Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz[RPG+Survival][GameCraft][Potrzebny grafik][Autorski Launcher][Bukkit][McMMO][Serwer godny uwagi!]


chojnasiu

GameCraft  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy odwiedzi? by? serwer?

  2. 2. Czy launcher Tobie si? podoba?

    • Tak
    • Nie
    • Doda?bym swoj? grafik? (zg?oszenie na grafika pisz na pw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada sie beznadziejnie , jak chcesz dac admina czlowiekowi ktory ci dal pozytywny wpis,czlowieku pomysl co robisz.Z pewnoscia nie wejde na sewer.

To nie tak postanowilem włączyc go w grono administratorskie dla tego iz przekonał mnie swoimi preferencjami

 

Echhh.... Kolejny serwer z modami ;/ Do tego LWC ... Nie pogram ...

LWC wypadlo musze edytowac post a mody bedą sie same pobieraly przez launcher wuzej pokazany wiele ich nie będzie będzie Heroes i Mo creatures

 

zapraszam do oceniania launchera! jezeli cos sie w nim nie podoba lub macie jakies wątpliwości piszcie!

 

@refresz

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

pomoze ktos w grafice i w programowaniu? ma HeadAdmin na serwerze

 

przyczyn sie do chwaly serwera! pomoz w tworzeniu historii! zostan grafikiem! Sowicie wynagrodze!

 

Nadal przeprowadzam rekrutacje na admina moderatora grafika i programiste!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

ref

 

mamy juz osobe która zrobi trajler serwera czekamy na grafika i programiste!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Mam dla Was dobrego grafika, podaj mi na pm swoje gg to pogadamy.

A co do moda , proponuję Heroes.

Tego typu mod napewno umili grę.

I oczywiscie w miarę możliwosci pozbyć się LWC.

Z Lwc niema sensu podbijac innych gildi , bo mamy z tego 0 zysku.

Opublikowano

Możesz dodać na serwer AnimalBike,Hot Air Balloons,Backpacks,Aquaculture,Kaevator's SuperSlopes,Shelf mod .Jeżeli chcesz mogę Ci pomóc przy wgrywaniu modów na bukkita i doboru pluginów. Jak coś kontakt gg: 11440056

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mam dla Was dobrego grafika, podaj mi na pm swoje gg to pogadamy.

A co do moda , proponuję Heroes.

Tego typu mod napewno umili grę.

I oczywiscie w miarę możliwosci pozbyć się LWC.

Z Lwc niema sensu podbijac innych gildi , bo mamy z tego 0 zysku.

oczywiscie edytowalem post i lwc juz nie ma a co do grafika fajnie przyjme go

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

zmienilbys cos w launcherze lub odjął lub dodal jakis plugin pisz!

pozwoli to nam udoskonalic serwer

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

poszla wiadomosc masz jakies przykladowe prace?

 

no to mamy juz grafika

 

teraz jescze szukamy programisty ktory pomoglby mi w tworzeniu launchera

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Fajnie się zapowiada. Zagram :P

 

@ Proponuje dodać mod Weapon Mod (Czy jakos tak) :P

 

Dodaje on nowe bronie np. Topory,Mloty,Wlucznie,Muszkiet itp itd. :P

 

Podajcie liste modow ktore znajdą się na serwie :P

Opublikowano

ja powiem ze chcialem zostac sponsorem mogl bym dawac 300zl na miesiac moze i nawet z 500zl ale ze tylko vipa dozywotni to mi sie nie oplaca

Opublikowano

chcesz HeadAdma?

 

Oto postępy w trakcie pracy nad serwerem:

Pliki serwerowe-100%

Mapa-55%

Hosting-0%

Launcher-79%

 

ja powiem ze chcialem zostac sponsorem mogl bym dawac 300zl na miesiac moze i nawet z 500zl ale ze tylko vipa dozywotni to mi sie nie oplaca

Chcesz HA?

 

Zrób Non-Premium

bedzie no-premium i premium

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

ja powiem ze chcialem zostac sponsorem mogl bym dawac 300zl na miesiac moze i nawet z 500zl ale ze tylko vipa dozywotni to mi sie nie oplaca

 

Haha na 99% sobie ktoś z was beke robi pisze ze da 300zl a pozniej podwyzsza do 500 ? na miesiac szacun xD

Opublikowano

nie wiem zobaczymy a co sądzisz o launcherze? widziales nowego?

 

nadal szukamy sponsora! HA na serwerze na sponsoring!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Lul, następny serwer z ortografią na poziomie podstawówki, a nawet nie..

Proszę tu coś dla tego kto pisał reklame :

http://sjp.pwn.pl/

 

Serwer jak serwer, pewnie będzie taki sam jak inne tylko będzie się różnił innym launcherem. Hmm, pewnie zajrze na serwer, ale czy się tam zatrzymam to nie jestem pewien.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...