Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeLePety SkyBlock Multiplayer (AKTUALIZACJA) (Własne receptury craftingu) 40 SLOTÓW


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Serwera nie polecam reklamują się u innych bo dupę im żal ciśnie że inni majją lepsze serwery od nich:)

 

Lepsze serwery? Ty nawet nie jesteś konkurencją, jesteś mniej niż zero, byłem dzisiaj na twoim serwerze, klonowanie działa, 20 slotów z czego 8 jest zajętych o 12? czy nawet 13 popołudniu.

 

Planujecie jakieś Evenciki w najbliższym czasie ?

 

Eventy będą ogłaszane kilka godzin/minut przed :P


Nieregulaminowa sygnatura


  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zajebisty , polecam gorąco =)

Admini , można powiedzieć - najlepsi z najlepszych - Odpisują natychmiast przy full servie , częste eventy i dbają o graczy.

Spawn jest ładny , nie ma lagów cóż powiedzieć

Zapraszam =)

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

Opublikowano

Gram na serwie około od 2 tygodni ! Jest bardzo orginalny. Jeszcze nigdy takiego nie widziałam. Jeżeli chodzi o recepty. Może aby stworzyć wiadro lawy.

Wiadro i magma cream. ? Mam nadzieję, że zrobicie takie coś. A do ulepszonego miecza dać diamenty z blaze rod bez bloków diax ;P

Opublikowano

Serwer polecam w 100%.

Dostałem bana za szybkie kopanie a miałem kilofa wydajność 3/4.

Napisałem posta na forum i dalej nie widze un-bana.

Raz mnie też zabito przez administracje i nie dostałem spowrotem itemów.

Opublikowano

@up Następny od konkurencji z 7 postami? Podaj powód dlaczego nie? jestem pewny w 100%, że na mój post nie odpiszesz bo otworzyłes ten temat tylko po to aby napisac "nie polecam"

 

Serwer polecam w 100%.

Dostałem bana za szybkie kopanie a miałem kilofa wydajność 3/4.

Napisałem posta na forum i dalej nie widze un-bana.

Raz mnie też zabito przez administracje i nie dostałem spowrotem itemów.

 

Widzę, że Heret wróciłeś

:) Po tym, jak napisałeś na forum o kilofie odrazu to wytłumaczyliśmy i dostałeś unbana więc niewiem o co chodzi :)

Sprawa z tymi itemami została wyjaśniona, dostałeś swoje i jeszcze kilka odemnie więc koniec tematu.

 

///\\\ Sloty powiększone, Nowy, autorski plugin oraz Powiększone sloty! ///\\\\


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Refresh

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

Opublikowano

Polecam , :)

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

Opublikowano

Ref.

 

Bug z Co-Opem naprawiony,

 

Aby dodać kolege do swojej wyspy musimy wpisac /party invite NickKolegi :) Niedługo spolszczone wiadomości!

 

Nowe pluginy autorskie HUHUHUHUUH


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Nie polecam serwera, wbijam na niby nowego skyisland a tutaj czyjaś wyspa lol ?

Modek nie chce pomóc . Nikt Bye

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Gdy wpisujesz /newisland to dostajesz swoja wyspe... :) Modek nie zawsze akurat Tobie pomoze, serwer czasami jest full, srednio to 40 osob wiec nie dadza ogarnac wszystkich na raz ;)

 

@rtef


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Grałem na tym serwie ale mam teraz problem przy rejestracji

 

jak się rejestruje to pisze mi , że nie moge mieć więcej kont :0

 

jak ja tylko gralem na nicku agam333

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...