Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Dla Was Z Powodu Braku Powodu :p


ProStoWRyj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z dzisiejszym patchem rozpoczyna się event ktory odbędzie się o godzinie 20.00

 

podam rom i serwer wszystkim na gg więc prosze wchodzić.

 

pozdro

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Po meczu prosił bym ss z wynikiem meczu :P żebym wiedział komu promo przekazać ;]

 

 

Pozdrawiam miłej zabawy;]

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

nie przesuwajmy tego eventu

po co jesli bedzie patch to hackow nie bedzie

a jesli beda to kic z rooma i ban na mpc forum;p

 

ps. ja moge zrobic screena z koncowym wynikiem ;p

@edit film tez moge nagrac i wyslac albo wstawic na jakis portal ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

JAK SIE CIESZE WYGRALEM PROMO NA JAVELIN!! JUHU :D az sie zdziwilem ze to ja :O

Warrock jest bogiem head shot nałogiem famas zabawką a granat podstawką

 

 

 

 

Opublikowano

a Ty największa xD

ja chyba 3 miejsce zająłem ; p (albo 2 ; p niepamiętam xD)

a ty qpka które xD 5? 6? xD

Być zajebistym...

Opublikowano

Ja bylem 1 miejsce ale promocoda daje malapor czy costam temu gosciowi co mial silver ja mialem staty 18 : 8 <yea> Ten gosciu z silverem skontaktuj sie ze mna na jakos ^^ i pamietajcie ze ja nr 1 i ja chce tytul na mpc :D Wszyscy widzieli jakie mialem staty 18 : 8 ...

 

A tu ss : zeby nie bylo ze mialem hacki :]

screenshot013z.jpg

baner%20mpc.png

Opublikowano

omfg...

kubakos...

o ile mi wiadomo, konto weestpl to moje konto...

więc zrobiłeś screena mojemu kontu (za co Ci dziękuje, bo jest dowód na to że nie cheatowałem :>)

Być zajebistym...

Opublikowano

Ale Ty gupek jesteś xdd On pokazał, że nie miał chamsów xD Guuupeeek xD A i z takim iventem to idźcie spać xD Ja chce po paczu i tak jak było umówione. Tzn:

Konkurs bedzie polegał na grze

gb - sniper maps

i pare cqc - FFA

Na koniec proponuje zrobić pokoj z nazwą mpcforumrlz

i na nim wszyscy z nas grać smile.gif)

Opublikowano

-.-........ za kogo mnie bierzesz? -.- a zrobilem screena twojej postaci poniewaz ja padlem a to byla ostatnia runda .......

 

Edit : jest tez na gorze agatussexu zabil goscia ale tuz przed zabiciem go ja padlem ... ten agatus to ja

baner%20mpc.png

Opublikowano

Niewieze ze agust i wszyscy lepsi nie mieli chamsow :P

 

turniej nie zakonczony odbędzie się jeszcze raz po next patche jak będzie 100% niedziałających chamsow .:s

 

więc do next update ...

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...