Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MachinesCraft [Survival\Freebuild + Mody][Dedyk][NO-WL][80 slotów][Mody: IndustrialCraft2+RedPower+BuildCraft i wiele innych]


PicMejkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A wiec tak nadal nie uzasadniles swojej opinii a mysle ze takie opinie "wyssane z palca" dodatkowo nie poparte zadnymi dowodami sa bezsensowne. To przyznam, serwer promuje zakup vipa lub supervipa co daje tez przede wszystkim wieksze cuboidy bo reszta powiem szczerze ze nie jest tak znaczaca, lecz dla supervipa dwa cuboidy po 100x100 mysle ze jest to cos. Nie zgadzam sie z toba komepletnie ze nie majac supervipa jestes niczym poniewaz zaczynajac gre na tym serwerze nie mialem takiej rangi a mimo to BartekPob chetnie wysluchal moich propozycji jak takze "trucia dupy" Wiec jezeli o to chodzi liczy sie to w jaki sposob piszesz a nie twoja ranga. Zreszta kazdy wartosciowy graczy wejdzie na serwer i sam sie przekona.

 

 

Były małe lagi wczoraj ale dzisiaj juz ustaly popracach konserwacyjnych mysle ze jest to wielki + dla administracji ze tak szybko radzi sobie z napotykanymi problemami natury codziennej.

b_560_95_1.png

Opublikowano

Nie polecam z powodu lagów i administracji ;)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Znawca
Opublikowano

zagrał bym ale nie rozumiem tych wszystkich modow...

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Jeżeli masz czas spedzic okolo 1h na youtube na ogladaniu filmikow odnosnie tych modow bez problemu zrozumiesz ich dzialanie wiec moim zdaniem nie jest to przeszkoda.

b_560_95_1.png

Opublikowano

prezentacja01.png

Czemu miałbyś zagrać na serwerze?

Ponieważ oferujemy gre długoterminową, bez crashów, lagów czy też restartów.

Aby dojść tutaj do czegoś trzeba naprawde poświęcić dużo czasu co najważniejsze

nie jest to w żaden sposób nudne ponieważ mody wgrane na serwer to uniemożliwiają.

 

Co wnoszą mody na serwer?

Mody które są na serwerze najprościej mówiąc wnoszą automatyzacje, maszyny

a także udoskonalenia związane z elektryką w minecrafcie, lecz to tylko niewielki

procent zastosowań.

 

Czy na działke musze czekać pare godzin a nawet dni?

Ależ skąd! Każdy z adminów codziennie zagląda na serwer a h@ przebywa na nim

po 5-10 godzin dziennie a nawet jeżeli nikogo z administracji nie ma na

serwerze jest podany kontakt gg więc okres czekania na działke najczęściej wynosi pare minut.

 

Czy serwer w jakiś sposób się rozwija?

Oczywiście że tak, administracja na bieżąco eliminuje drobne bugi oraz niedociągnięcia które nieraz występują

w najbliższym czasie najprawdopodobniej do końca miesiąca powstanie

kolejny serwer lecz narazie nie jest to sprecyzowane. Dodatkowo w budowie jest autorski launcher i panel

gracza.

 

Czy na serwerze są jakieś konkursy\eventy?

Tak, są to między innymi: spleef arena czy najlepsza fabryka. Spleef arena odbywa się niemal codziennie

i dla początkujacych graczy to dobre miejsce do zarobienia trochę żelaza czy rzadkich itemów.

 

Czy na serwerze jest ranga VIP czy też inna forma dotacji?

Tak, jak każdy serwer potrzebujemy utrzymać maszyne co wcale nie jest takie tanie. Na serwerze jest

dostępna ranga VIP I S-VIP umożliwiaja one miedzy innymi teleport graczy czy też posiadanie większego

cuboida, ranga ta jest dobrowolna i nikt nie zmusza ciebie do jej zakupu. Na vipach nikt nie zarabia z

administracji, vipy pokrywaja jedynie lwią część związana z oplatami serwera.

 

 

 

prezentacja2-2.png

teamspeak_3_logo.png

TS3: 46.29.23.162:9997

 

 

SCREENSHOT'Y

Widok miasta Minepolis z góry

zgory.png

 

 

 

 

 

Widok spawnu w mieście Minepolis

spawnzbliska.png

 

 

 

 

 

Widok spawnu i okolic nocą

machines2.png

 

 

 

 

 

machines1.png

 

 

 

 

 

Ten sam widok w dzień

machines.png

 

 

 

 

 

 

 

Aby wejść na serwer musisz posiadać naszą paczkę modów.

Wystarczy tylko pobrać i zainstalować.

 

UWAGA! Twój minecraft musi być "czysty"... Najlepiej przed wypakowaniem usunąć folder .minecraft i zaktualizować grę.

 

 

Prosze edytować ip w cliencie ktory pobieracie na SkallCraft.pl:1234 poniewaz nie zostal jeszcze zaaktualizowany

 

DOWNLOAD:

 

 

 

 

 

 

 

 

SKAN:

 

 

 

 

 

 

POSZUKUJEMY:

  • WebMastera (php, html)
  • Programisty

Reklama serwera edytowana dla BartekPob

 

prezentacja01.png

Czemu miałbyś zagrać na serwerze?

Ponieważ oferujemy gre długoterminową, bez crashów, lagów czy też restartów.

Aby dojść tutaj do czegoś trzeba naprawde poświęcić dużo czasu co najważniejsze

nie jest to w żaden sposób nudne ponieważ mody wgrane na serwer to uniemożliwiają.

 

Co wnoszą mody na serwer?

Mody które są na serwerze najprościej mówiąc wnoszą automatyzacje, maszyny

a także udoskonalenia związane z elektryką w minecrafcie, lecz to tylko niewielki

procent zastosowań.

 

Czy na działke musze czekać pare godzin a nawet dni?

Ależ skąd! Każdy z adminów codziennie zagląda na serwer a h@ przebywa na nim

po 5-10 godzin dziennie a nawet jeżeli nikogo z administracji nie ma na

serwerze jest podany kontakt gg więc okres czekania na działke najczęściej wynosi pare minut.

 

Czy serwer w jakiś sposób się rozwija?

Oczywiście że tak, administracja na bieżąco eliminuje drobne bugi oraz niedociągnięcia które nieraz występują

w najbliższym czasie najprawdopodobniej do końca miesiąca powstanie

kolejny serwer lecz narazie nie jest to sprecyzowane. Dodatkowo w budowie jest autorski launcher i panel

gracza.

 

Czy na serwerze są jakieś konkursy\eventy?

Tak, są to między innymi: spleef arena czy najlepsza fabryka. Spleef arena odbywa się niemal codziennie

i dla początkujacych graczy to dobre miejsce do zarobienia trochę żelaza czy rzadkich itemów.

 

Czy na serwerze jest ranga VIP czy też inna forma dotacji?

Tak, jak każdy serwer potrzebujemy utrzymać maszyne co wcale nie jest takie tanie. Na serwerze jest

dostępna ranga VIP I S-VIP umożliwiaja one miedzy innymi teleport graczy czy też posiadanie większego

cuboida, ranga ta jest dobrowolna i nikt nie zmusza ciebie do jej zakupu. Na vipach nikt nie zarabia z

administracji, vipy pokrywaja jedynie lwią część związana z oplatami serwera.

 

 

 

prezentacja2-2.png

teamspeak_3_logo.png

TS3: 46.29.23.162:9997

 

 

SCREENSHOT'Y

Widok miasta Minepolis z góry

zgory.png

 

 

 

 

 

Widok spawnu w mieście Minepolis

spawnzbliska.png

 

 

 

 

 

Widok spawnu i okolic nocą

machines2.png

 

 

 

 

 

machines1.png

 

 

 

 

 

Ten sam widok w dzień

machines.png

 

 

 

 

 

 

 

Aby wejść na serwer musisz posiadać naszą paczkę modów.

Wystarczy tylko pobrać i zainstalować.

 

UWAGA! Twój minecraft musi być "czysty"... Najlepiej przed wypakowaniem usunąć folder .minecraft i zaktualizować grę.

 

 

Prosze edytować ip w cliencie ktory pobieracie na SkallCraft.pl:1234 poniewaz nie zostal jeszcze zaaktualizowany

 

DOWNLOAD:

 

 

 

 

 

 

 

 

SKAN:

 

 

 

 

 

 

POSZUKUJEMY:

  • WebMastera (php, html)
  • Programisty

Reklama serwera edytowana dla BartekPob

Ja sie pytam gdzie jest Equivalent Exchange ?

Opublikowano

Serwer wyłączony na pare godzin, wszystkie informacje będą zamieszczane w tym temacie. Dodane zostaną pluginy takie jak extrabioms czy takze comapct solars. Dzisiaj do wieczora napewno bedzie on na nogach, odnowiony i ulepszony :P Zapomnialem dodac ze kazdy bedzie gral od nowa bez itemow co polepszy rozgrywke, nie dalo rady przeniesc itemow poniewaz bylyby bugi.

b_560_95_1.png

Opublikowano

Prace troche sie przedłużyły ale wracamy z odnowionym clientem zaraz zaaktualizuje client w glownym poscie. Dodalismy mnostwo nowych modyfikacji. Dzisiaj o 11:30 bedzie mozna wejsc na serwer i rozpoczac przygode na nowo, kazdy od 0 jak na prawdziwym survivalu :D

b_560_95_1.png

Opublikowano

Zapraszamy !

Teraz po restarcie mapy, naprawdę jest co robić :)

Nowe biomy, nowe mody - wszystko czeka na graczy.

 

Parę ss'ów:

http://screenshooter.net/1934662/xshcfqf

http://screenshooter.net/1934662/yrwxghh

http://screenshooter.net/1934662/xrhorvj

http://screenshooter.net/1934662/fmtploa

http://screenshooter.net/1934662/wbkihdd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...