Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeLePety SkyBlock Multiplayer (AKTUALIZACJA) (Własne receptury craftingu) 40 SLOTÓW


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera, dostalem bana od jakiejs dziewczynki, ktora ma zapewne "trudne dni" i akurat sie na mnie wyzyla. Nie polecam

Opublikowano

Jak widać kolega już sie nie pokazuje bo takiej sytuacji nie było ? :)

 

//ref

 

 

@@@

 

Podania na Kid-Modów oraz do Administracji Otwarta! Wiecej na serwerze


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

NoCheat nie pokazuje żadnych wiadomości o wysyłaniu pakietów przez graczy, wysyła tylko takie, jak gracze próboją użyć FlyHack'a lub Kill Aury.

 

@ Dzisiaj w nocy serwer miał być przenoszony do Warszawy (z Niemiec) będzie mniejszy ping, więc napewno mniej lagów, tylko czekam na ich odpowiedź czy już jest po :)


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Serwer nie działa, ponieważ jest coś z CraftBukkitem, pamiętajcie, że jest to wersja Developerska, więc trzeba ją jeszcze dopracować, narazie wracamy do 1.2.5,

 

@@edit

 

Powrót do wersji rekomendowanej nic nie pomógł, to samo usunięcie wszystkich pluginów (po backupie), błąd leży po stronie mapy, jeśli nie naprawimy tego błędu to wygląda na to, że koniec serwera SkyBlock, ponieważ 3 resetu chyba już nie przetrwamy. Przepraszamy za nie dogodności ale staramy się jak możemy.


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

@Up

 

Mamy zablokowane kilka krajów, ponieważ "DDoserzy" wchodzili na proxach własnie stamtąd, już raczej możesz wejść

 

Zagłosuj na nasz serwer!

 

 

 

votebutton.png

 

oraz

 


Nieregulaminowa sygnatura


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...