Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dodać nazwy oraz flagi do Empire 4-6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No rzeczywiście a i w pasku tam gdzie są jezyki też sa miejsca na max 6 królestw wiec to chyba te maximum

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Co ciekawe, jest możliwe max 6 królestw, 7 powoduje crash channeli, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu w logach. Pozwolę sobie przytoczyć link:

http://www.mpcforum....odme-krolestwo/

Jak chodzi o zabezpieczenie przed tym to..

Prościej to zrobić blokując możliwość odbugowania na królestwie > 6 i przy każdym zalogowaniu updatować accounta na w razie co ;d .

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

a jak ogarnąć naukę języka nowego królestwa? :(

Wyciągnięte z binki:

 PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE1", 126);
 PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE2", 127);
 PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE3", 128);

Więc obstawiam, że nie da się nic z tym zrobić

 

Edit. Apropo tego bugu na królestwo >6, co wy na to?

extern char aEmpire_1[6]; // idb

To jest w linii 2839 w psource game

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Co do kordów startowych, to chujnia lekko, bo ta tablica nie jest do powiększenia, a kordy pobierane są przez odległość bajtów (8 * numer królestwa) lub zależnie 8* numer królestwa +4 w tej tablicy.


 

Opublikowano

Hmm a co do jezyków to chyba pierscień jezyka można by do shopa dać za np 5k i git

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Nie wiem na jakiej zasadzie działa pierścień w game itd. ale pewnie jest na 3 królestwa i na >3 nie zadziała.

pracował jak ciężki przemysł, bez żadnej domieszki chemii bo talent to dziesięć procent, reszta to morderczy trening.

Opublikowano

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE1", 126);

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE2", 127);

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE3", 128);

 

 

Można coś popracować z tym SKILL_INDEX_LANGUAGE :>

Opublikowano

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE1", 126);

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE2", 127);

PyModule_AddIntConstant(v0, "SKILL_INDEX_LANGUAGE3", 128);

 

 

Można coś popracować z tym SKILL_INDEX_LANGUAGE :>

Daj source binki to popracujemy

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Dlaczego nie wypali? Przykład petów na game 2089 pokazuje że jak się chce to naprawdę dużo rzeczy może wypalić. Przecież flagi królestw działają, npc też mogą być z tych królestw. Jedynymi problemami to jest, porozumiewanie się pomiędzy tymi królestwami, oraz tworzenie nowych postaci, ale jak się chce to i to da się obejść.

sygnatura2.png


Opublikowano

Ah, podałem ten przykład że jak się inaczej nie da to nawet na upartego można wiele rzeczy zrobić, mimo że jest to w *uj nie optymalnie.

sygnatura2.png


Opublikowano

Odnośnie tych nowych królestw powiem że jest max możliwych 131 nowych królestw, co daje łącznie 134 działające królestwa w metinie :ninja:

 

aha

 

kombinujcie ;)

 

`Vortex

Może tak może nie. Kombinujcie.

sygnatura2.png


Opublikowano

Odnośnie tych nowych królestw powiem że jest max możliwych 131 nowych królestw, co daje łącznie 134 działające królestwa w metinie :ninja:

 

aha

 

kombinujcie ;)

dif albo usunięcie niepotrzebnych mapek =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

teraz trzeba wykminić jak ograniczyć się do np dwóch królestw.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Niby nie, ale client i fbsd nigdy nie były moimi mocnymi stronami :mellow:

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Zależy o jaki system petów Ci chodzi jak ten na poziom konia to wiesz gdzie można to sobie wsadzić co nie ? :)

inaczej tego nie zrobisz, bo tego nie ma w game,

jak by się miało source to co innego ;)

 

btw.

temat jeden z ciekawszych należy się "lajk"

ostatnio coraz więcej ciekawszych tematów wychodzi :)

Opublikowano

inaczej tego nie zrobisz, bo tego nie ma w game,

jak by się miało source to co innego ;)

 

btw.

temat jeden z ciekawszych należy się "lajk"

ostatnio coraz więcej ciekawszych tematów wychodzi :)

 

o ile się chcesz założyć, że można zrobić pet + koń? :)


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...