Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dodać nazwy oraz flagi do Empire 4-6


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ile się chcesz założyć, że można zrobić pet + koń? :)

 

Dreanor.pl

 

ale zobacz tam, ze np. jeżeli mam peta i 2lvl konia to jak przywalam konia w wejdę na niego to lvl konia podnosi się na 22lvl.

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dreanor.pl

 

ale zobacz tam, ze np. jeżeli mam peta i 2lvl konia to jak przywalam konia w wejdę na niego to lvl konia podnosi się na 22lvl.

Pet jako koń, koń jako mount, cała filozofia.

 

Apropo ograniczania się do 2 królestw, przecież wystarczy przy zakładaniu pierwszej postaci dać do wyboru tylko 2 i fajrant. Jeśli ktoś z kamera założy konto na 3. królestwie to stworzyć questa

quest odbugowanie_krolestw begin
state start begin
 when login with pc.get_empire() >= 3 then
  (tutaj miejsce na funkcje nadającą bana)
  say("Zaraz dostaniesz bana na morde za kamera")
  command("/logout") -- to nas wyloguje z gry
  delay(10000) -- ponizszy tekst bedzie wyswietlany przez 10k ms czyli 10 sekund
  say("..........") -- kropeczki
  resetdelay() -- resetuje delaya
 end
end
end

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

@up

ja długo nie siedzę w edycji metka, game itp, możliwe

wole programowanie i kompy ;f

 

btw.

fajny quest

"say("Zaraz dostaniesz bana na morde za kamera")" =)

 

wtf.

@down

nawet mnie nie znasz to po co się odzywasz ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@POST TENMY CO DO 1 KRÓLESTWA

w root/introempire.py

def ClickSelectButton(self):
net.SendSelectEmpirePacket(self.empireID)
self.stream.SetSelectCharacterPhase()

 

Zmien self.empireID na id swojego królestwa, czyli np 3 dla jinno. Zadziała to tak, że przy tworzeniu postaci nawet gdy wybierzemy chunjo/schinsoo postać powstaniew jinno

4funmt2.pl

Opublikowano

@POST TENMY CO DO 1 KRÓLESTWA

w root/introempire.py

def ClickSelectButton(self):
net.SendSelectEmpirePacket(self.empireID)
self.stream.SetSelectCharacterPhase()

 

Zmien self.empireID na id swojego królestwa, czyli np 3 dla jinno. Zadziała to tak, że przy tworzeniu postaci nawet gdy wybierzemy chunjo/schinsoo postać powstaniew jinno

co to ma do tematu? Po 1, to podczas wybierania będą na mapce wszystkie 3 królestwa, a chyba nie o to chodzi. Po za tym ten sposób będzie skuteczny tylko o ile ktoś będzie się logował na naszym kliencie, na każdym innym będzie mógł wybrać bez problemu inne królestwa. Prawdziwym zabezpieczeniem może być np usunięcie m1 chunjo i schinsoo, wtedy nowe postaci będą respione na nieistniejących kordach startowych, co uniemożliwi zalogowanie się na nich. No i oczywiście odpowiednia edycja, aby gracz podczas wybierania widział tylko 1 królestwo.

sygnatura2.png


  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A da się usunąc wszystkie królestwa oprócz Jinno?

 

Przepraszam za taki odkop ;/

 

Wszystko idzie :)

Musisz usunąć po stronie rootów i locale ;)

Root :

GAMEPY

INTERFACEMODULE

Locale znajdź sobie coś tam , bo nie pamiętam reszty : > TROLOLO

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odkopie...

Dobry tut..

 

Ale błagam, zreuploaduj obrazki

osN9s9j.jpg - Jeżeli wiesz skąd to pochodzi, oznacza to że miałeś zajebiste dzieciństwo xD


  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...