Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Official]TradeWorld[Modyfikacje][Przyszłość][Nowe bronie, zbroje][Prawdziwe życie][Survival]


humannus

Zagrasz na serwerze?  

342 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak!
      283
    • Nie!
      59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutaj używanie bugów nie będzie miało najmniejszego sensu ! Widać po publikacji że będzie dopracowany na ostatni guzik !

Zagram napewno już zbieram ekipe napisz jeszcze tylko jakie będa modyfikacje bo IC2 RP2 BC2 to napewno przydalo by sie jeszcze EE2 itp .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Z checią poczekam i zagram.

 

Pozdrawiam LoveMusicPL

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Dostałem wstęp na serwer i powiem, że jest super jak na razie.

Ogromny spawn, npc, dużo modów i wszystko ładnie wytłumaczone !

Nie mogę się doczekać oficjalnego startu !

Opublikowano

Dzisiaj dodano plugin Reservations, każdy Vip/SVip będzie miał swojego slota oraz AntyCheat, nie chcemy tutaj cheatowania =)

 

Progress :

Client - 100%

Pliki Serwerowe - 100%

Strona Internetowa - 100%

Forum - 100%

 

Pozdrawiam,

humannus.

Opublikowano

Oczywiście nie obyło się bez tych całych super vipów, które to ktoś wymyślił na swoim serwerze, a te dalej tak lecą z serwera na serwer. No nic...

 

Wiesz, maszyna nie jest tania, jeśli chcesz aby serwer istniał dłużej to musi być jakiś sposób "dotacji". Nie jest to obowiązkowe, więc jak ktoś kupi Vip'a to tylko z jego własnej, nieprzymuszonej woli. =)

Opublikowano

Prezentacja zrobiona jest bardzo dobrze, w miłym języku na "luzie".

Za prezke masz 10/10

Na serwer wbiję z pewnością.

 

A co do serwera, only premium?

(oby tak, oby tak) ;D

Like It!

Opublikowano

Polecam wrzucić do paczki z modami CraftGuide naprawdę jest przydatny dla nowych.

Like It!

Opublikowano

Bardzo fajny serwer, zamierzam tam grać. Gracze, Administratorzy - wspaniała atmosfera. Polecam Robert Kubica.

Sygnatura.

Opublikowano

Grałem przez 5 minut, Hummanus to debil i oszust, Admini to dzieci i klną i wogule nie poledzam bo to wszystko jezd zgapione od innyh.

Co możesz wiedzieć o tym serwerze jak jeszcze oficjalnie nie wyszedł?

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Są pluginy Spout i SpoutEssentials ??

 

 

Nie.

 

Kilka postów wyżej masz odpowiedz.

Like It!

Opublikowano

Zapowiada się świetnie. Nie dość, że będzie industrial, buildcraft i redpower, które uwielbiam to jeszcze widać, że właściciel jest odpowiedni. Widać, że wie o co chodzi i będzie starał się jak najlepiej i jak najdłużej utrzymywać serwer w dobrej kondycji. Naprawdę po tej prezentacji można rozpoznać ogarniętego człowieka. Polecam i czekam na start!

Uninstall right away! I'm out!

Opublikowano

Zagram tylko ruchy z nim bo się doczekać nie moge, z zapowiedzi serwer zaje.....

 

Nie tylko ty nie możesz się doczekać ;p

09919231905730559175.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...