydra`

jakby s2 wyszlo to ravia znow stalaby sie jedynym serwerem o ktorym wiekszosc polakow grajacych w metina mowi...

Ja gralem na ravi jakies 2tygodnie ... I gra mi sie znudzila bo nie bylo po prostu co robic tam gra wyglada tak . Robisz postac wbijasz 30lv , Robisz dropa na hematy I dropisz hematy , hematy potem kupujesz fmsa idziesz na runy i metki , potem znow na hematy,runy,hematy,runy i tam tak wyglada gra zanim nie wbijesz 86lv i nie zrobisz Dobrego buffa , dobrego eq Na wyzyne .. Więc serwer bardzo monotonny . , Tak samo z misjami do 75lva jest moze max 10 misji ktore sa bardzo nudne ... , A O cliencie juz nie wspomne Grafika zbroi Itp wyglada okropnie mialbyc nowy client jakis miesiac temu i teraz nawet nie mowia nic o nim ... A wiec ja tam odradzam grania ale jak kto woli :)

2 osoby lubią to

Na s2 jak na razie sie nie zanosi.Serwer jak dla mnie zbyt monotonny,w dodatku brakuje mi tutaj pierscienia teleportacji

Serwer po prostu wspaniały, jest 1 minus:

Ataki = często serwer jest off.

Kto odpowiada za forum Ravi?

Nikt nie może się tam zarejestrować, wyskakuje błąd: Nie możesz się zarejestrować, gdyż dokonano już 2 rejestracji z Twojego adresu IP w przeciągu 24 godzin. Spróbuj później.

Nowy update coś niby wprowadził lecz to "coś" jakiegoś dużego urozmaicenia nie wprowadza. Czekamy na ice run, ciekawe co w nim się znajdzie. 

Gram dwa dni i mi się bardzo podoba :)

Dwa dni spokojnej gry, wojownik 42 i bufek 35. Eq 4b i zwykłe, ribek śr 38 i tradek +6 :D Mi się podoba to że można tak łatwo zdobyć itemki fajne - można samemu robić jak się ktoś postara. Exp jest szybszy, a kilmat prawie jak na starym plu - dużo dzieciarni, ale jest też trochę spoko graczy. Co do ilości graczy to moim zdaniem w sam raz, m1 pełne, a na 4 ch na bo jinno np. expią 3/4 osoby, a nie 10 jak na plu ;) Do tego handlowanie przedmiotami z is i hematy to coś do czego nie dorośnie nigdy global, a bardzo uprzyjemnia gre...

Na temat Ravi sie wypowiadałem multum razy , brak kreatywności, oryginalnośći , nowośći.. serwer jest bo jest hajs sie zgadza . Ktoś ta TS3 ravi kiedyś podliczał głowne zarobki i dochody z tego serwera ..Jeśli sa one trafne to ładnie trzepią kase .
3 osoby lubią to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505592
Użytkowników: 1180332
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: PacY