Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podglądnij pracę swojego moderatora poprzez modlogs!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ;)

 

Eksperymentalnie wprowadziliśmy skrypt dzięki któremu można sprawdzić jak moderator pracował w ciągu ostatnich 7 dni. W chwili obecnej można sprawdzić wykonane akcje moderatorskie oraz ilość wykonanych raportów ( Waszych zgłoszeń na forum) . Mam nadzieję, że publiczny dostęp do skryptu zmotywuje naszych do działania :) Dane są aktualizowane co 1 godzinę.

http://www.mpcforum.pl/modlogs/

 

Nowych zapraszamy do składania aplikacji do :

http://www.mpcforum....atorow-dzialow/

 

Pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

osoby bez funkcji moderatorskiej mają więcej akcji od moderatorów.

 

Najz, pogratulować.

 

całkiem fajny bajer, tylko jeszcze jakoś to graficznie zmieńcie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

95 kokosz 0 8

h3h3h3

 

A tak poważnie fajny bajer :) po co to graficznie robić prosta tabela ;)

 

I na jakiej zasadzie są osoby wyświetlane ? Bo są osoby co wykonały 0 raportów i 0 akcji a są wyżej od tych co wykonali ileś tam akcji :)

 

Ps dodaj polskie znaki Pawe?_cs

Opublikowano

Sortowanie na razie jest po ilości wykonanych raportów. Lista skupia następujące grupy :

Administratorzy

Global Moderator

KidMod 4Story

KidMod AutoIt

KidMod Battlefield

KidMod Cabal Online

KidMod CoD

KidMod Combat Arms

KidMod Counter Strike

KidMod Crossfire

KidMod Dark Orbit

KidMod DC Universe

KidMod Diablo

KidMod Działu Konsole

KidMod FanArt

KidMod GTA

KidMod GunZ

KidMod Inne FPP

KidMod Inne MMO

KidMod Last Chaos

KidMod Lineage

KidMod LoL

KidMod Mass Effect

KidMod Metin2

KidMod Minecraft

KidMod MU

KidMod Need For Speed World

KidMod NosTale

KidMod Ragnarok

KidMod Rappelz

KidMod RoM

KidMod Silkroad

KidMod Single Player

KidMod Team Fortress 2

KidMod Terraria

KidMod Tibia

KidMod Urban Terror

KidMod Via WWW

KidMod War Rock

KidMod Wolfenstein

KidMod WoT

KidMod WoW

KidMod WWW

Mentor Koordynator

Moderator

Moderator 4Story

Moderator Autoit

Moderator Battlefield

Moderator Cabal Online

Moderator CoD

Moderator Combat Arms

Moderator Counter Strike

Moderator Crossfire

Moderator Dark Orbit

Moderator DC Universe

Moderator Diablo

Moderator Działu Konsole

Moderator FanArt

Moderator GTA

Moderator GunZ

Moderator Inne FPP

Moderator Inne MMO

Moderator Last Chaos

Moderator Lineage

Moderator LoL

Moderator Mass Effect

Moderator Metin2

Moderator Minecraft

Moderator MU

Moderator Need For Speed World

Moderator NosTale

Moderator Ragnarok

Moderator Rappelz

Moderator RoM

Moderator Silkroad

Moderator Single Player

Moderator Team Fortress 2

Moderator Terraria

Moderator Tibia

Moderator Via www

Moderator War Rock

Moderator Wolfenstein

Moderator WoT

Moderator WoW

Moderator WWW

MPC Media Leader

MPC Media Team

Root Admin

Opublikowano

A to bez sensu jest.

Albo dodaj zakładki jaki mod danego działu i zobaczyć jego pracę albo po prostu ranking ogólny i nicki skaczą jak ktoś jest bardziej aktywny :)

Opublikowano

A i na liście nie podałeś Elity (tej wyżej co wypisywałeś kolejność)

A na liście( tej modlogs) RMCF i duds są :) a D&G też ma elite a go nie ma :s

 

Nie rozumiem na jakiej zasadzie ty tworzyłeś tą liste

 

23276192.jpg

 

Opublikowano

Nie można tego wrzucić za zakładkę "Nagrody" ?

Przydałoby się dopieścić graficznie.

I tak bez spiny: patrząc na tą tabelę większość się opierdala.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Warto dodać jeszcze ilość wysłanych raportów.

Była taka strona co wpisywało się swoje id i pokazywało ile się wysłało raportów :D

Opublikowano

To jest na chwilę obecną najlepszy modlogs jaki był ;)

Lista bardzo dobrze przejrzysta i nie wiem po co wy chcecie tam dodawać grafikę ..

 

po prostu, krótko, zwięźle i na temat ;)

9368_gold.png

Opublikowano

Była taka strona co wpisywało się swoje id i pokazywało ile się wysłało raportów :D

 

Tak, wiem. Jednak najlepiej wszystko uporządkować w jednym miejscu swobodnie.

Opublikowano

To jest na chwilę obecną najlepszy modlogs jaki był ;)

Lista bardzo dobrze przejrzysta i nie wiem po co wy chcecie tam dodawać grafikę ..

Najpierw niech kokosz ją dopieści bo jest trochę w nie ładzie a grafiki nie ma sensu dodawać :)

 

To to jest jakiś gotowiec ? :O

Opublikowano

Najpierw niech kokosz ją dopieści bo jest trochę w nie ładzie a grafiki nie ma sensu dodawać :)

 

To to jest jakiś gotowiec ? :O

Po prostu było już kilka takich stron z logami modów na mpc i ta jest do tej pory najlepsza.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Albo dzisiaj nie myślę albo nie łapię..

Lista jakoś jest poukładana nickami czy jak..??

jmix.jpg

 

(Poprostu chce to pojąć bo nie łapię zbytnio) xD

 

Mimo wszystko najlepszy modslogs, tak samo te na głównej po prawej stronie ^^

Opublikowano

I tak bez spiny: patrząc na tą tabelę większość się opierdala.

Prawda xD +1.

 

 

Albo dodaj zakładki jaki mod danego działu i zobaczyć jego pracę albo po prostu ranking ogólny i nicki skaczą jak ktoś jest bardziej aktywny :)

Dobry pomysł, ponieważ można sprawdzić jak pracują koledzy z działu i czy są aby pomagać, czy aby mieć kolorek na dłuższy czas.

Z drugiej strony Ci są aktywni powinni być wyżej, aby się wyróżniać wśród innych Moderatorów którym nie chce się pomagać.

Opublikowano

Połowa osób tu kida nie powinna mieć. Dlatego niemiałeś czasu na gg isać kokoszu <3. GJ.

Opublikowano

No i po co to komu jak i tak my nic nie możemy zrobić.. (jako użytkownicy). My nie jesteśmy od opierdalania.

Jednakże pracę można kontrolować, ale nie wiem po co to nam. Patrząc od połowy w dół - zostawię to bez komentarza.

Opublikowano

Bardzo fajna sprawa... Imo, teraz łatwiej będzie wykluczyć Kida z powodu opierdolingu...

 

 

Imo dobra rzecz. :) Wkońcu jakiś pozytyw, ze strony administracji.

1294477714-U1.png

Opublikowano
Dobry pomysł, ponieważ można sprawdzić jak pracują koledzy z działu i czy są aby pomagać, czy aby mieć kolorek na dłuższy czas.

Z drugiej strony Ci są aktywni powinni być wyżej, aby się wyróżniać wśród innych Moderatorów którym nie chce się pomagać.

Jesteś chyba na tyle długo moderatorem, by wiedzieć, że nie każdy dział to metin i mała ilość wykonanych akcji nie oznacza koniecznie opierdzielania się. Dochodzą do tego również urlopy.

 

Bardzo ciekawa inicjatywa z tym upublicznieniem modlogs. Mam tylko nadzieje, że użytkownicy nie potraktują tego, jako kolejny powód do narzekania na zarząd.

Opublikowano

Jesteś chyba na tyle długo moderatorem, by wiedzieć, że nie każdy dział to metin i mała ilość wykonanych akcji nie oznacza koniecznie opierdzielania się. Dochodzą do tego również urlopy.

 

Bardzo ciekawa inicjatywa z tym upublicznieniem modlogs. Mam tylko nadzieje, że użytkownicy nie potraktują tego, jako kolejny powód do narzekania na zarząd.

Wiem nie chodziło mi oto, aby sprawdzać czy też walczyć o "najlepsze wyniki" bo oto nie chodzi. Wiem że jest okres Urlopów i biorę to pod uwagę, także to że nie każdy ma spory dział. Lecz poprzez tabelką lub podziałkę do każdego działu jest łatwiej sprawdzić kto się stara, czy też wykonuje swoją "robotę" dobrze. Nie każdy może usłyszeć czy też przeczytać podziękowanie za wykonywanie swojej pracy.

Opublikowano

Na mnie wjeżdżali, że chciałem 3 dni korzystać z wakacji a choćby:

SPAT = 0 rapków...

 

Spójrzcie na Enzila, wrócił nie dawno, dosłownie hm... pare dni i co ? TOP ONE. -,-

 

Coś tu jest nie tak.

Opublikowano

Bo Enzil to no life :D Kradnie raporty :P

Niektórzy mają urlop ze względu na wakacje, czy też małe działy, gdzie raporty zdarzają się bardzo rzadko, dlatego też nie dziwić się, że niektórzy mają bardzo mało akcji, czy raportów wykonanych :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...