Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Dla Was Z Powodu Braku Powodu :p


ProStoWRyj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Proponuję Wam Europe, tam gra najwięcej Polaków. Poza tym na International, pojawiają się lagi, osobom z niezbyt szybkim netem.

 

EU_East mniejsze pingi (sprzet taki sam tyle że serv bliżej polski)

 

#top

może się ktoś wycofuje?

Opublikowano

proponował bym każdy dzień tylko po 16....

najlepiej sobote/niedziele ; p

a ten tytuł to w profilu? xD (Najlepszy gracz MPC) :>

Być zajebistym...

Opublikowano

Konkurs odbędzie się o godzinie 20.00

na serwerze Europe !!

Dnia 9 Października

 

 

Pokoj i hasło podam na gg każdemu z osobna !!

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano
Konkurs odbędzie się o godzinie 20.00

na serwerze Europe !!

Dnia 9 Października

Pokoj i hasło podam na gg każdemu z osobna !!

 

Ja wolałbym na EU_EAST bo na EUROPE mam małe lagi [mam żółty ping]

 

k0saaa13pl-2.png

 

▲▲▲Pomogłem? Daj 5* ;P▲▲▲

 

▲▲▲Nie masz z kim grać?▲▲▲ Pisz na moje gg. 5171363;PPP

Opublikowano

proponowałbym zrobić tak: może zrobimy tak, że zagramy np. jedną runde normalnie deathmatch na CQC i wygrany jest mistrzem w Deathmatch, runda FFA i wygrany jest mistrzem FFA i tam jeszcze jakas runda może na UO tak jak na olimpiadzie :P. I BEDZIE TRZECH MISTRZÓW Z RUŻNEGO TYPU RUND. Co wy na to?

Opublikowano

Moim zdaniem to poczekajcie az jakis patch bedzie bo teraz to wbije wam ktos z chamsami i jaki to ma sens??

Opublikowano

@up

co oznacza dowidzenia wypisujesz sie ?:P jest wielu chętnych

oczywiście kto zacznie grac na chakach to ban na mpc forewer :P

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

z programem to ciezko bedzie bo np nie wszyscy maja takie kompy zeby utrzymac gre i program.

 

Mentos jak ktos zacznie grac na chamsach to jak mu to udowodnisz??

Opublikowano

ok czekamy z turniejem do patcha :)))

 

po patchu kazdy daje screna z koncowym wynikiem na gg do mnie !

 

tak zobacze co ma na ekranie ^^

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

No tak ale jezeli zrobicie gre odrazu po patchu to jest jeszcze spora mozliwosc ze jeszcze nie bedzie hackow.

Opublikowano

Ja mam jeszcze 1 pomysl :) niech kazdy zrobi filmik poprzez hyper cam 2 i wtedy zobaczymy czy mial chamsy albo jakiegos hacka ^^ co wy na to ?!?!?!?!?!?!

baner%20mpc.png

Opublikowano

dobry pomysl tylko ja mam problem bo jak to instaluje

to mi wyskakuje jakis bład jak włączam ...

 

więc mi nie działą -.-

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

@post41

hacków po patchu nie będzie, gdyż w każdym uptadzie, zmieniają adresy...

zanim ktoś zaawansowany znajdzie adresy to się 1-2 dni zejdzie...

to trzeba pokolei wypisywać wszystkie adresy.. to nie jest hop siup ; p

@topic

ja by polecał tak jak koledzy up nagrać filmik ; p

jak nie hyper cam, to frapsem...

te programy nie wymagają jakiegoś zajebistego kompa....

Być zajebistym...

Opublikowano

ja niby nie biore udzialu w turnieju ale jakos tak spodobal mi sie ten watek:P Ok podam na swoim przykladzie: Fraps mi sie zacina jak uzywam go do nagrywania wr a kompa mam calkiem ok. A co do hyper cam to trzeba by nagrywac cala gre i to widze ze nie jedna bo uo cqc pare razy, myslisz ze potem taki filmik bedzie zajmowal pare mb? no chyba ze slabej jakosci.

Opublikowano

Od czego sa programy do obroki filmikow? ! ^^ mozna uciac niepotrzebne rzeczy i tez mozna dodac jakas muzyczke tylko ja tez mam error z hyper camem mowi ze jakis blad w system 32 i cos tam nie wiem co...

baner%20mpc.png

Opublikowano

Prosze kazdego o potwierdzenie udziału w konkursie na gg jezeli niedostane takiego wywalam z listy i robie wolne miejsce bo widze ze wielu niema na gg :)

 

moje gg - 633513

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Już 2h po patchu (tym co był) były haxy xD więc macie 90% szans ze czita nie będzie na waszym konkursie tuż po update.

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...