Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz[RPG+Survival][GameCraft][Potrzebny grafik][Autorski Launcher][Bukkit][McMMO][Serwer godny uwagi!]


chojnasiu

GameCraft  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy odwiedzi? by? serwer?

  2. 2. Czy launcher Tobie si? podoba?

    • Tak
    • Nie
    • Doda?bym swoj? grafik? (zg?oszenie na grafika pisz na pw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego warto zajżeć na serwer?

Serwer posiada własny autorski launcher wraz z ekipą(nadal szukam możesz złożyć podanie w komentarzach) planuję dodać nowe rudy,itemy,bloki oraz nowe moby! Dzięki dobremu grafikowi będziemy tworzyć forum idealnie dopasowane do serwera.Poszukuje sponsora,<br />

który opłacił by serwer dedykowany.Zaczniemy od 10slot i będziemy się rozwijać dzięki VIP oraz SuperVIP.Gracze będą kupować te konta na 2miesiące tym samym pieniądze będą zbierane na opłacanie serwera.

Pluginy,Modyfikacje Co to daje?

Pluginy urozmaicają grę na naszym serwerze są to:

-AuthMe

-ChatManager

-ChestShop

-Citizens

-DragonTravel

-DynMap

-Essentials

-iConomy

-Jobs

-mcMMO

-MobArena

-NoCheat

-NPCQuester

-PerissionsEX

-WorldEdit

-WorldGuard

-WorldSaver

Budowle

Warto wiedziec jakie budowle narazie znajdują się na serwerze.

Nasz autorski launcher:

launcherf.th.png

Targowisko:

20120727105609.png</p>

Na targowisku mozna umiesczeac swoje skrzynkowe sklepy

Spawn:

20120727105739.png

20120727105749.png

 

Jest to miejsce odradzania wszystkich graczy

 

Dzialki graczy:

20120727105720.png

W prezencie od HA każdy początkujący gracz dostaje krowę i świnię na start

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko fajnie a gdzie ip?

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Opublikowano

Nrazie nie podam to jest zapowiedz

 

refresz

 

IP zostanie podane 22 lipca jezeli nie znajdziemy sponsora to bedzie jedynie hamak!

 

szukamy SPONSORA oraz GRAFIKA sponsor ma dożywotniego vipa a grafik admina na serwerze

 

ref

 

refresz

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

szukam dobrego grafika! pisać w komentach musi być OGAR GIMP lub inny program

 

ref

 

wiem ze szału na launcherze nie ma ale to przez to ze słabo ogarniam gimpa ale znalazł by sie taki kolo co by zrobił cos dla serwa i zatrudnił by sie za grafika? dozywotni vip

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

lwc jest po to aby blokowac jak bys nie wiedział a mo creatures moze wgram dzieki za podpowiedz

 

refresz

 

a jak launcher podoba sie? i nadal poszukuje grafika!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

czemu?

 

mój launcher posiada funkcje login,rejestracja,aktualizacja i wkrotce dodam oczekiwany panel gracza z wyglądem skina,eq i ze statusem odwiedzin.

 

Nadal jest nabor na grafika!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Factions juz dodaje ale lwc zostaje

 

dodana zostala funkcja zapamietaj do launchera! postęp 72%

 

refresz

 

Uwaga zalozylem forum pod potrzeby serwera odnosnik bedzie w launcherze

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

''Dlaczego warto zajżeć na serwer?''

 

Pierwsza sprawa: Nie wiem po co na tego typu serwerze jest to LWC . Chyba sobie tego nie wyobrazacie . Załóżmy że ktoś podbije gildie i co , jak wszystkie skrzynie będą zablokowane...

Druga sprawa: Jezeli juz sie zaklada serwer to odrazu trzeba zadbac o sposnora, a nie poszukamy go jak serwer wystartuje, hamachi nie wytrzyma duzo.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

no wiem ale nadal szukam LWC wywalam po dobrych słowach GetFun

 

refresz

 

a launcher podoba sie?

 

Uwaga zmieniam szatę graficzną launchera!

 

Szukam grafika! zgłaszac sie w komentarzach

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

refresz nadal poszukuje grafika!

 

prosty obrazek ze swiata minecraft potrzebny do launchera

 

dalej dalej zglaszac sie

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

odswiezamy co 24h a nie co pare minut !!

a tak pozatym nie zagram. nie podoba mi sie opis. i to ze szukacie sponsora ktory wszystko oplaci a wy ani zlotowki nie doplacicie i on tylko bedzie mial VIpa .. pff

Opublikowano

nie oto mi chodzi sponsor będzie mógł opłacic swoją częsc a my oczywiscie ciągniemy z własnej kieszeni tak samo no a za opis pardąsik na tablecie pisze

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

ok dzieki chociaz jeden mądry chcesz grafika na serwerze? dozywotni VIP!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

z kąd wiesz jak nawet na nim nie byles?

 

wszystkich potrafi oczerniac a wielki ch.j umie

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...