Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Dla Was Z Powodu Braku Powodu :p


ProStoWRyj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Do wygrania Promo Code !!!! i miano najlepszego gracza mpc :)

Chciałbym zorganizować konkurs .

Mianowicie chodzi mi o to aby troche ruszyć dział warrock i ożywić nas wszystkich :)

 

Do konkursu należy podać

przykładowe podanie:

Nick z gry -

Nick z forum -

Numer gg -

Drużyna w ktorej chcesz być -

I podanie dnia i godziny jaka wam pasuje

 

Konkurs bedzie polegał na grze

gb - sniper maps

i pare cqc - FFA

Na koniec proponuje zrobić pokoj z nazwą mpcforumrlz

i na nim wszyscy z nas grać :))

 

Miejsc jest liczba 16

czyli 8 miejsc w jednej drużynie.

 

Wpisy :

NIU

1:przecipa12 -gg-11334247

2:ki4aku - gg-800921

3:xxxp3ac3xx - gg - 5695087

4:agatussexy - GG = 8580848

5:Vahan6 - gg: 12106012

6:losiuxwr09 - GG:12800178

7:koniec123 - gg:1192081

8:Nick z gry - weestpl - gg:8263860

DEBERMAN

1:qulpak14 - gg - 5581451

2:pl4ysp4n - gg:3075871

3:marlboro95 - gg - 13310896

4:efcrgvthb5 - gg 11790582

5:duszek1212 - gg:12621972

6:kurwawoda1 - GG: 12344984

7:demonek:)) -ja - gg 6335136

8:nick w grze k0saaa13pl - gg; 5171363

 

Ze względu na lepszy wybór dodam ankietę dotyczącą dnia w którym ma się odbyć spotkanie

przeważająca ilość głosów oznaczy dzień konkursu .

 

Myślę że warto podkleić temat możemy go wykorzystać do późniejszych organizacji jakich kolwiek konkursów .

Dziękuję za uwagę

Wpisywać można zacząć się już teraz

ale poczekajmy na akceptację moderatorów działu :)

myslę ze zgodzą się na to spotkanie

 

więc pozdrawiam

mentos135 - miłego wpisywania :)

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z gry - qulpak14

Nick z forum - piczochlas

Numer gg - 5581451

Drużyna w ktorej chcesz być - Derb

 

I ja jak snip mapy to mogę z psg latać ? xD Albo jakieś jaśniejsze reguły ^ A dzień mi obojętny tylko niech będzie to wieczorkiem ;3

Opublikowano

Nick z gry - marlboro95

Nick z forum - czes1o

Numer gg - 13310896

Drużyna w ktorej chcesz być - Derb

Warrock jest bogiem head shot nałogiem famas zabawką a granat podstawką

 

 

 

 

Opublikowano

nick w grze: Vahan6

nick z forum mpc: hoxies

gg: 12106012

druzyna: NIU

 

MOge grać w dni szkolne od 16:00 do 18:00

w soboty i niedziele od rana do 14:00 ;]

 

@edit: Ten turniej to fajna sprawa nawet ^^, możemy sprawdzić jakich mocarzy mamy na mpc ;p

Opublikowano

Nick w grze: losiuxwr09

Nick z forum: Losiu_Metin2

GG:12800178

Drużyna: NIU

 

jeżeli w piątek to o 18:00-19:00 (lekcje) ;/ jak w sobote to też wieczorkiem 19:00-20:00 może pojade na wieś więc lepiej wieczorkiem

fs.png

Opublikowano

Pozostały 3 miejsca

macie jeszcze szanse :))

 

W Turnieju wyznaczymy zwycięscę ktory będzie napisany jako najlepszy gracz mpcforum :)

myslę ze będzie fajna zabawa :)

oczywiście fair play :)

zycze powodzenia

 

@ edit moze by tak nasi kochani modzi wzieli udzial :)?

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

nick w grze k0saaa13pl

nick na forum k0saaa13pl

gg; 5171363

Dróżyna DERB

k0saaa13pl-2.png

 

▲▲▲Pomogłem? Daj 5* ;P▲▲▲

 

▲▲▲Nie masz z kim grać?▲▲▲ Pisz na moje gg. 5171363;PPP

Opublikowano

Najnowsza informacja

Konkurs odbędzie się Dnia "9 Październik"

Godzina nadal wybierana !

Prosze o głosowanie w sądzie !

 

są nadal 2 miejsca prosze o wpisy !

 

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano
Najnowsza informacja

Konkurs odbędzie się Dnia "9 Październik"

Godzina nadal wybierana !

Prosze o głosowanie w sądzie !

 

są nadal 2 miejsca prosze o wpisy !

 

 

Może tak o 20.00 bo przed mi nie pasuje bo mam szkołe;/

tak kolo 19;30 przyjezdzam do domu zjem se kolacje do 20;00 i moge grać ;pp

k0saaa13pl-2.png

 

▲▲▲Pomogłem? Daj 5* ;P▲▲▲

 

▲▲▲Nie masz z kim grać?▲▲▲ Pisz na moje gg. 5171363;PPP

Opublikowano

Nick z gry - koniec123

Nick z forum - {Cinek}

Numer gg - 1192081

Drużyna w ktorej chcesz być - NIU

 

Najlepiej o 20.00 ;D każdy ma czas wieczorem

//Nieregulaminowa sygnatura.

Miyoshi

Opublikowano

Nick z gry - weestpl

Nick z forum - Dostrix

Numer gg - 8263860

Drużyna w ktorej chcesz być - NIU

 

18.00

Być zajebistym...

Opublikowano

Wpisy Zamknięte !!!

 

Z uprzejmością informuję ze jeden z userów forum chciał by przeznaczyć dla zwycięzcy Promo code !!

więc jest o co walczyć :)

 

Tajemniczym sponsorem jest "kutaphone1" :)

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

jak wszystko pójdzie ok to dorzucę jeszcze 1 promo coda ;]

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

a więc pozostaje nam tylko trenować ;P i czekać xD

 

@edit: mam pytanie jeszcze: Czy ten konkursik odbędzie sie na serverze North EU ?? bo nie jestem pewny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...